اقتصاد آمریکا نشسته است و در آن عمیق ترین چاله پس از رکود بزرگ با بیش از 33 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود را فقط در هفت هفته و یک نرخ بیکاری به احتمال زیاد به بالای 20 درصد در این سال تحت وزن از coronavirus بیماری همه گیر.

و آن را به احتمال زیاد به سال — شاید خیلی از دهه بعدی به حفاری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای مهیج سریع بازگشایی اقتصاد ایالات متحده برای کمک به معکوس کردن آسیب به سرعت امیدوار سریع به گزاف گویی را افزایش میدهد انتخاب مجدد چشم انداز در ماه نوامبر. اما بهبودی است و به احتمال زیاد وزن با آسیب شدید به بخش خصوصی و یک مقاومت به بازگشت به حالت عادی نگه داشتن نرخ بیکاری هنوز هم نزدیک به 10 درصد بالا از رکود بزرگ — پایان سال 2021 یک سال به بعد دوره ریاست جمهوری در دفتر.

آوریل شغل گزارش شود منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده روز جمعه از ساعت 8:30 صبح ارائه خواهد شد جزئیات جدید در مورد نصب ویرانی در سراسر بازار کار در حال حاضر پیش نمایش در خارج از نمودار هفتگی براده برای رفع بیکاری. اما در مقیاس کامل از رکود هنوز روشن نشده است.

حرکت های اخیر در سراسر ایالات متحده به عقب اقدامات تصویب به سرعت گسترش مرگبار Covid-19 شیوع بیماری می تواند نتیجه معکوس و ایجاد رکود اقتصادی طولانی تر و بدتر — قرار دادن برخی از ایالات در دوره تعمیق بحران اقتصادی به تابستان است. نظرسنجی همچنان نشان می دهد آمریکایی ها عمیقا ناراحت کننده با رفتن به چیزی شبیه زندگی عادی. و آنها از شدت ترس تازه شیوع قرار دادن یک درب در یک بهبود قابل توجهی در هزینه های مصرف کننده — اجازه دهید به تنهایی rehiring این امر در نهایت حمایت — تا زمانی که خیلی بیشتر ویروس تست و درمان در دسترس است.

“ما باید کاملا واقع بینانه در این مورد به دلیل وجود سیاسی فانتزی وجود دارد و پس از آن وجود دارد این است که واقعیت های اقتصادی” گفت: یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در شرکت مشاوره RSM. “این در حال رفتن به سال قبل از ما بهبود می یابند همه این مشاغل از دست رفته و تا آنجا که 25 درصد از آنها نیست همیشه به آینده.”

Brusuelas افزود: “گام بعدی این است برای کشف اگر ما دچار اساسی اقتصادی که دائمی است. و آن را به نظر می رسد پاسخ آن مثبت است.”

این دفتر بودجه کنگره که به تولید حزبی تحقیقات اقتصادی و شرایط مالی پروژه ها است که در حالی که نرخ بیکاری شروع خواهد شد کاهش سه ماهه چهارم این سال آن باقی خواهد ماند و در 9.5 درصد در پایان سال 2021 و که 6 میلیون نفر را خارج شد نیروی کار به طور کامل توسط آن است. در طول رکود بزرگ موجب مالی جهانی بحران بیکاری به اوج خود رسید و در 10 درصد در اکتبر 2009.

عوامل متعددی می تواند مانع از کاهش سریع در افزایش بیکاری رهبری محض وسعت کاهش شغل در حال حاضر گسترش در سراسر تقریبا هر آمریکایی میباشد. اخراج و furloughs شروع غول پیکر در بخش سفر و هتل و صنایع به عنوان هواپیما و کنوانسیون سالن خالی کردن و مصرف کننده-مواجهه با صنایع از قبیل خرده فروشان سینما و کافه ها و رستوران ها است که تا به حال به پایین. که در سمت چپ بسیاری از کشور ماندم, به در خانه و جسارت را تنها برای مواد غذایی نیازهای پزشکی و یا گاه به گاه پیاده روی در پارک.

اخیرا شواهد از ADP گزارش در بخش خصوصی برای آوریل و نظرسنجی از تولید و بخش خدمات نشان می دهد شغل کاهش در حال حاضر گسترش به بالاتر پرداخت می شود موقعیت خود را در محصولات تولید و کسب و کار خدمات. صنعت نفت و گاز است خونریزی شغل در میان یک سقوط تاریخی قیمت نفت است.

برخی از خرده فروشی شغل ها به وضوح در آینده نه. یاد high-end فروشگاه Neiman Marcus برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز پنج شنبه. J. Crew ظ اوایل این هفته. و نگرانی در حال افزایش بیش از زنده ماندن از خداوند + تیلور, JCPenney و متعدد دیگر خرده فروشان.

در برخی از راه های Covid-19 بحران فشرده آنچه که می توانست چندین سال از شیفت به خرده فروشان آنلاین مانند آمازون و بیش از حد اندوختن به یک دوره از هفته معنی کارکنان در بسیاری از آجر و ملات فروشگاه ها ممکن است نیاز به آموزش مجدد برای مشاغل.

شرکت بیرون آمدن از این بحران نیز ممکن است سرعت بخشیدن به خود و تکیه بر تکنولوژی به جای کارکنان و کاهش میزان فضای اداری آنها نیاز به کاهش سود کار خود را و صدمه زدن به بازار تجاری املاک و مستغلات میباشد.

این تغییرات بودند, پیش بینی و موضوع تحقیقات گسترده ای در پایان پانل ها و سمینارها در reskilling آمریکایی نیروی کار.

اما بسیاری از کار واقعی باقی مانده است بازگشت نیست. و در حال حاضر آن را به طور ناگهانی و به شدت مورد نیاز است.

“آن را به سال به این شغل بازگشت و بسیاری از آنها هرگز به آینده” گفت: اقتصاد مگان گرین یک محقق در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است. “صنایع و حکم بزرگ در حال رفتن به مشکل بازگشایی و دیگران در حال رفتن به کشف کردن که چگونه به استفاده از فن آوری به منظور محدود کردن تعدادی از مردم آنها rehire. این بحران فقط شتاب تمام از این روند است.”

آن را “به خصوص ناعادلانه” گرین گفته است که از موج اولیه از اخراج آمد در میان کارگران بخش خدمات که واقعا دیدم هرگز بزرگ دستمزد دستاوردهای دهه گذشته از توسعه اقتصادی.

“هیچ کدام از آنها هرگز واقعا هر یک از غنایم” او گفت:. رفتن در کم درآمد می تواند یک فرد تغییر ناگهانی در مارس شغل گزارش روز جمعه: افزایش درآمد متوسط ساعتی که برای بدترین دلیل ممکن.

آخرین گزارش ADP در زیان کار نشان داد که بزرگترین کاهش در آمد در اوقات فراغت و مهمان نوازی در 8.6 میلیون نفر از کارگران, پس, تجارت, و حمل و نقل و آب و برق در 3.4 میلیون نفر است. اما آن را نیز نشان داد تلفات در ساخت و ساز (2.5 میلیون) و تولید (1.6 میلیون) که به احتمال زیاد شتاب در هفته های اخیر.

آخرین از نزدیک دنبال ارزیابی از فعالیت های تولیدی از موسسه مدیریت عرضه کاهش یافت و به 41.5 در ماه آوریل به کمترین خواندن در 11 سال و نشانه ای در این بخش کاهش شدت. زیر شاخص بسیار بدتر از تیتر مطلب — کدام یک از افزایش تعداد موجودی — با اشتغال سنج انداختن به 27.1 پایین 16.3 امتیاز در یک ماه.

صنعت نفت و گاز که حدود 150,000 آمریکایی ها به طور مستقیم اما پشتیبانی از میلیون ها نفر بیشتر مشاغل با توجه به موسسه نفت آمریکا است cratering زیر قیمت نفت پایین با موجی از ورشکستگی براده فقط شروع به گرفتن جریان است و کاخ سفید هنوز در تکاپوی بیش از چگونه به مداخله.

برخی از کارشناسان محیط زیست تگرگ تمیز کننده هوا و بازدید به سوخت های فسیلی در بخش های ایجاد شده توسط coronavirus بحران است. اما حتی بیشتر لیبرال ها’ برنامه ریزی برای گذار به انرژی پاک به دنبال جلوگیری از پاک کردن زمان پرداخت مشاغل بدون یک طرح برای انتقال مردم به انواع مختلف کار می کنند. هیچ یک از کسانی که قصد دارد در محل هستند.

و اقتصاددانان نشان می دهد که با خرده فروشی و بسیاری از مشاغل نفت و گاز خواهد بود بخار — طول زمان آن را به پایین آوردن بیکاری کلی.

“آن را تا اواسط دهه قبل از اقتصاد است و به چیزی در نظر گرفته full-اشتغال — 4 درصد به 5 درصد نرخ بیکاری گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

در حالی که نرخ بیکاری ممکن است سقوط به سرعت در تابستان امسال به عنوان کسب و کار بازگشایی, زندی گفت: آن خواهید بود “یک تقلا برای اقتصاد ما به عنوان دست و پنجه نرم کردن با یک پتانسیل موج دوم از عفونت. اقتصاد نمی خواهد پا زدن به هر نوع از چرخ دنده ها وجود دارد تا به طور گسترده ای توزیع واکسن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را عمدتا چرخد به دور از تمرکز بر تست و درمان این ویروس به یک محور در آنچه به او وعده داده است خواهد بود “دیدنی” و “فوق العاده” اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. اما برخی از مشاوران او را بیشتر هوشیار ديدگاه.

“شغل اعداد بسیار بسیار سرد است و من فکر می کنم که این بسیار مهم است که شما می دانید اجازه دهید مردم می دانند بسیار غم انگیز راه است که این بزرگترین شوک که اقتصاد ما تا کنون دیده ام”گفت: ارشد تهمت مشاور و محافظه کار اقتصاددان کوین Hassett در شبکه فاکس کسب و کار این هفته است.

اما این پیام از دولت هستند و قطعا مخلوط شده است. “ما از دست رفته در بسیاری از مشاغل همه در یک بار” گفت: کار وزیر یوجین Scalia در فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه. “اما ما خواهید بود به دست آوردن بسیاری از مشاغل همه در یک بار بیش از حد, به عنوان شرکت های بزرگ بازگشایی شده است.”

اقتصاددانان عمدتا معتقدند که شغل گزارش باید به نوبه خود مثبت ژوئن اگر reopenings رفتن هست. اما بیشتر اختلاف نظر در مورد سریع snapback.

سخت خواهد بود که برای رسیدن به اگر و فروشگاه ها و رستوران ها و کافه ها باقی می ماند نیمه پر و آمریکایی ها از ترس بازگشت به مراکز تئاتر بزرگ, رویدادهای ورزشی و مسافرت هوایی.

چک حفاظت از برنامه به احتمال زیاد ذخیره بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار, اما بسیاری از آنها در حال حاضر شکست خورده و میلیون ها نفر در حال کندوپاش به عنوان برنامه اجرا می شود از بودجه و کوچکترین شرکت شکایت در مورد دسترسی ناکافی. گزارش ADP برای ماه آوریل نشان میدهد کسب و کارهای کوچک ریخته و 6 میلیون شغل در ماه آوریل است. بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد برای همیشه رفته است.

هواپیمایی فراغت و مهمان نوازی شغل نیز می تواند بسیار آهسته به بازگشت. هواپیمایی متحده این هفته هشدار داد که آن را به شدت کاهش نیروی انسانی در ماه های آینده و مدیریت آن و اداری تیم می تواند کاهش 30 درصد. حامل های دیگر انتظار می رود به دنبال کت و شلوار. اقتصاددانان نشان می دهد, آن می تواند سال قبل از کسب و کار و شخصی سفر بازگشت به سطح دیده می شود قبل از بحران.

اقتصاددانان همچنین توجه داشته باشید که coronavirus بحران در معرض مشکلات ساختاری با اقتصاد ایالات متحده است که می تواند سال به تعمیر. “این کاهش یافته است به طور نامتناسبی بر کارگران دبیرستان یا کمتر از دبیرستان آموزش و پرورش گفت: Mary Daly, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو در مصاحبه با سیاسی. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد بیرون آمدن از این, آن را فقط به یکی دیگر از نشانه ای است که ما نیاز به سرمایه گذاری در سرمایه انسانی ما نیاز به پیدا کردن راه برای رسیدن مردم به skillset است که اجازه می دهد تا آنها را به کار در شغل که بسیار آسیب پذیر به این نوع از شوک.”

که نمی خواهد یک فرآیند سریع است. پشتیبانی مالی از کنگره و آسان پول از سیاست های فدرال رزرو کمک خواهد کرد. اما حتی اگر مردم مقداری پول در جیب خود را و می تواند برای پرداخت اجاره بها و مواد غذایی اقتصاد واقعا نمی تواند راه اندازی مجدد — و استخدام نمی تواند خاموش — بدون یک قوی تر احساس امنیت عمومی.

“شما رها شده می تواند به عنوان پول زیادی در من به عنوان شما می خواهید, اما این بدان معنا نیست که من هستم رفتن به کتاب تعطیلات و در یک هواپیما گفت:” گرین.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید این معنی است که آنها ممکن است مجبور به مبارزه با گروههای نبرد با اعداد است که ممکن است ظرف اما نه بهبود همه که زیاد است. “بهبود اقتصادی را نمی خواهد مانند یک کشتی موشک به عنوان رئیس جمهور می گویند” گفت: زندی. “این خواهد بود که بیشتر شبیه به یک کامیون که در گل و لای گیر — حداقل تا زمانی که یک واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر