گروه پلیس با شکستن بایدن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن به مدت طولانی بالید خود را به عنوان یک اتحادیه پسند دموکرات با یک رابطه خوب با رتبه و فایل پلیس.

اما بایدن در تماس برای اطلاعات بیشتر ملی پلیس اصلاحات و نظارت در پی مرگ جورج Floyd — و درک است که او نشان نداده کافی همبستگی با اجرای قانون در میان متعاقب آن در سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی — ایجاد شقاق با اجرای قانون گروه های ترک بسیاری از کسانی که یک بار به حمایت از او نا امید آنچه آنها به عنوان سیاسی موضع گیری خود را یک بار متحد.

“واضح است که او ساخته شده بسیاری از تغییرات راه نامزدها در طول انجام فرایند اولیه اما او نگه داشته در حال حرکت به چپ و سقوط کردن عمیق پایان گفت:” بیل جانسون مدیر اجرایی انجمن ملی پلیس و سازمان های چتر سازمان پلیس خیرخواه انجمن فصل است.

“جو بایدن پلیس در حال تکان دادن سر خود را به خاطر او بود و ایستاده مرد که حمایت از اجرای قانون” جانسون گفت. “اما به نظر می رسد در سن خود را به هر دلیل او نوشتن غم انگیز فصل آخر وقتی که می آید برای حمایت از اجرای قانون است.”

به عنوان دو نامزد ریاست جمهوری با یکی از مهمترین دلیل احتراق لحظات در تاریخ اخیر مصرف آنها قطعا متفاوت حمالت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده full-throated تماس برای برقراری “نظم و قانون” — حتی تهدید نظامی اقدام به ضرب و شتم خشونت آمیز تظاهرات. بایدن است tiptoed در اطراف دفاع از اجرای قانون به جای تمرکز بر نیاز به اصلاحات در میان عمیق نژادی و نابرابری هنوز بودجه ای کشور است.

در اولین سخنرانی در ماه بایدن روز سه شنبه با تمرکز بر نژاد برجسته حقوق معترضان و ارائه شده تا پلیس اصلاحات. او تنها عبور ذکر است از افسران پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی انتقاد از او برای عدم ذکر پلیس کشته و زخمی در میان ناآرامی.

هر چند بسیاری از پلیس تمایل به تکیه به حق سیاسی, انتقاد از انجمن ملی پلیس و سازمان های جدید است. NAPO تایید باراک اوباما در سال 2008 و 2012 به دلیل بایدن حضور در بلیط جانسون گفت.

اما اوباما-بایدن انتخاب مجدد در سال 2012 نقطه عطفی سیاسی در رابطه بین اجرای قانون و حزب دموکرات است.

بیش از هشت ماه قبل از اوباما دوباره انتخابات Black Lives Matter جنبش آغاز شد و در پاسخ به این تیراندازی به مرگ یک سیاه فلوریدا نوجوان Trayvon Martin, خود منصوب محله نگهبان. سیاه و سفید زندگی می کند ماده ساخته شده پلیس آمریکا نژادپرستی نظاممند و 1994, جرم, لایحه top مسائل برای ترقی خواهان در سال 2016 و 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ،

در حالی که زیر آتش از چپ و پلیس به طور فزاینده ای بیشتر شد جمهوریخواه گفت: جیم Pasco, مدیر اجرایی برادرانه منظور از پلیس و سابق در خانه لابی برای اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره که از نزدیک با بایدن در جرم و جنایت لایحه و قوانین دیگر است.

“وجود تحولات در دو جهت. در قانون نظم و مسائل بایدن درست بود از مرکز: ’94, جرم, لایحه بردی قانون و تشديد مجازات است. اما زمان از دست رفته توسط خود مواضع را تعدیل, تعدیل شده, تعدیل شده به جایی که ما امروز در جایی که او را نمی توان به عنوان یک قانون و نظم در این معنا که اجرای قانون آن را می بیند” پاسکو گفت.

“همچنین به عنوان زمان های رفته, اجرای قانون جامعه — به خصوص رتبه و فایل تبدیل شده به مراتب بیشتر محافظه کار است. امروز FOP و دیگر گروه های کارگری به مراتب کمتر باز پرداختن به تفنگ-کنترل مسائل چیزهایی است که به طور سنتی آنها پشتیبانی و بایدن بسیار نزدیک کار کرده و با موفقیت با آنها است.”

مثلا پاسکو گفت: اجرای قانون است کمتر احتمال دارد به درگیر در حمایت از کنترل اسلحه بود که یک بار دیگر با پلیس است. حمله-سلاح های ممنوع شد در سال 94, جرم, لایحه همراه با قوانین دیگر که به دولت فدرال قدرت بیشتر به بررسی “الگوی یا عمل” از اجرای قانون محلی صورت گرفته است ،

اما 1994, جرم, لایحه نیز به عنوان کودک پوستر برای انبوه حبس جنبش که جاروب متحده و بایدن تلاش برای کسب حمایت با ترقی خواهان و جوان رای دهندگان از رنگ به عنوان یک نتیجه. بسیاری می خواهم برای دیدن بیشتر ندامت از او بیش از این لایحه نقش در محبوب توده حبس مسئله ای است که بریدن دوباره در مصاحبه دو هفته پیش با یک رادیو نمایش میزبان منجر بایدن به می گویند “شما نمی سیاه” برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن بعد از آن عذرخواهی کرد.

بایدن در تماس با جمعه برای بیشتر پلیس اصلاحات و نظارت کمک کرد افزایش حمایت در میان ترقی خواهان به خصوص کسانی که جوان هستند و nonwhite همانگونه که تایید و بعد از آن در روز از سابق HUD وزیر جولیان کاسترو — تنها لاتین و جوانترین دموکرات به اجرا در برابر بایدن برای رئیس جمهور و تایید رقیب سابق خود با استناد به اصلاحات ارائه شده است.

دموکراتیک برای آینده ما گفت: تحقیقات نشان داد خشونت پلیس بود پنج موضوع برای رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ در پنج فلوریدا هفت عمده دموکراتیک شهری پایگاه در سال 2018 و آن را همچنان یک نگرانی بزرگ در مناطق شهری از ویسکانسین پنسیلوانیا و اوهایو.

کرنل Belcher یک ناظر انتخابات که مورد بررسی آفریقایی-آمریکایی ها قبل از انتخابات میان دوره ای داشت که رای دهندگان در مورد به عنوان به احتمال زیاد به حمایت از حفاظت از مدیکر و امنیت اجتماعی به عنوان آنها به جرایم ناشی از نفرت قانون “برگزاری بد پلیس پاسخگو” و پایان دادن به دهها. همه نظرسنجی در 80 درصد یا بالاتر است.

“این یک احساس است که ساختمان شده است تا در حالی که” بلچر گفت.

جذاب به ترقی خواهان بیش از سیاست پلیس یک عمل متعادل برای بایدن که به مدت طولانی تن به تن خود را به عنوان “طبقه متوسط “جو” که تجدید نظر یقه آبی اتحادیه خانوار. اما هارولد Schaitberger رئیس انجمن بین المللی آتش نشانان گفت: بایدن سه شنبه سخنرانی “pitch perfect” از آنجا که آن را منعکس چگونه “او بیش از احساس او شده است یک زندگی حرفه ای طولانی طرفدار اجرای قانون است. من فکر می کنم او می داند که, هی, ‘من یک تاریخ است. اما این لحظه ای است که در مورد یک لحظه من را به تمرکز بر جوامع ما و سیاه و قهوه ای و جوامع است.'”

در سخنان بایدن متعهد به ایجاد یک پلیس ملی نظارت کمیسیون در 100 روز اول و به نام در کنگره این ماه به یاغی استفاده از chokeholds توسط پلیس و گفت: “وجود دارد دیگر اقدامات برای جلوگیری از انتقال سلاح های جنگی به نیروهای پلیس و بهبود نظارت و پاسخگویی به ایجاد یک مدل با استفاده از نیروی استاندارد است.”

“بیشتر پلیس با بالاترین استانداردهای حرفه ای خود را. همه به این دلیل بیشتر است که بد پلیس باید در برخورد با شدت و سرعت می شود.” “همه ما نیاز به یک نگاه سخت در فرهنگ است که اجازه می دهد تا برای این تراژدی بی معنی برای حفظ اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یکشنبه جلب توجه به آنچه از دست رفته بود در سخنرانی خود.

“بایدن نشده است گفت: تنها یک کلمه در یکی از وحشتناک ترین جنبه های آمریکایی: حملات توسط تظاهر کنندگان و غارتگران و گاهی کشنده در افسران پلیس در حین انجام وظیفه محافظت از بی گناه آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در چهارشنبه ایمیل که برجسته پلیس کشته و زخمی در هشت موارد جداگانه در سراسر کشور.

فلوریدا در کنگره وال Demings سابق اورلاندو رئیس پلیس در بایدن را در لیست کوتاه برای تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا در پاسخ به نمایندگی از دموکرات ها مبارزه است.

“اجرای قانون نشان می دانید که جو بایدن است” Demings گفت. “آنها می دانند که او چه کسی است چرا که او ایستاده بود با ما خدمتگزاران مردم در سخت ترین زمان در زندگی خود را.”

Demings سابق FOP عضو اشاره کرد که او سابق اتحادیه و دیگران به نمایندگی از اجرای قانون و پلیس در سراسر کشور را محکوم کرده اند فلوید مرگ است. بازتاب بایدن او گفت: این یک فراخوان برای اصلاحات بیشتر.

رئیس جمهور Demings ” رئیس سابق اتحادیه در دولت خانه بابی جنکینز ابراز تحسین Demings و همسرش, یک کلانتر سابق در منطقه اورلاندو اما گفت که بایدن نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد زمانی که او به نام در ممنوعیت سلاح جنگ برای پلیس اشاره به این که برخی از متهمان در حال حاضر مسلح با بالا مجهز به سلاح.

“اگر هر چیزی با راه مردم سلاح در حال حاضر ما باید بیشتر و نه کمتر. ما در حال رفتن در اطراف به دنبال مردم. آنها به دنبال ما” جنکینز یک جمهوری خواه گفت. “جو بایدن بود پلیس-حمایتی در روز اما خیلی نمی بینم.”

جنکینز جمهوری گفت: برخی از پلیس نمی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در همه اما گفت: اوباما-بایدن دولت نبود pro-پلیس به اندازه کافی. او گفت: رئیس جمهور سابق نمی رفتن به سالانه پلیس یادبود هر سال او می تواند اما مغلوب ساختن پیشی جستن است. تهمت نیز کاری به نفع با اجرای قانون توسط روشنایی کاخ سفید آبی به افتخار پلیس در سال 2017, که اوباما نمی سال قبل. هنوز بایدن باقی مانده بارة توسط پلیس.

“از لحاظ تاریخی آقای بایدن همواره از اجرای قانون و به همین دلیل پیدا کنم نظرات خود را کمی دلسرد کننده گفت:” لری کسم رئیس فدرال مأموران اجرای قانون انجمن.

در خواست برخی از گروه پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نورد یک سری از اوباما-دوران پلیس, اصلاحات نوشته شده بعد از مشخصات بالا مربوط به نژاد قتل توسط پلیس و در اوایل این سال شکل گرفته است رئیس کمیسیون اجرای قانون و اجرای عدالت. آن را تنها متشکل از اجرای قانون و خاموش کردن عمومی باعث طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته از NAACP.

تحت اوباما, اجرای قانون و غیرنظامیان در نشست خود نیروی کار در قرن 21 پلیس در سال 2015 اما “وجود دارد نه یک کار خوب رابطه” بین دولت و اجرای قانون گفت: David J. Mahoney, the sheriff از ویسکانسین Dane County و ورودی جمهور از ملی کلانتر انجمن.

Mahoney یک دموکرات به نمایندگی از مترقی جامعه گفت: تعدادی از کلانترها احساس “وجود دارد مقدار زیادی از دست نگه داشتن و هیچ عمل” از دولت اوباما و وجود کمبود بودجه نسبت به آنچه روسای پلیس دریافت کرده است. ماهانی نیز ایراد گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن برای کم اهمیت جلوه دادن قصد اوباما نیروی کار به دلیل آن طراحی شده بود به شروع “گفت و گو در ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع از رنگ است.”

در یکی دیگر از میدان نبرد ایالت فلوریدا کلانترها انجمن رئیس جمهور باب Gualtieri انتقاد بایدن زمین برای ملی نظارت کمیسیون برای جامعه محور به عنوان یک “تناقض” که سمبل نامزد سیاسی ذکراست.

“ما باید کار را به انجام. اجرای قانون به رسمیت می شناسد و ما باید کار را به انجام” گفت: Gualtieri متوسط جمهوریخواه که نشان دهنده سن پترزبورگ شهرستان Pinellas. “اما جو بایدن و یا هر کس دیگری برای شروع به فراخوانی برای تمام این “اصلاحات” مرا به یاد آنچه اتفاق افتاده در دولت اوباما. نبود مولد در رابطه با اجرای قانون است. ملی اجرای قانون کمیسیون برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از شعارهای سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>