لهستانی انتخابات ریاست جمهوری سر به دور دوم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لهستان وقت رئیس جمهور آندره Duda خواهد چهره میانه رو رقیب Rafał Trzaskowski در تونس ماه آینده پس از انتخابات هیچ زمانی 50 درصد مورد نیاز برای تمام کردن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه.

با توجه به خروج یک نظرسنجی منتشر شده توسط کشور عمده تلویزیون پخش هنگامی که غرفه رای گیری بسته شده در 9 بعد از ظهر Duda حمایت حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) حزب برنده 41.8 درصد در حالی که Trzaskowski نمایندگی مدنی پلت فرم حزب مخالف امن 30.4 درصد از آرا.

نتیجه یک ناامیدی برای Duda; چند ماه پیش او در رسیدن به پیروزی در دور اول. Trzaskowski تبدیل به اطراف بخت و اقبال خود را که انجام شده بود بسیار به شدت تحت قبلی ریاست جمهوری نامزد شده است.

دور دوم رای گیری برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 12 مجموعه تا یک برخورد بیش از لهستان مسیر آینده و اینکه آیا اصلاحات رادیکال و پشتیبانی توسط PiS ادامه خواهد داد.

نامزد مستقل Szymon Hołownia سوم با 13.3 درصد و پس از ملی نامزد Krzysztof Bosak با 7.4 درصد است.

روز یکشنبه انتخابات ثبت بالاترین سطح از مشارکت مردم در تاریخ لهستان ریاست جمهوری رقابت با 62.9 درصد از رای دهندگان واجد شرایط ،

Duda سفر کرده بود کاخ سفید در هفته گذشته که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش “هوشیار تلاش برای حمایت از حکومت قانون است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Duda و هموطنان خود: “ما پیوند است جعلی در نبرد مهر و موم شده در خون و تقویت شده توسط مشترک ما ارزش های فرهنگی.”

Duda تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن: “اتحاد ما قدرتمند است و بسیار قدرتمند عهد به آنچه مردم رایگان می سازید با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>