خود بازیکن صوتی پادکست: Surya Bonaly را انقلاب آرام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فرانسه شکل اسکیت باز Surya Bonaly حرفه ای واقعا چیزهای افسانه.

او اولین زن تا کنون به عقب انجام flips در مسابقه — پرش غیر قانونی باقی مانده است به این روز است. او ژیمناستیک مهارت مجموعه خود را جدا از معاصران او به عنوان او را اصولی تمرد در ناعادلانه قضاوت. هنگامی که او دست به عقب مدال نقره خود را در سال 1994 قهرمانی جهان, حرکت, بود و در مقایسه با مطرح مشت در شهر مکزیک در سال 1968.

Bonaly انقلابی او و در عین حال هرگز در نظر گرفته خودش را به یک شورشی. او بی سر و صدا انجام آنچه او فکر می کردم درست بود و اجازه پاتیناژ جهان ایجاد خود داد و بیداد.

کلاسیک Bonaly عملکرد خوشحال طرفداران آورده و کل عرصه به پا کنید.

به عنوان بازیکن خود را صدای پادکست میزبان آناستازیا Bucsis می گوید Bonaly دیدن اجراهای او به معنای واقعی کلمه ساخته شده جوانتر Bucsis تصمیم به تبدیل شدن به یک المپیک. و Bonaly همچنان به پرورش استعداد های جدید به این روز مربیگری اسکیت باز نخبگان در دومین خانه در ایالات متحده آمریکا

مانند CBC Sports’ پخش صدای خود مقاله, سری, خود فیلمبردار, پادکست اجازه می دهد تا ورزشکاران صحبت می کنند به کانادایی ها در مورد مسائل از دیدگاه شخصی. برای گوش دادن به تمام سه فصل مشترک به صورت رایگان در آیتونز, گوگل, پادکست, Stitcher اتصال و یا هر کجا که شما دیگر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>