خود بازیکن صوتی پادکست: دامن زدن Michael لینکلیتر را آتش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

هیچ کس نمی تواند می گویند که مایکل لینکلیتر بود آسان یا آشکار مسیر بسکتبال ستاره شدن.

در سختی پنج فوت و 10 اینچ در جوراب و کفش, ارتفاع بود یک مشکل. اما ثابت نژادپرستی لینکلیتر رو مطرح یک تهدید حتی بزرگتر برای کار خود را. به Saskatoon, Thunder Bay و Thunderchild اول سازمان ملل phenom توسعه خود را روانی jiu-jitsu برای مقابله با نادان برخورد. او تبدیل هر لکه دار کردن و یا جزئی به یکی دیگر از سوختن ورود شخصی خود را آتش جاه طلبی و تلاش است.

لینکلیتر می گوید خود بازیکن صوتی پادکست میزبان آناستازیا Bucsis که پایین انتظارات دیگران ارائه بیش از اندازه کافی سوخت به آتش فروزان اخلاق کاری. لینکلیتر در کانادا, تیم ملی, رتبه در میان ردیف بالا از 3×3 از بازیکنان در سراسر جهان و با بازنشسته 2019 CEBL قهرمانی به عنوان یک عضو از ساسکاچوان Rattlers.

در حال حاضر لینکلیتر است ریختن انرژی خود را به کمک به بومی جوانان است. او بنیانگذار پسران با نوارهای ارشد مربی برای بازی های بومی آمریکای شمالی و مدیر نخست بسکتبال توسعه می دهد که بومی کودکان و نوجوانان در همه جا مربیگری و آموزشی است که می تواند تمام تفاوت را.

مانند CBC Sports’ پخش صدای خود مقاله, سری, خود فیلمبردار, پادکست اجازه می دهد تا ورزشکاران صحبت می کنند به کانادایی ها در مورد مسائل از دیدگاه شخصی. برای گوش دادن به کل فصل سوم مشترک به صورت رایگان در آیتونز, گوگل, پادکست, Stitcher TuneIn و یا هر کجا که شما دیگر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>