پرش با نیزه ستاره مجموعه نوار بالا در حیاط خلوت رقابت

فرانسه قطب vaulter Renaud Lavillenie به سختی درمان می شود این مانند یک باغ-انواع رقابت است.

آن را برای خلوت حقوق bragging. بنابراین او مطرح خود را به شدت.

Lavillenie و Mondo Duplantis سوئد مشترک مدال طلا یکشنبه طی یک نیزه مسابقه برگزار شده در خود را متری. آگهی به عنوان باغ نهایی برخوردآن نادر رویداد ورزشی رقابت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Duplantis یک رکورد جهانی-دارنده Lavillenie 2012 قهرمان المپیک هر پاک ارتفاع پنج متر (16 فوت) 36 بار در طول 30 دقیقه بود که پخش جهانی دو و میدانی در آن کانال های رسانه های اجتماعی. هر دو یکی بود از دست ندهید. سام Kendricks از ایالات متحده برنز توسط پاکسازی نوار 26 بار در رقابت های سه رویداد بزرگترین نام.

آن را فقط ممکن است یک پیش نمایش از توکیو بازی ها که به تعویق افتاده است 2021. Lavillenie قطعا در زمان غلظت خود را به سطح دیگری.

“این دیوانه است, اما حتی انجام این کار در باغ من همان احساس من می خواهم در یک اصلی قهرمانی” Lavillenie گفت. “این بسیار هیجان انگیز بود و من بسیار خوشحال می شود بخشی از آن است.”

آنها سعی کردند به شکل یک tiebreaker قبل از انتخاب برای به اشتراک گذاشتن طلا. 20 سال Duplantis در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای سه دقیقه برگشتی فرمت که روی میز بود در حالی که 33 ساله Lavillenie nixed این طرح است. او خسته بود.

سازمان دیده بان | 3 از جهان بالا قطب vaulters رقابت از راه دور:

پرش با نیزه ستاره Renaud Lavillenie جهان, Duplantis و سام Kendricks برگزاری یک رقابت در پشت حیاط خود را. 5:11

“من تا به حال واقعا از دست رفته رقابت’

Lavillenie را روشن او 36th نوار ثانیه قبل از Duplantis که شروع به پریدن کرد 6.18 در ماه فوریه به شکستن Lavillenie را رکورد جهانی است. این رویداد تقسیم به دو 15 دقیقه جلسه با یک تساوی حاصل کار دو.

“من به شما یک مسابقه برگشت, Mondo” او به شوخی گفت: در پایان.

اضافه شده Duplantis. “این واقعا سرگرم کننده بود که در خارج وجود دارد رقابت در برابر آن دسته از بچه ها. من واقعا از دست رفته رقابت. من فکر نمی کنم آن را به پایان را در یک کراوات, اما این ورزش است.”

حیاط خلوت ایده مطرح شده توسط Lavillenie و سه نفر همکاری در رقابت منحصر به فرد قالب به دلیل تنظیم نوار عملی نیست بدون مقامات در محل.

Duplantis رقابت از پایگاه خود را در, Lafayette, لوئیزیانا, با راه اندازی در کنار دیوار باغ. Kendricks بود که در مزرعه اش در آکسفورد را از دست ندهید., با فرود حصیر nestled در میان درختان و در نزدیکی حصار که در آن یک اسب گهگاه گرفتار شد در خوراک ویدئویی.

پس از آن وجود دارد Lavillenie که بخشی از کلرمون فران فرانسه. خانواده ترامپلاین بود تحت فشار قرار دادند به سمت و وجود دارد swingset در پس زمینه.

واقعا نوآورانه’ می گوید: جهان پهلوانی رئیس جمهور

آیا انتظار این را به عنوان یک قطب جدید-بز فرمت ، این بود که تنها برای نشان می دهد. هنوز هم آن را برای ساخته شده سرگرم کننده تئاتر.

“مفهوم کلی از این رقابت بود و فقط قرار بود” گفت: Kendricks دو بار قهرمان جهان. “یک راه برای غذا خوردن تا زمان از روز جمعه و فرصتی برای همه به تماشا.”

سازمان دیده بان | Lavillenie, Duplantis & Kendricks جنگ از آغاز تا پایان:

پرش با نیزه ستاره Renaud Lavillenie جهان, Duplantis و سام Kendricks رقابت در پشت حیاط خود را. 1:02:25

در میان کسانی که به تماشای جهان شد دو و میدانی جمهور سباستین کو که به رقابت نمرات بالا.

“این است که درخشان ابتکار بزرگ سرگرم کننده و واقعا نوآورانه” کو در بیانیه ای گفت. “من با تشکر از رفتن به آنها و خانواده در جهان دو و میدانی تیم برای آوردن زندگی می کنند دو و میدانی در طول مستند. من امیدوارم که ما می تواند یک کمی بیشتر حوادث مانند این را به همه دو و میدانی طرفداران خارج وجود دارد.”

در حال حاضر نه مسابقات در 15 دیدار با الماس لیگ فصل یا تعویق افتاده است موکول و یا به حداقل برسد.

این Bislett بازی در اسلو در ژوئن 11 شده است rebranded به عنوان “غیر ممکن ها” و تبدیل به یک رویداد نمایشگاه. سازمان باید گفت که این دیدار هنوز هم ارائه پول جایزه از 50.000 دلار آمریکا کمک های جهانی دو و میدانی. از آن خواهد شد از ویژگی های نروژی 400 با مانع قهرمان جهان Karsten Warholm تلاش یک رکورد جهانی در به ندرت شتافت 300 موانع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر