خود بازیکن صوتی پادکست: جان Smythe می گوید: “نمی عذر خواهی’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جان Smythe یک داستان دلخراش را بگویید. کانادا ملی هاکی روی چمن بازیکن بود و در حال ظهور به عنوان یک جوان مدعی هنگامی که او یک سری از مرموز و علائم دردناک — به عنوان او می گوید: — از لثه به ادم بیکار و تنبل. التهاب شدید روده مشکل در گرفت.

بیماری کرون است و نه ساده تشخیص آن آسان نیست بیماری زندگی می کنند. برای بالا عملکرد ورزشکار را حتی بیشتر از یک چالش است. این استرس های فیزیکی از یک تمرین شدید همه به خودی خود به اندازه کافی می تواند باعث شعله ور شدن یو پی اس.

اما پس از جراحی های متعدد و در نهایت چهار سال دور از ورزش Smythe بهبودی پایدار است و او ساخته شده است توانایی به سرعت تشخیص علائم و باعث. مرض مزمن است اما Smythe نگه داشته است آن را در بهبودی به حدی است که او را آماده سازی به طور کامل برای کانادا مردان رقابت در بازی های المپیک توکیو.

Smythe آگهی خود بازیکن صوتی پادکست میزبان آناستازیا Bucsis از طریق طولانی و چشمگیر پزشکی مصیبت آورده است که او را به وضعیت فعلی بهداشت و درمان.

مانند CBC Sports’ پخش صدای خود مقاله, سری, خود فیلمبردار, پادکست اجازه می دهد تا ورزشکاران صحبت می کنند به کانادایی ها در مورد مسائل از دیدگاه شخصی. برای گوش دادن به جان Smythe و زودتر مهمانان این فصل مشترک به صورت رایگان در آیتونز, گوگل, پادکست, Stitcher اتصال و یا هر کجا که شما دیگر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>