خود بازیکن صوتی پادکست: سمت نرمتر از ژرژ Laraque

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ژرژ Laraque به جهان جالب ترین NHL مجری: او در ترکیب مشت سنگین با لمس نور در سراسر شبکه برای 14 سال در نشان می دهد.

او همچنین الهام بخش شکل در تلاش برای خلاص شدن از شر هاکی از نژاد پرستی. او یک متحد قوی از تجاوز جوامع است. او وگان. او معاون رهبر فدرال حزب سبز. زندگینامه شد پرفروش در هر دو زبان رسمی کانادا.

به تازگی Laraque گرفتار COVID-19 در حالی که داوطلبانه با سالمندان در مونترال انجام آنچه او شخصا می تواند به محافظت از آنها را از این بیماری همه گیر (او آزمایش بلافاصله قرنطینه کردن ویروس به هیچ کس دیگری).

امن می گویند Laraque می تواند بهترین مرد همیشه به زندگی ارعاب مخالفان بر روی یخ. سابق, سرعت اسکیت باز آناستازیا Bucsis میزبان خود بازیکن صوتی پادکست خود نیست بنابراین راز دلیل برای تحسین “راک”: او آمد به هاکی از طریق اسکیت سرعت. در واقع این اولین CBC Sports قسمت پادکست به این نتیجه با یک مسابقه خیریه, سرعت اسکیت, چالش است.

گوش دادن به عنوان Bucsis می شود NHL جانباز صحبت کردن در مورد اخیر برجسته از یک زندگی حرفه ای و زندگی در سرفصل.

مانند CBC Sports’ پخش صدای خود مقاله, سری, خود فیلمبردار, پادکست اجازه می دهد تا ورزشکاران صحبت می کنند به کانادایی ها در مورد مسائل از دیدگاه شخصی. برای گوش دادن به تمام سه فصل مشترک به صورت رایگان در آیتونز, گوگل, پادکست, Stitcher اتصال و یا هر کجا که شما دیگر پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>