سیاسی دانشگاه هاروارد های نظرسنجی ها: Stark حزبی تقسیم بر بازگشایی امریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اکثر جمهوری خواهان در حال صف آرایی در پشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار بازگشایی سریع از کسب و کار بسته coronavirus خاموش شدن ناگهانی در حالی که دموکرات ها به شدت به نفع محتاط تر رویکرد با توجه به جدید سیاسی دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت بررسی.

این کشور در حال حاضر تقریبا به طور مساوی تقسیم بر اینکه کسب و کار مانند ورزشگاه, سالن مو و مراکز خرید باید رزومه عامل در ماه آینده در یک تغییر قابل توجه از اوایل نظر سنجی پیدا کردن آمریکایی ها به شدت پشتیبانی stay-at-home اقدامات حتی در صورتی که به معنای پیشبرد اقتصادی درد. اما این تغییر تا حد زیادی بودن سوخت توسط یک گسترش شکاف حزبی که غیر معمول برای یک بحران بهداشت عمومی.

“آنچه ما در اینجا بسیار واقعی حزبی تقسیم است که شما انتظار نیست برای پیدا کردن در یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی گفت:” رابرت Blendon یک استاد دانشگاه هاروارد بهداشت و درمان سیاست و تحلیل سیاسی کمک کرد که طراحی این نظرسنجی. “من فکر می کنم رئیس جمهور و بسیاری از رهبران جمهوری خواه در کنگره واقعا تعریف شدن اقتصاد به عنوان یک مسئله حیاتی که در آن دموکرات ها به خرید نیست که تمرکز است.”

بیش از 60 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها پشتیبانی بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در کشورهای خود را در مورد دو برابر 29 درصد از دموکرات ها که در پاسخ همان راه.. فقط بیش از نیمی از مستقل گفت: کسانی که کسب و کار باید دوباره آنلاین.

در حالی که بسیاری از مردم خود را داد فرماندار نمرات بالا خود را برای پاسخ به بهداشت و بحران اقتصادی آمریکایی های آفریقایی تبار بودند و مهم تر از فرمانداران عملکرد — بازتاب چگونه بسیاری از جوامع خود را ویران شده اند این بیماری همه گیر.

نظرسنجی گرفته شده در اوایل این ماه در مدت کوتاهی پس از چند فرمانداران آغاز شده بود لغو خاموش کردن سفارشات و تهمت خواست برخی از ایالت ها به حرکت سریع تر در طول یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال در یادبود لینکلن — پیام او را نگه داشته چکش. تقریبا هر دولت پس از آن آغاز شده است و کاهش آن اقدامات هر چند بسیاری از ملاقات نکرده تهمت اجرایی دستورالعمل خواستار عمده سطح شیب دار تا در تست و دو هفته کاهش موارد است.

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله برخی از مقامات فدرال مانند بیماری های عفونی پزشک متخصص Anthony Fauci, باید هشدار داد از حیات عفونت و مرگ و میر اگر متحده پرش شروع خود را اقتصاد بدون اقدامات ایمنی مناسب در محل. “عواقب می تواند واقعا جدی” Fauci هشدار داد در هفته گذشته در هنگام شهادت به سنا از طریق ویدئو کنفرانس.

آمریکایی ها به شدت تشخیص خطر است. بیش از سه چهارم از مردم آمریکا از جمله نزدیک به دو سوم از جمهوری خواهان و حدود 90 درصد از دموکرات ها — گفت: آنها بر این باورند که شیوع کروناویروس در دولت خود را یک “مشکل جدی است.”

اما دو ماه به یک تکان دهنده سقوط اقتصادی که سمت چپ حدود 39 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری بسیاری از کسانی که در سخت ترین ضربه تعطیلی آماده هستند تا شروع به بهبود است. شش در 10 صاحبان و یا مدیران کوچک و یا متوسط کسب و کار گفت: غیر ضروری کسب و کار باید بازگشایی شده است. همچنین توافق شد 52 درصد از خانواده ها که در آن کسی را از دست داده و یا در رفت و مجبور مرخصی بدون حقوق در مقایسه با 41 درصد از کسانی که درآمد از دست رفته.

“آنها اساسا و گفت: آنها فکر می کنم خطر اقتصادی اهمیت بیشتری نسبت به خطر سلامت” گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. “من فکر نمی کنم آنها در حال سنگدلانه در مورد خطر سلامت. من فکر می کنم آنها در حال ساخت یک قضاوت در اطراف آنها چگونه ارزش خطر است.”

هنوز هم بسیاری از مناطق کشور پشتیبانی نگهداری غیر ضروری کسب و کار بسته به جز میانه. این منطقه دیده می شود بسیار بالاتر از نرخ جدید نرخ بیکاری در برخی از نقاط از جمله در میدان نبرد انتخابات ایالتی میشیگان که تهمت بازدید پنج شنبه.

بیش از سه چهارم از افراد مورد مطالعه گفتند که تصویب چگونه خود را فرماندار بود دست زدن به همه گیر اما حدود یک سوم هنوز گزارش نگرانی بیش از مسائل که به گل نشسته coronavirus پاسخ از شروع: در دسترس بودن آزمون و ماسک صورت. آمریکایی های آفریقایی تبار که مرده ام در برانگیزتر نرخ بالاتر از سایر گروه با احتمال بیشتری به خود را می گویند فرماندار انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت در برابر عفونت و یا کمک به کسانی که مبارزه مالی.

“وجود دارد فقط به این معنا است که دلیل آن را بسیار شایع کافی وجود ندارد که در حال انجام” Blendon گفت.

این نظرسنجی مورد بررسی 1,007 بزرگسالان ممکن است بین 5-10. حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 3.5 درصد برای نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>