سیاستمداران و رهبران حقوق مدني پرداخت ادای احترام به جان لوییس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به زودی پس از Rep. John Lewis’ عبور از سیاستمداران و رهبران حقوق مدني عموم ادای احترام به خود را فوق العاده, زندگی, های, خاطرات, عکس ها و نقل قول که برانگیخته روح دیرین کنگره که اغلب در واشنگتن به عنوان “وجدان کنگره است.”

در اینجا برخی از افکار خود را:

رئیس جمهور سابق باراک اوباما: “من برای اولین بار ملاقات جان زمانی که من در دانشکده حقوق و من به او گفتم که او یکی از قهرمانان. سال بعد وقتی که من انتخاب شد یک سناتور ایالات متحده, من به او گفتم که من ایستاده بود بر روی شانه های او.”

“هنوز بسیاری از ما را وادار به زندگی می کنند برای دیدن خود ما میراث بازی کردن در چنین معنی دار و قابل توجه در راه است. John Lewis انجام داد. و به لطف او ما در حال حاضر همه ما راهپیمایی سفارشات — به خاطر اعتقاد به امکان بازسازی این کشور عشق ما تا زمانی که در آن زندگی می کند تا به آن وعده داده است.”

رئیس جمهور سابق جورج بوش: “به عنوان یک مرد جوان راهپیمایی برای برابری در شهر سلما در ایالت آلاباما جان جواب وحشیانه خشونت با شجاع امید. و در سراسر زندگی حرفه ای او به عنوان یک رهبر جنبش حقوق مدنی و بنده او مشغول به کار به کشور ما را به یک اتحاد کامل تر. امریکا می تواند بهترین افتخار جان حافظه با ادامه سفر خود به سوی آزادی و عدالت برای همه است.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون: “ما باید از دست یک غول. John Lewis داد و همه او را به گرو در اوردن امریکا برآورده نشده وعده برابری و عدالت برای همه و برای ایجاد یک محل برای ما به ساخت یک اتحاد کامل تر با هم.”

“همیشه درست به کلام او ایمان خود را و خود را اصول John Lewis شد وجدان ملت است.”

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر: “همه چیز را, او در روح عشق است. همه آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و یا دین مدیون John Lewis بدهی قدردانی.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن: “ما ساخته شده است در این عکس از خدا و پس از آن وجود دارد که John Lewis. او واقعا یکی از یک نوع و یک قطب نمای اخلاقی که همیشه می دانست که در آن به نقطه ما و از آن جهت به ماه مارس است. به جان خانواده و دوستان و کارکنان و ترکیبات جیل و من به شما ارسال عشق ما و نماز است.”

کشیش جسی جکسون: “جان لوییس چیزی است که میهن پرستی و شجاعت مانند نگاه. او قربانی و مجسم جدید عهد پیامبر است. خوب شب من را ببینید شما در صبح است. #GoodTrouble”

سابق NAACP جمهور کرنل ویلیام Brooks: “#JohnLewis ‘ مرگ را افزایش می دهد 1 سوال. آن را سخت به غمگین مرگ از هر کسی که ما را تحسین اما ما چگونه سوگواری زندگی کسی که هر آمریکایی باید تقلید ؟ به عنوان یک مرد جوان او را به خطر انداخته عمر خود را در اعتراض به عنوان یک مرد مسن تر او زندگی خود را در خدمات عمومی. بروید و همین کار را انجام دهیم.”

مبلغ فرانکلین گراهام: “ما عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و عزیزان از Rep., John Lewis, سابق پیشرو فعال حقوق مدنی و کنگره که گذشت, شب گذشته است.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف: “ترین فروتن از قهرمانان شجاع ترین غول. @repjohnlewis دوست داشتم بدون قید و شرط و خواسته همه ما به یک نسخه بهتر از خودمان است. او کنگره و بهترین مثال از بنده درست رهبری است. من سپاسگزار برای زندگی و شادی از داشتن او را شناخته.”

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز: “خدا به استقبال @repjohnlewis صفحه اصلی. مدافع عدالت. قهرمان حق است. ما وجدان او griot از این عصر مدرن یکی را دیدم که از آن نفرت اما جنگیدند تا کنون نسبت به نور است. و هرگز او غبطه خوردن های زیبایی آن است. من او را دوست داشتم و او را از دست ندهید.”

گرجستان از سوی دیگر ، دیوید پردو: “هیچ یک تجسم کلمه ‘شجاعت’ بهتر از John Lewis. به عنوان یک حقوق مدنی آیکون جان الهام بخش میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای مبارزه با بی عدالتی و رد وضع موجود. بدون شک عقل خود را و حل و فصل ساخته شده جهان به مکانی بهتر است.”

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس: “جان لوئیس بود یک آیکون که مبارزه با هر اونس بودن خود را برای پیشبرد علت حقوق مدنی برای همه آمریکایی ها است. من ویران خود را برای خانواده و دوستان و کارکنان و همه کسانی که زندگی او را لمس کرد. دوست من با تشکر از شما برای نشان دادن جهان چه #GoodTrouble به نظر می رسد.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ: “ملت ما هرگز همان خواهد بود و بدون او. وجود دارد هیچ کلمه ای به اندازه کافی بیان غم و اندوه است که تعداد بی شماری از آمریکایی ها احساس پس از یادگیری این خبر. John Lewis جهان ما را تغییر در عمیق و بی اندازه راه است.”

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey: “کشور ما از دست داده است یکی از محبوب ترین رهبران حقوق مدني. من همکار من بپیوندید Alabamians & ملت در عزای مرگ Rep. John Lewis. او اختصاص داده شده و عمر خود را برای خدمت به خود و جامعه دفاع از دیگران. ما به شما برای همیشه به یاد داشته باشید او قهرمانی خود را میراث پایدار.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو: “جان لوییس یکی از بزرگترین مردان این کشور تا کنون شناخته شده – یک مرد از unimpeachable صداقت و حکمت و شجاعت و اخلاق است. او وجدان ما. و من می دانم که من صحبت می کنند برای تمام اعضای خانواده از نیویورک وقتی که من می گویند که ما در حال ویران این از دست دادن. #GoodTrouble”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی: “ملت ما و جهان سوگواری عبور از نماد آمریکایی – Congressman John Lewis. من سوگواری عبور از یک مدل نقش است. ما در غم و اندوه, اجازه دهید ما متعهد به انجام کار خود را و ساختمان بر فوق العاده ای میراث است که خود را هدیه ماندگار برای همه ما است.”

وزیر سابق امور خارجه آمریکا: “جان لوییس’ حس بی دریغ عدالت و منحصر به فرد آرام عزم به عمل همیشه در وجدان او را راه رفتن الهام بخش در هر کجا که او رفت. آن را یک امتیاز از یک عمر به او را می دانم. هیچ مثالی بهتر برای همه کسانی که می خواهند به دانستن آنچه که تابعیت و شجاعت به معنی.”

معاون سابق دادستان کل سالی یاتس: “لوئیس اختصاصی زندگی خود را به ترس نگه داشتن کشور ما به وعده خود برابر عدالت است.ما می توانیم افتخار میراث خود را با پاسخ دادن به تماس خود را.”

سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سامانتا پاور: “هیچ یکی شجاع تر و روشن چشم به راه می رفت در میان ما. با تشکر از شما, John Lewis.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>