مقدار زیادی از چهره های آشنا در انباشته مسابقات قلب زمینه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را فقط نمی خواهد یک Scotties مسابقات قلب بدون جنیفر جونز آن را ؟

شش بار کانادا قهرمان و winningest جست و خیز در Scotties سابقه بوده است ثابت در این رویداد ملی برای سال.

اما در شب جمعه او تا به حال به مبارزه برای پیچش یا حلقه زنی زندگی فقط به آن را در این سال مسابقات در Moose Jaw, Sask. پس از از دست دادن Manitoba قهرمانی به Kerri robert walker ماه گذشته جونز خودش را در یک بازی wild-کارت مرحله نهایی مسابقات در برابر تریسی فلوری.

در عقب و جلو نبرد جونز ساخته شده یک قرعه کشی به چهار پا با آخرین سنگ از بازی به او پانچ بلیط به رویداد اصلی چشمگیر 8-7 پیروزی. او در حال حاضر ساخت 15th ظاهر در Scotties.

و غیره 16-تیم زمینه تنظیم شده است. و وجود دارد برخی از بسیار نام آشنا در این سال ستاره نکردم پیچش یا حلقه زنی bonspiel.

چلسی کری در کانادا رنگ برای بار دوم پس از پیروزی سال گذشته عنوان در سیدنی, N. S. او مبارزه راه خود را به عقب در برابر راشل هومن در بهمن ماه سال گذشته سرقت امتیاز در 10 پایان و اضافی در پایان به برنده Scotties عنوان در پایان خیره کننده.

کری به دنبال تبدیل شدن به تنها هفتم جست و خیز به پیروزی سه کانادا شد. اما آن را نمی خواهد بود آسان است.

هومن همیشه یک تهدید برای برنده شدن در این Scotties و پس از سال گذشته ناامید کننده از دست دادن در بازی های قهرمانی او خواهید بود به دنبال رستگاری در Moose Jaw. این هومن هفتم ظاهر در مسابقات قهرمانی ملی — او در حال حاضر دارای سه عنوان به نام او.

آغاز بکار, پیشرفت و جانبازان

کری Galusha از یلونایف تنظیم شده است به او 17th ظاهر در Scotties. او همیشه فن های مورد علاقه و فقط از دست رفته را در پیشبرد به قهرمانی استخر یک سال پیش.

مری-آن Stan به ارمغان می آورد ثروت از تجربه و پنج Scotties قهرمانی به این رویداد را سال به عنوان جست و خیز نوا اسکوشیا. Arsenault بازی دوم سال در یک تیم پرید توسط کالین جونز. سوزان Birt برنده جزیره پرنس ادوارد provincials دوباره در این سال و در حال انجام 11th Scotties ظاهر.

ساسکاچوان رابین Silvernagle تا به حال دستیابی به موفقیت های نجومی در سال گذشته و پشت سر هم بر روی صحنه پیچش یا حلقه زنی در سال گذشته Scotties در سیدنی. او cruised به پلی آف قبل از انداختن 1 مقابل 2 بازی و سپس در نیمه نهایی. با خشن و بی ادب زادگاه جمعیت پشت سر او Silvernagle نگاه کنید به بهبود در مقام سوم پایان یک سال پیش در Moose Jaw.

آلبرتا لورا Walker, B. C. s Corryn قهوه ای و کبک Noemie Verreault همه ساخت خود را به پرش از آغاز بکار در این سال Scotties.

و هرگز تعداد شمال انتاریو Krista McCarville که ساخت هشتم Scotties ظاهر پس از از دست دادن در بازی های قهرمانی چهار سال پیش در گراند پریری, Alta.

Scotties فرمت

16 تیم حاضر در حال تقسیم به دو استخر از هشت بر کانادا تیم سیستم رتبه بندی ایستاده است. آنها بازی هفت round-robin بازی در استخر خود را با چهار تیم برتر در هر گروه در حال حرکت به سمت قهرمانی ،

استخر

1. مانیتوبا, Kerri <url>

4. تیم کانادا چلسی کری

5. آلبرتا, Laura واکر

8. ساسکاچوان, Robyn Silvernagle

9. شمال انتاریو, Krista McCarville

12. New Brunswick, Andrea کرافورد

13. Nunavut لری ادی

16. کبک Noémie Verreault

استخر B

2. انتاریو راشل هومن

3. کارت های وحشی جنیفر جونز

6. بریتیش کلمبیا, Corryn قهوه ای

7. جزیره پرنس ادوارد, سوزان Birt

10. Northwest Territories, کری Galusha

11. Nova Scotia, مریم-Anne Stan

14. یوکان هایلی Minor Sights

15. نیوفاندلند/لابرادور, Erica Curtis

چهار تیم پیشرفت از استخر یک بازی چهار تیم پیشرفت از, استخر, B, پنجشنبه و جمعه و پس از آن چهار پیروزی از دست دادن پرونده (از جمله دور مقدماتی) حرکت خواهد کرد و به سنتی صفحه پلی آف آغاز روز شنبه.

طلا-مدال بازی است که برای برنامه ریزی 6 بعد از ظهر روز یکشنبه, فوریه. 23.

پرداخت سهام آید به پیچش یا حلقه زنی

برای اولین بار مردان و زنان قهرمان ملی پیچش یا حلقه زنی تیم در حال حاضر خواهد شد تجاری در همان مقدار از پول جایزه.

در کانادا جام رویداد در Leduc آلتا., در ماه دسامبر پیچش یا حلقه زنی کانادا مدیر عامل Henderson Katherine اعلام کرد Scotties و نوعی درخت خلنگ یا خاربن قهرمانان را هم دریافت $105,000.

در سال گذشته بالغ برای مقایسه شد $293,000 برای Brier کیف و $165,000 برای Scotties. کوین Koe را آلبرتا, چهارتایی پرداخت شد $100,500 از جمله cresting و پول جایزه برای پیروزی خود را در حالی که چلسی کری Scotties برنده شد و تنها به ارزش $59,000 از جمله cresting و پول جایزه.

در حال حاضر پرداخت سهام وارد کرده و در هر دو حوادث در مجموع $300,000

هر دو قهرمان ملی تیم دریافت خواهد کرد $105,000, در حالی که دوم-جایگاه تیم را در صفحه اصلی $65,000. مقام سوم می شود $45,000 ترک $85,000 برای این تیم باقی مانده رقابت در حوادث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>