پلیس پس از بررسی های نژادپرستانه و ضد ماسک سخنرانی دراز وشدیداللحن در Mississauga سوپر مارکت می رود ویروسی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پلیس می گویند که آنها در حال بررسی نزدیک به چهار دقیقه تلفن همراه تصویری که به نظر می رسد برای نشان دادن یک مرد پرتاب ضد و ضد ماسک شعارهای نسبت به T&T سوپر مارکت کارکنان در Mississauga انتاریو است.

این ویدئو ارسال شده به یوتیوب مشاهده شده است بیش از 140,000 بار توسط شب چهارشنبه.

آن شروع می شود با یک مرد ظاهر می شود به تخلیه چند مورد از کیسه های مواد غذایی بر روی کف در اعتراض پس از یک کارمند می پرسد او را به پوشیدن ماسک در حالی که خرید.

“شما بچه ها می توانید تمام خود را می پوشند و ماسک و شما می توانید همه می میرند و… شما می توانید تمام مریض زیرا هنگامی که شما با پوشیدن ماسک شما مریض است. آن را علم” مرد شنیده می شود گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مرد سپس در برابر یک مرد کارمند که می پرسد او را به فریاد زدن داخل سوپر مارکت. او سپس شروع به فریاد ضد آسیایی, اظهارات نژادپرستانه است.

“از کجا ما ووهان کمونیست virus از چین از شما بچه ها. کمونیست ویروس” او شنیده می شود فریاد کارمند که پاسخ گفتن به مشتری است که او را به کانادا.

نژاد پرستی در برابر آسیایی, جامعه افزایش می یابد به عنوان coronavirus گسترش می یابد

نژاد پرستی در برابر آسیایی, جامعه افزایش می یابد به عنوان coronavirus گسترش می یابد

یک زن است که مرد به عنوان همسر او دیده می شود در این ویدئو تلاش برای مهار خشمگین مشتری — که در ادامه می داد که او تا به آسم و نمی خواهید به پوشیدن ماسک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بازگشت به چین که در آن شما را از آمد و خود را coronavirus به ووهان” مرد دیده می شود فریاد کارمند بعد از آن در فیلم.

کارمند به طور مداوم با پاسخ, “من کانادا هستم.”

مرد در نهایت برگ فروشگاه پس از چند کارگر دیگر به کمک کارمند.

T&T سوپر مارکت ها ادعا می کند که بخاطر مشاجره با یکی دیگر از مشتری و کارکنان فروشگاه برای چند دقیقه قبل از تلفن همراه تصویری شروع ضبط.

“هنگامی که مودبانه خواسته به پوشیدن یک ماسک است که سیاست فروشگاه مرد در ابتدا رد شد چرا که او گفت که آن را بی اثر گفت:” T&T سوپر مارکت ها مدیر عامل شرکت تینا لی در بیانیه ای به اخبار جهانی است.

“سپس او خشمگین شد و مهاجم این ادعا به آلرژی و سپس اقدام به ادعای او و دوستش هر دو مبتلا به آسم. با توجه به مشتری رفتار ما ایستاده توسط مدیر فروشگاه تصمیم به درخواست مشتری را ترک کنند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لی می افزاید که مواد غذایی زنجیره ای و پروتکل برای مشتریان با شرایط پزشکی است که برای اطلاع رسانی به مشتریان خود سرویس میز بنابراین کارکنان تکمیل خرید برای آنها.

پوست پلیس منطقه ای Const. Akhil Mooken گفت: یک حادثه در Mississauga T&T سوپر مارکت بود که برای اولین بار منتشر شده در یکشنبه, اما تماس با لغو شد به این دلیل که مشتری در حال حاضر در سمت چپ فروشگاه.

او می افزاید که پلیس در حال حاضر تحقیق از یک ویدیو به نظر می رسد از این حادثه.

ادامه مطلب: انتاریو صاحبان کسب و کار خود را هنگامی که آن را می آید به ماسک آئین نامه اجرای

“چند نکته وجود دارد که این مرد می تواند بررسی” گفت: Mooken. “ایجاد اغتشاش می تواند به عنوان خواهد جرائم تحت تجاوز به اموال عمل می کنند.”برای مثال اگر کسب و کار تا به حال یک قانون است که حاکی از خرید اجازه داده نمی شد بدون ماسک و یا اگر شخص موفق به ترک زمانی که کارگردانی آنها می تواند در صورت خوب بودن در خلاف این عمل می کنند.”

در ضمن Mississauga شهردار بانی Crombie نیز chimed در این حادثه در همان روز شهر تصویب آئین نامه به ماسک اجباری در فضاهای داخلی.

“نژادپرستانه مضر و تفرقه نظرات مثل این که مطلقا هیچ جایی در شهر ما هستند و رک و پوست کنده, هولناک,” او گفت:.

“من می خواهم برای تشکر از همه کسب و کار و کارکنان خود را, بسیاری از آنها در حال حاضر اجرا خود به خود سیاست های شرکت ها در اجباری پوشش صورت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن چیزی که حق انجام دهد و نشان می دهد که تعهد خود را به نگه داشتن مشتریان و کارکنان سالم و امن است.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>