این ساسکاچوان دولت است که هنوز هم کار بر روی ایجاد یک گروه مستقل نظارت بدن به بررسی جدی حوادث مربوط به افسران پلیس, اما به احتمال زیاد نمی تواند در جای خود به عنوان اوایل به عنوان مقامات در ابتدا امیدوار بود.

“به اطمینان حاصل شود که سطح خدمات می تواند نگهداری می شود تا آنجا که ممکن است در سیستم عدالت, وزارت تا به حال به تعویق انداختن کار در قبلا برنامه ریزی شده طرح گفت: Noel Busse, مدیر اجرایی, ارتباطات برای ساسکاچوان وزارت دادگستری در یک ایمیل به بیانیه روز سه شنبه.

اولویت های تا به حال به تغییر برای انطباق با تغییر و به چالش کشیدن شرایط ارائه شده توسط COVID-19 گیر با توجه به Busse “و یکی از چیزهایی که ما تا به حال به ما تغییر جدول زمانی در پیشرفت به پلیس نظارت.”

ادامه مطلب: اطلاعیه در آینده در مورد ساسکاچوان پلیس ناظر: وزیر

در پایان 2019 وزیر دادگستری به مورگان نگاه به آینده به 2020 و گفت: “این موضوع در تلاش برای به دست آوردن چیزی در جای نسبتا نزدیک آینده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Busse روشن بودجه اختصاص داده شده در 2020-2021 بودجه و برنامه ریزی است که حرکت در آن در سال مالی.

“چیزهایی که در دولت شده اند reprioritized به حدی با ما پرداختن به این COVID همه گیر” برتر اسکات وزارت معارف به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“مستقل غیر نظامی نظارت ما در نیروی پلیس است و نه چیزی است که در حال کنار گذاشتهشدن. آن چیزی است که به طور فعال در حال نگاه ما دادستان کل.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان پلیس نظارت بدن در تلاش برای نگه دارید تا با رکورد بالا تعداد شکایات

ساسکاچوان یکی از تنها استان بدون یک نهاد مستقل به بررسی جدی حوادث مربوط به افسران پلیس که منجر به آسیب یا مرگ. یک نیروی پلیس انجام تحقیقات و گزارش به وزارت دادگستری است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Seven Canadian provinces have established civilian-led agencies to investigate incidents involving police officers that result in serious injury or death. Saskatchewan could become the eighth, reducing some of the burden on its existing Public Complaints Commission.
هفت استان کانادا را تاسیس غیر نظامی به رهبری سازمان به بررسی حوادث مربوط به افسران پلیس که منجر به آسیب جدی و یا مرگ. ساسکاچوان می تواند تبدیل به هشتمین کاهش برخی از بار موجود در آن مکان کمیسیون رسیده گی به شکایت. اخبار جهانی

این یک سیستم مقامات اذعان می تواند بهبود یافته — و با یک شکاف که مشخص شده است در جریان سیاسی می گوید برنت Cotter, صندلی های غیر نظامی به رهبری سازمان می پردازد که با شکایت در مورد برخورد با افسران پلیس.

ادامه مطلب: ساسکاچوان حادثه جدی محققان می تواند کاهش نظارت بدن حجم کار: صندلی

مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته فیلم برداری شده بود و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جرقه اعتراضات و شورش در سراسر ایالات متحده و تظاهرات در کشورهای سراسر جهان از جمله کانادا ،

جورج فلوید مرگ: Saskatchewan برتر می گوید نژادپرستی ‘به جای’ در استان

جورج فلوید مرگ: Saskatchewan برتر می گوید نژادپرستی ‘به جای’ در استان

صدها نفر از مردم با حضور در ساسکاچوان مقننه جمعه در حمایت از پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که وجود دارد این است که مهمترین آنها کمتر پلیس نظارت در ایالات متحده از کانادا “ما نیست که کاملا و من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند وجود دارد تنش را با احترام به پلیس و جوامع اقلیت در کانادا” Cotter گفت.

مردم توجه در حال حاضر, او گفت:.

“ایده این است که ما بد سیستم وجود دارد تعدادی از راه هایی برای ایجاد آن بهتر است و این یکی” Cotter گفت.

“این ممکن است زمان دقیق به صندوق آن, اما آن را قطعا زمان دقیق بگویم در اصل واقعا این جایی است که ما نیاز به رفتن.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im