سیاسی راهکار: پلوسی به دموکراتها پاسخ واقعی به دولت از اتحادیه

ارائه شده توسط آمازون

رانندگی در شب

اگر شما یک جمهوری خواه سهشنبه شب خارجه اتحادیه بود همه چیز شما در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: هیچ چیز از استیضاح. او bragged در مورد قرار دادن این کشور برای اولین بار. در زمان واقعی او اعطا بیمار RUSH LIMBAUGH مدال آزادی ریاست جمهوری به یک کودک یک بورس تحصیلی کالج و پیوست یک سرباز با خانواده اش. همه در مقابل یک تلویزیون زندگی می کنند مخاطبان از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم نه ماه قبل از روز انتخابات.

خانه دموکرات با پوشیدن لباس سفید و به نظر می رسید به عنوان اگر چهره خود را نیز شبح مانند رنگ خشک از شوک و نفرت. آرواره خود رفت و شل. آنها jeered. آنها هو. آنها hissed. آنها فریاد زد: “نه.” آنها سعی کردند به شعار او را. سخنران نانسی پلوسی, حتی پاره پاره تا کپی کردن آدرس بعد از آن در یک برنامه ریزی نشده نشان از انزجار — این بود که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به تکان دادن دست خود را. پلوسی را دموکراتیک حزبی واصل کردن به عنوان به زودی به عنوان او انجام داده بود صحبت کردن. برخی از سمت چپ قبل از او به پایان رسید. دیگران نشان نمی دهد.

آن را به هر دلیل که چرا دموکرات ها به سختی می تواند ایستادن به در همان اتاق به عنوان مرد.

وجود دارد هیچ “شما دروغ” لحظه. دموکراتها رفتار شنبه شب در خانه اتاق بود و نورد تجلی آنها احساس انزجار نسبت به این رئیس جمهور.

آن را بیش از حد سخت به لیست لحظات که دفع دموکرات اما در اینجا یک لیست کوچک از آنچه که ما آنها را استهزاء در از داخل اتاق: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اعتبار برای اقتصاد پررونق و آجدار سلف خود , باراک اوباما, او گفت که او rehabbed درونی شهرها, او گفت که او بود که دوباره معاملات تجاری و او گفت: او دوباره آمریکا تسلط در صحنه جهانی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد قیمت گذاری دارو دموکرات ها ایستاد و شعار می دادند “H. R. 3” — نسخه خود را از قیمت گذاری دارو اصلاحات.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت ادای احترام به LIMBAUGH که نشسته بود کنار بانوی اول دموکرات ها به نظر می رسید تقریبا در ناباوری.

خیره کننده ترین نمایش یک ردیف خاص برای مغلوب ساختن پیشی جستن راست: هفت استیضاح مدیران که نشسته با هم به دنبال سنگ رو حیرت زده و منزجر. برای لحظه جری NADLER از نیویورک نشسته با سر خود را در دست خود آدم شیف کالیفرنیا در نگاه زمین و ZOE LOFGREN کالیفرنیا سرش را تکان داد.

چگونه آن را بازی … A1 اکنون چهار ستون تیتر: “جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود سال 2020 مورد”پیتر بیکر سه ستون اخبار تحليل: “آمریکایی’گشت’ به عنوان ریاست جمهوری دفاع” … مایک برشی: “تنش رشد به عنوان او و Pelosi مبادله Snubs” … بوم: ارین SCHAFF کردم تصویر پلوسی, پاره کردن سخنرانی به عنوان معاونت مایک پنس کف برای مغلوب ساختن پیشی جستن. A1 PDF

A1 WAPO: “مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند دفاع در اقتصاد” David ناکامورا: “به عنوان کار تصویب افزایش می یابد, او ادعا می کند مهاجرت و سیاست خارجی برنده” … Ashley Parker: “یک سخنرانی عملا کشیده از یک مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد رالی” … A1 تصویر

A1, وال استریت ژورنال: “مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی دستاوردهای اقتصادی در آدرس مشخص شده توسط تنش” … A1 تصویر

که در مورد پاره لحظه — “مغلوب ساختن پیشی جستن-پلوسی دشمنی مارپیچی خارج از کنترل” توسط هدر Caygle سارا فلک و بورگس اورت: “این حمله دیده می شود در اطراف کنگره و دموکرات ها” مشاهده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه تنها رفت از سراشیبی وجود دارد. به عنوان سخنران نانسی پلوسی گسترش دست خود را فقط قبل از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس رئیس جمهور به سرعت چرخد و پشت خود را ترک سخنران حلق آویز.

“نه به outdone به طور معمول محدود پلوسی در یک نمایش قرار داده و خودش را به عنوان برگ برنده سخنرانی پیچیده. ایستاده در پشت رئیس جمهور او با دقت پاره پاره تا به صفحه بعد از صفحه از این سخنرانی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان تشویق پایان یک آدرس است که عمدتا catered به سخت هسته ای ایران پارتیزان. این بود که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین’ پلوسی به خبرنگاران گفت: او به عنوان اتاق خارج شد. بعد از آن او به عنوان چپ کاپیتول او افزود: “آن یک مانیفست دروغ.'” سیاسی

جان هریس تحلیل: “عجیب ترین دولت از اتحادیه تا کنون”: “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست superlatives و شما باید به او اعتبار: او قطعا به دست آورده و آنها را در این زمان. این بود که ترین مبارز بیشتر متظاهر ترین ostentatiously تئاتر بیشتر آشکارا کمپین گرا ترین am-I-شنوایی-این-راست? عجیب و غریب — ترین flamboyantly عجیب و غریب — دولت از آدرس اتحادیه از همه زمان.

“آن نیز بیشتر disorienting, و سخت برای طبقه بندی از طریق منشور از معمولی و تجزیه و تحلیل سیاسی. که منشور در حال حاضر از دست داده بود خیلی از ابزار آن در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و رئیس جمهور به نظر می رسید به شکستن آن را به طور کامل در 78 دقیقه سخنرانی به کنگره مخاطبان که fealty و تحقیر نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی صفحه نمایش در برابر و زنده اندازه گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن مدتها پیش از دست داده و ظرفیت واقعا به شوک, اما او هنوز هم ترفندهای تا آستین خود را: سخنرانی نشان داد او هنوز توانایی را به تعجب.

“در خصوص سخنرانی خود شد قابل توجه برای unapologetically زیگزاگ با کیفیت از پیام. معمول موضوع است که سیاستمداران ملی یک انتخاب از بسیج یا اجبار. یک انتخاب است که به انرژی حزبی پایه با لبه های تیز و بلاغت و فرهنگی و ایدئولوژیک زخم برداشت. انتخاب دیگر این است که به تیرگی خطوط با دور لبه تجدید نظر به رای دهندگان که در هیئت مدیره اما هنوز ممکن بود coaxed وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن رد انتخاب است. در همراهی با بیشتر-است-بیشتر روح از گفتار او هر دو.” سیاسی

خوب صبح روز چهارشنبه.

آیووا … هنوز: با 71.44% از حوزه گزارش: Pete Buttigieg 26.8% … برنی ساندرز 25.2% … الیزابت وارن 18.4% … جو بایدن 15.4% … ctq 12.6% … اندرو یانگ 1.1% … تام Steyer 0.3%. نتایج بیشتر

BUTTIGIEG در نیوهمپشایر در واکنش به اعلام این خبر که او برنده شد: “یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول — فقط یک ایده بزرگ — یک کمپین است که برخی از گفت: باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش — آن صورت گرفته و در مقابل این مسابقه به جای رئیس جمهور فعلی با دید بهتری برای آینده است.”

پس چه اتفاقی می افتد به بایدن? اگر نتایج نگه دارید و او به پایان می رسد تا چهارم در آیووا می کند و دور دوم در نیوهمپشایر او اجازه می دهد برای حفظ و بالا بردن پول ؟ او می تواند آن را به کارولینای جنوبی در آن نقطه ؟ …

— AP: “بایدن را ضعیف نشان دادن در آیووا می لرزد استقرار و پشتیبانی” توسط بیل بارو و برایان Slodysko در Des Moines, Iowa: “جو بایدن سوم ریاست جمهوری پیشنهاد وارد بحرانی کشش پس از پایان ناامید کننده در آیووا قفقاز فرستاده سابق معاون رئیس جمهور در نیوهمپشایر با حفظ اهداکنندگان پایگاه پایین ذخایر نقدی و تهدید بلندی از میلیاردر رقیب مایکل بلومبرگ و نامحدود ثروت شخصی. …

“که برگ استقرار برخی از دموکرات ها از جمله برخی از بایدن حامیان سوال خود را در مشاجره ای که او خواستار روشن پیشتاز وضعیت در مسابقه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار اصلی مبارزه با حرکت فراتر از اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر به نژادی متنوع رای دهندگان. و این یک یادآوری از چه بایدن قبلی ریاست جمهوری مبارزات هرگز پیشرفته فراتر از آیووا.”

WAPO, طریق Toluse Olorunnipa آنی Linskey و چلسی Janes: “نتایج به خصوص بد برای بایدن معاون رئيس جمهور سابق و شش دوره سناتور که خود را انتهایی دو لیبرالها و متوسط در حالی که در تلاش برای اثبات خود و زنده ماندن در یک مهمانی که به نظر می رسد در حال حرکت را از او.”

بایدن در نیوهمپشایر از طریق اتحادیه رهبر انقلاب: “یک مبارز جو بایدن اصرار داشت او خوب در آیووا … اما نشانه های او نیاز به یک نتیجه بهتر در اول-در-این-ملت اولیه روز سه شنبه. “من نیاز به کمک شما. من برای درخواست کمک خود را. نگاه من بیش از,’ بایدن گفت: به سرریز جمعیت حامیان در دختران, Inc. تجمع در Nashua.

“”مثل مادرم گفت: امیدوارم که چشمه ابدی است. ما در حال دادن نیست; ما در حال دادن نیست.’ در طول یک مصاحبه معاون سابق رئیس جمهور و سه نامزد ریاست جمهوری اصرار پیروزی در اولین-در-این-ملت اولیه نیست و ضروری است. “نه من فکر نمی کنم من باید برای برنده شدن در اینجا من باید به انجام به خوبی در اینجا’ بایدن گفت.

“او موافقت کرد و او باید در شکار از همه این حوادث در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. “من فکر می کنم من باید به توان رقابتی در همه آنها, و اگر ما فکر می کنم ما خوب خواهد بود.'”

چه اتفاقی می افتد اگر بایدن شعله های آتش بیرون ؟ آیا دموکرات ها یاد بگیرند برای جلوگیری از نگرانی و عشق برن و یا وارن? یا … انجام moneyed, ایجاد, d. C. دموکرات خط تا پشت MIKE BLOOMBERG, سابق جمهوریخواه که بعید به نظر می رسد به نفع یک دولت دموکراتیک نامزدی روند اما امیدوار به حذف قوانین تبعیض آمیز توده ای از نمایندگان در طول راه ؟

امروز در نیوهمپشایر … سی ان ان دارای یک سالن شهر امشب در منچستر با بایدن Warren یانگ و Steyer.

— بایدن: کندیا.

— WARREN: حوادث با اشلی جاد در Goffstown, Concord و همپتون.

— ورمونت: دری.

— BUTTIGIEG: آب و هوا تاون هال در کنکورد.

— فردا نیوز: رود آیلند که در آن او را در مبارزات انتخاباتی و دریافت حمایت از رژیم صهیونیستی است. جینا RAIMONDO.

سنا رای خواهد داد امروز به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت خواهد شد در حدود 3:30 p. m. — درست قبل از رای دادن.

— ملانی ZANONA و متحد MUTNICK: “استیضاح ارائه فیلمهای جمع آوری کمک برای کلید قانونگذاران”

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه — رئیس جمهور خواهد شد ناهار با وزیر دفاع علامت Esper در 12:30 بعد از ظهر در بخش خصوصی و اتاق ناهار خوری.

راهکار می خواند

پروتکل را ISSIE LAPOWSKY: “او در مورد شکایت دموکرات’ ‘درهم باتلاق’ از تکنولوژی پس از آن ساخته شده آیووا برنامه”: “مدیر عامل شرکت فناوری راه اندازی در مرکز آیووا انجمن افتضاح شکایت سال گذشته که بخش های مهم از دموکراتها در انتخابات تکنولوژی بودند ‘s—نشان می دهد’ و ‘درهم باتلاق.’ او گفت: او می خواست به رفع چیز.

“‘این سیستم آنها طراحی شده فوق العاده عمدا از یک روز که رک و پوست کنده, هیچ چیز در سیاسی tech اکوسیستم شده است,’ جرارد Niemira در حال حاضر مدیر عامل شرکت سایه Inc., به من گفت که در ماه مارس گذشته. ‘شما فقط تعلق لایه پلاک در طول زمان است.’

“Niemira صحبت شد به طور خاص در مورد Vertica, میراث سیستم دموکرات ها استفاده می شود به خانه های خود را داده است. من در حال نوشتن یک داستان در مورد آن به صورت سیمی که من نام او را به صحبت کنید. در آن زمان او مشغول به کار بود به صورت مخفف, یک سازمان است که با این نسخهها کار بر روی استراتژی های دیجیتال برای دموکرات ها. … آنچه که او نمی توانست شناخته شده پس از آن بود که نزدیک به یک سال بعد یکی از ابزارهای او ایجاد شده بود فرو رفته در باتلاق خود را هنگامی که برنامه خود را ناشی از تاخیر در جلسه نتایج.” پروتکل

برای کسانی که پیگیری … جاش گرشتین: “وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و Stormy Daniels صورت خاموش در دادگاه بیش از افترا کت و شلوار”

CORONAVIRUS آخرین … NYT: “مرگ و میر از این monthlong coronavirus شیوع همچنان به صعود در چین افزایش 490. موارد جدید باید رسید توسط دو رقمی درصد در گذشته 11 روز با هیچ نشانه ای از کاهش سرعت. … این آمار و ارقام جدید از چین کمیسیون بهداشت در روز چهارشنبه نشان داد که 65 نفر در روز سه شنبه و 3,887 بیشتر مردم آلوده شده است. تا کنون 24,324 مردم شناخته شده آلوده شده اند.”

HUAWEI یا بزرگراه … وال استریت ژورنال: “ایالات متحده هل دادن تلاش برای توسعه 5G جایگزین برای Huawei” توسط باب دیویس و جلب فیتزجرالد: “به دنبال بلانت تسلط چین Huawei Technologies Co., کاخ سفید در حال همکاری با ایالات متحده شرکت های فن آوری به ایجاد نرم افزار پیشرفته برای نسل آینده شبکه های مخابراتی 5G.

“طرح خواهد ساخت در تلاش های برخی از ایالات متحده مخابرات و شرکت های فن آوری به توافق مشترک استانداردهای مهندسی است که اجازه می دهد 5G توسعه دهندگان نرم افزار برای اجرای کد در ماشین آلات است که از تقریبا هر تولید کننده سخت افزار. را کاهش دهد که اگر از بین نمی اتکا Huawei تجهیزات.

“شرکت ها از جمله شرکت مایکروسافت, دل, Inc. و AT&T Inc. بخشی از تلاش کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت.

“‘این تصویر مفهوم این است که همه از ایالات متحده 5G معماری و زیرساخت های انجام شده توسط شرکت های آمریکایی اصولا” آقای Kudlow در مصاحبه ای گفت:.” وال استریت ژورنال

پس در مورد آن دسته از سربازان آمدن به خانه … AP را لولیتا BALDOR: “ایالات متحده به طور کلی ورقه به عراق برای مذاکرات برای نجات روابط”: “این فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه تضعیف و بی سر و صدا به عراق حمله کرد و به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار برای نجات روابط با عراق رهبران و تعطیل کردن دولت فشار برای آمریکا خروج نیروهای نظامی.

“دریایی ژنرال فرانک مکنزی شد بیشترین ارشد نظامی ایالات متحده رسمی برای بازدید از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در بغداد منجر به کشته شدن یک ایرانی به طور کلی enraging عراقی ها. مکنزی ملاقات با رهبران عراق در بغداد و سپس به دیدن سربازان آمریکایی در al Asad پایگاه هوایی بود که بمباران توسط ایران در ماه گذشته در تلافی حمله هواپیماهای بدون سرنشین.” AP

‘ساخت ساختمان های فدرال زیبا دوباره’ … ARCHITECTURAL RECORD: “به کاخ سفید سفارش جدید فدرال معماری به کلاسیک?”: “در حالی که کشور پرچ شده بود توسط رئیس جمهور را استیضاح دادگاه واشنگتن شایعه بود بی سر و صدا متلاطم در مورد پتانسیل اجرایی جهت است که اگر اجرا خواهد عمیقا تحت تاثیر قرار آینده فدرال معماری.

“رکورد به دست آمده است آنچه به نظر می رسد به یک پیش نویس اولیه این منظور که بر اساس آن کاخ سفید نیاز به بازنویسی اصول راهنما برای فدرال معماری صادر شده در سال 1962 به اطمینان حاصل شود که ‘کلاسیک سبک معماری باید مورد نظر و سبک به طور پیش فرض’ به صورت جدید و ارتقا ساختمان های فدرال. تحت عنوان “ساخت ساختمان های فدرال زیبا دوباره’ پیش نویس استدلال می کند که پدران بنیانگذار آغوش مدل های کلاسیک از ‘دموکراتیک آتن” و “جمهوری خواه رم’ به صورت سرمایه اولیه ساختمان به دلیل سبک نماد جدید کشور خود حاکم آرمان’ (هرگز به ذهن البته که آن غالب سبک روز).”

باشگاه کتاب … دیوید PLOUFFE را کتاب جدید تور لگد کردن در جماعت بث الوهیم در بروکلین. او دو کتاب در خارج مارس 3 — سه شنبه. کتاب کامل تور “راهنمای یک شهروند به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” $15.99 در آمازون “موج امید” کتاب کودکان $17.99 در آمازون

PLAYBOOKERS

ارسال راهنمایی برای الی black crow و گرت راس در politicoplaybook@politico.com.

خال خال: برنارد Kerik, هارلان تپه Raheem Kassam و رایان رودز در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در سی در طول دولت از آدرس اتحادیه. Donald Trump Jr. and Kimberly Guilfoyle, Lara تهمت و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت وارد شد پس از سخنرانی. … کلیان کانوی در دلتا پرواز از آتلانتا به سی سه شنبه شب. عکس

خال خال در Alvin Ailey باز شب جشن و سرور در مرکز کندی: DeDe و دالاس لی سلا و هنر کالینز, Rep. آندره کارسون (D-Ind.), لیندون مشروب خور, Yebbie واتکینز, Gina آدامز و لنس Mangum ماری Sylla کریس Womack, برایان اندرسون فلیکس سانچز, کن, Harvey Shuwanza Goff, Michael Collins, Beverly Johnson, Katreice بانک جیک جونز, ماری, طولانی, DJ خوب آندره چاه جویس Brayboy نیکول Venable, کریستن اسمیت LaKeitha اندرسون تونی Lewis, Kendrick حوصله, اشلی, هیز, Lindy توس, دوست دختر پسر, Jackson, Robert نبرد و Ronnie Thompson.

انتقال — کن Farnaso است که در حال حاضر معاون دبیر مطبوعاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. او که قبلا دبیر مطبوعاتی و سخنگوی سناتور. تیم اسکات (R-S. C.). … مرکز قانون فقر جنوب استخدام مارگارت هوانگ به عنوان جدید خود با رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. …

سابق تشکر. اریک Paulsen (R-Minn.) پیوستن به کل طیف/استیو گوردون و همکاران به عنوان یک مشاور استراتژیک. … هاردی منار مخروطی است که در حال حاضر مدیر عامل در J. Wilson مشاوران. او قبلا مدیر اجرایی در Golin و ارشد و تهیه کننده در سی ان ان و رادیو فردا.

خوش آمدید به جهان-پاتریک, کریتون ارشد مدیر عامل در FTI مشاوره و گلن “G. T.” تامپسون آلوم و جسیکا کریقتن روز جمعه استقبال کلر مارگارت دارد. او در آمد در 8 lbs, 2 اونس و می پیوندد برادر بزرگ بن. عکس

BIRTHWEEK (شد سه شنبه): حداکثر کورتنی رئیس تجاری افسر در صبح مشورت (h/t اولیویا پترسن)

تولد روز: Omarosa Manigault نیومن است 46. چگونه او کردم او شروع در زندگی حرفه ای او: “اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری است که من همیشه داوطلب بود برای کشیش جسی جکسون. من با حضور در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Youngstown Ohio با خانواده کلیسا. این یک تحول لحظه در زندگی من با شنیدن “من هستم کسی’ سخنرانی برای اولین بار. در این سال من جشن بیش از سه دهه در سیاست است.” راهکار Q&A

تولد: Kristina Baum … Jaime Harrison, کارولینای جنوبی, دموکرات مجلس سنا نامزد 44 (h/t جان Haber) … مایکل جراحی شریک زندگی در همیلتون جای استراتژی … درو Godinich 29 … ریچارد پارکر … تام رینولدز از Facebook سیاست comms … Clark استیونس مدیر ذینفعان ابتکار در Airbnb … رایان ولاسکو از, ولاسکو مشاوره … مت Coudert است که 56 … ویلیام آپتون مدیر توسعه و comms در لینکلن شبکه … سیاسی گلن Mazza … جین چپمن … جیلیان Davidson SVP و مدیر امور پژوهشی در امریکا رو به افزایش (h/t سارا دولان اشنایدر) … مارشال پروژه گزارشگر Alysia سانتو … اعطای کارلایل … متی Hurtt مدیر روابط خارجی برای آمریکایی ها برای رفاه بنیاد مردمی رهبری, آکادمی 33 (h/t اندرو Loposser) … لیزا Tozzi, سردبیر اخبار و عملیات در نشانه گذاری … بروس هریس, معاونت روابط دولت در خارج (h/t, خواهر, آدرین) …

… سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جنیفر Granholm است 61 (h/t Mitchell Rivard) … Trevor Kincaid … صدفی پالمر … Sarabeth برمن جهانی, رئیس امور عمومی در آموزش برای همه است 35 (h/t, شوهر اوان Osnos) … سوزان نلسون (h/t, Caitlin Oprysko) … Vinoda Basnayake شریک در نلسون Mullins … سارا Aviel (h/t مارتی DiMarzio) … Lynsey هامفری … داگلاس مکنزی … علی Spiesman عامل در کا … Gina Hyams … مک کینزی مت کوک … Daniel Hoff, دولت فدرال امور برنامه مدیریت شهری واشنگتن فرودگاه اقتدار … برت Jacobson, شریک زندگی در لبه قرمز … هانا Alani, گزارشگر در بلوک باشگاه شیکاگو … اردن ویلسون … نیکول لوی 3-0 … آرمسترانگ ویلیامز 58 … رالف Z. مقدس از واشنگتن تایمز … Edelman را Ashley Whitlock … مارگارت فرانکلین … راشل شوارتز … Rizwan اصغر … باب گیبسون … اندی بالدوین … لیزا Kohnke … جین برایانت کوین است 81

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesLevitraMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetJetbahisPiabetBetvoleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesikronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir