سیاسی راهکار: دو مجلس سنا محاکمه

ارائه شده توسط

رانندگی در شب

در صورتی که شما در بازار … وزارت امور خارجه در حال استخدام برای یک “مقام ارشد ضد فساد مشاور” در کیف در اوکراین. لیست

شکستن … هرزه. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) افزایش خیره کننده $2.5 میلیون در سه ماهه چهارم سال 2019, تشکیل پرونده جدید نشان داد. او $8.1 میلیون در بانک. این است عظیم و گسترده حمل و نقل و شمع از پول نقد برای یک عضو از خانه.

معامله قرن به روز رسانی … باراک RAVID (@BarakRavid): “شکستن: وزرای خارجه اتحادیه عرب به اتفاق آرا قطعنامه ای رد تهمت به طرح صلح”

— کاخ سفید به شدت علنی این واقعیت است که سفرای, بحرین, عمان و امارات متحده عربی در کاخ سفید اعلام کرد. آنها همه اعضای اتحادیه عرب به عربستان سعودی است.

در استیضاح … وجود دارد و دو دادگاه در جریان این هفته در سنا: یکی بحث میان زن و شوهر از پیچک-تحصیل وکلا مورد که آیا آنچه در اوکراین که فرستاده چه ایمیل که چرا و چگونه. این مهم بود. اما یکی دیگر از دادگاه. که یکی در مورد قدرت خام و ساختاری انگیزه است که حکومت مدرن سیاست آمریکا است. که محاکمه جمهوری خواهان برنده — و بسیاری استدلال می کنند آن را موقت و توخالی پیروزی.

آنچه درست و غلط است چه قوانین سیاست آمریکا در دوران مدرن — و آن را بی ربط به خصوص در کنگره است. احزاب هستند که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی شده اند. حزب جمهوری خواه است که تقریبا به طور کامل نژادی همگن و یکنواخت در آن fealty به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. واقعیت ساده این است: با نادر به جز شما نمی توانید برنده شدن در امروز حزب جمهوری خواه بدون کامل وفاداری به رئیس جمهور.

کنگره سیاست است نه محل سیاسی ظرافت یا فانتزی legalese. آن را به یک بازی بی رحم نیروی سیاسی-فقط بخواهید نانسی پلوسی و میچ مک کانل, دو دیرین بازیکنان در این بازی است.

در اینجا حقیقت: جمهوری خواهان هستند راحت با رئیس جمهور رفتار است. آنها می گویند آن را به بخش خصوصی برخی می گویند آن را علنا در راه خود را. اما آنها هیچ انگیزه ای به این می گویند با صدای بلند مهم نیست که چقدر فاحش آنها بر این باورند که رئیس جمهور رفتار می شود. برای برنده شدن به عنوان یک جمهوری خواه در هر صندلی که در تمام حاشیه ای شما نیاز به درخواست جمهوری خواهان برای رای دادن.

کسانی که دینامیک شاید بیش از هر چیز دیگری در توضیح آنچه اتفاق افتاده فقط در کاپیتول هیل.

بورگس اورت و ماریان LEVINE: “چرا چهار کلید خواهان تقسیم و شاهد رای چهار”: “هنگامی که لامار الکساندر و لیزا Murkowski ملاقات خصوصی در طبقه سوم کنگره مخفی گاه در پنج شنبه شب الکساندر شکست نیوز: او که قرار بود برای رای آوردن در برابر جدید شاهد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

“تنسی جمهوری توضیح داد که منطق خود را به آلاسکا همکار: که خانه مدیران به اثبات رسیده بود مورد خود را در برابر رئیس جمهور, اما آن را هنوز هم نمی impeachable انجام و بنابراین بیشتر اطلاعات غیر ضروری بود با توجه به یک فرد آشنا با بورس. اما الکساندر نمی لابی Murkowski به او بپیوندند.

“الکساندر نیز فرستاده بیانیه خود اعلام کرد تصمیم خود را به سناتور. سوزان کالینز (R-مین) که به زودی ارسال خود آزادی مطبوعات در حمایت از شنیدن از شاهدان یک موضع مشترک بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا).

“چهار سناتور جمهوریخواه بوده است بسیار مهم چرخش آرا به کمک شکل مغلوب ساختن پیشی جستن و محاکمه آنها شده است در ارتباط مستمر برای هفته ها. آنها با هم متحد شده و به تدبیر برگزاری رای گیری در شاهدان در وهله اول یک معامله است که به کمک مهر به اتفاق آرا ایران برای حمایت از قوانین استیضاح محاکمه. و آنها پیام کوتاه و تماس هر یک از دیگر با افزایش نظم به عنوان برگ برنده دادگاه به صورت جدی آغاز شد.

“اما بزرگترین سوال از استیضاح محاکمه این گروه که قرار بود راه جداگانه خود را. و خود را در تصمیم گیری تقسیم خواهد اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن می شود سریع خود را تبرئه بدون تهدید جدید شهادت است که می تواند upend ایران قصد دارد.”

کارل HULSE در NYT A1: “هنگامی که شک و تردید جمهوری خواهان مجلس سنا را در بر مغلوب ساختن پیشی جستن”: “رئیس جمهور تهمت را کنترل جمهوری خواهان مجلس سنا است که تقریبا کامل است. خود را تقریبا به اتفاق آراء در روز جمعه به نوار جدید استیضاح محاکمه شاهدان آنها یک بار دیگر مطرح شده یکی از پرسش های بزرگ در واشنگتن بیش از سه سال گذشته را گزارش تا کنون گام در برابر رئیس جمهور و بگو: کافی است؟’

“اگر چه بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا به مدت طولانی با بیان جدی رزرو در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در شخصیت و رفتار در اتاق — و برخی تا آنجا پیش رفت بگم دموکرات ها تا به حال با موفقیت ساخته شده و مورد خود را در برابر او کوچک نور روز قابل مشاهده است در حال حاضر. در فشار به طور اجتنابناپذیری به سمت خود مقرر رای تبرئه سنا جمهوری خواهان روشن ساخته است که آنها خود را ببینید, بخت و اقبال و آینده در هم تنیده با رئيس جمهور است و در حال حاضر به سنگ 2020 قایق.”

— WAPO باب کاستاریکا و اشلی پارکر: “‘مرکز مدار’: در معرض خطر خواهان رفتن همه در مغلوب ساختن پیشی جستن”: “‘هیچ چیز وجود دارد در وسط جاده دیگر از مرده possums و خطوط زرد,’ گفت: Ritter, co-founder از Poolhouse یک مرکز-راست آژانس تبلیغاتی. ‘شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور قبل از رای دهندگان جمهوری خواه می خواهم شما را به قرار دادن خود را در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ صعودی به انجام هر فاصله.'”

NYT اد هیئت مدیره: “یک بیشرمی سنا”: “اشتباه نکنید: سنا ممکن است تبرئه آقای ترامپ, اما آن را نمی خواهد آن را نمی تواند تبرئه او. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است فاسد ترین رئیس جمهور در دوران مدرن یک واقعیت آمریکایی ادامه خواهد داد به یادآوری شود — با ادامه تحقیقات توسط مجلس است که باید بلافاصله پس از صدور احضاریه برای آقای بولتون; توسط یک گروه سه نفره از موارد در دیوان عالی کشور است که به دنبال آشکار آقای تهمت سایه امور مالی; و البته با رفتار خود انسان.”

چگونه آن را بازی … برای کتاب های تاریخ: NYT بنر: “جمهوری خواهان مجلس سنا بلوک شاهد 51 به 49 پاکسازی یک مسیر برای رئیس جمهور تبرئه”

بالا نیمی از L. A. Times صفحه اول سیاسی است داستان: عکس بزرگ از سوی دیگر ، لیزا Murkowski (R-آلاسکا), MATT پیرس در آیووا و یک استیضاح بسته است. لات A1

دنور پست بنر تیتر: “مجلس سنا: بدون شاهد” و… آن را بسته بندی شده با یک داستان در استیضاح مدیر Rep. JASON کلاغ (D-Colo.), با این تیتر: “کلاغ به ارمغان می آورد سرباز-مشاهده چشم به کنگره محاکمه رئیس جمهور” …

… شیکاگو تریبیون با یک شات از یک مبارک-به دنبال میچ مک کانل پس از این شاهد رای دادن. … پورتلند پرس هرالد اشاره می کند که “مین سناتور. سوزان کالینز و بهداشت ، میت رامنی” رای “به نفع دموکراتها فشار برای شهود” …

ویکی MCGRANE را از پورتسموث در صفحه از بوستون گلوب این تیتر: “N. H. رای دهندگان خواهد بود نه بحث در مورد هر چیز دیگری” از استیضاح …

… COLUMBUS DISPATCH: “پورتمن می گوید: ‘هیچ’ در بیشتر شاهد خواهد برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن”

خوب صبح روز شنبه.

پالم بیچ پست صفحه: “مغلوب ساختن پیشی جستن در شهر پس از مفید رای: آخر هفته بازدید شامل Trumpettes جشن, حزب سوپر باول”

داستان که نمی بهتر: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اجباری قرنطينه در پاسخ به coronavirus” توسط WaPo را Erica ورنر Yasmeen غلامعلی Lenny برنشتاین و لنا H. خورشید: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه به طور چشمگیری تشدید پاسخ خود را به سرعت گسترش بیماری کروناویروس با اعلام قرنطينه و عمده محدودیت های مسافرتی که گفته شد به معنای محدود سرایت.

“اقدامات است که می تواند هزاران نفر از مردم در سراسر جهان نشان داده و مشخص شده گسترش دولت فدرال پاسخ در ابتدا پس از کمرنگ جلوه دادن خطرات بالقوه.

“کاخ سفید اعلام کرد ‘اضطراری برای بهداشت عمومی’ و-آغاز در روز یکشنبه در 5 p. m. – به نوار شهروندان غیر آمریکایی که اخیرا به چین سفر از ورود به ایالات متحده موضوع به چند معافیت. مدت کوتاهی پس از این کاخ سفید اعلام محدودیت های جدید و گفت: وجود شش تایید ایالات متحده موارد هفتم مورد تایید شد در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.”

هنوز هم در آن! … هیلاری کلینتون افسردگی بیش از همه برنی ساندرز در این قسمت از “اولیه خود را لیست پخش.” NYT را شین Goldmacher با جزئیات

تلنگر با صدای تلپ افتادن! … “عمده اتحادیه منعکس پشتیبانی از ساندرز به بایدن” توسط مارک Caputo: “جو بایدن به ثمر رساند تایید شنبه از عمده حمل و نقل اتحادیه که رسما حمایت برنی ساندرز در سال 2016. ‘جو شده است حمایت از جنبش کارگری در 40 سال گذشته. او می ایستد و برای خانواده های شاغل. ما می دانیم او یک نامزد’ جان کاستاریکا, بین المللی رئیس جمهور از 200,000-عضو ادغام حمل و نقل, اتحادیه اروپا گفت, سیاسی. “ما فکر می کنم جو می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

بالا-اد … رام امانوئل در وال استریت ژورنال: “دموکرات ها ممکن است تا شانس خود را”

LAT/EL PASO, TEXAS: “یک استقلالی بیشتر: مایکل بلومبرگ سریع صعود unnerves رقبای” توسط اوان Halper: “خود را افزایش اخیر در نظرسنجی — او پیشی شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., سناتور. ctq از ایالت مینه سوتا و نیویورک تاجر اندرو یانگ در رای گیری به طور متوسط در سراسر کشور و تمرکز خود را بر گردآوری یک مزیت بزرگ در هنگام کالیفرنیا و تگزاس و دیگر نماینده غنی متحده رای در ‘سه شنبه,’ مارس 3, چرخش سیاسی پیش بینی بر سر آن و دلسردکننده رقبا.

“”من مبارزه با چگونه به پاسخ آن این است که گفت: Kyle Kondik, سردبیر Sabato کریستال توپ, یک دانشگاه ویرجینیا انتشار است که آهنگ های مبارزات. ‘آن را متفاوت از هر چیزی که ما قبل از دیده می شود.’ به عنوان نامزدهای دیگر ازدحام آیووا در جلسه روز دوشنبه بلومبرگ خواهد کالیفرنیا همه به خود برای یک کمپین حمله رعد اسا, لمس کردن در ساکرامنتو فرزنو و کامپتون. …

“”من دوست دارم که او در اینجا’ o’rourke گفت: در طول یک مصاحبه کوتاه. “من به شدت معتقدم که ما باید یک فرصت برای ارائه [دولت] 38 کالج انتخاباتی رای به نامزد دموکرات. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد از توافق خود را. آن را برای رفتن به یک سطح گسترده از سازماندهی و سرمایه گذاری قابل توجهی. … این واقعیت است که او مایل به انجام است که … نشانه بسیار خوبی برای دولت و ممکن است به خوبی جواب برای نامزدی خود را.'” لات

سرو رپیدز روزنامه و DES MOINES REGISTER هیچ حزبی داستان در پوشش آن امروز است. این DMR یک اندرو یانگ آگهی ،

دولت از هنر … الکس ISENSTADT: “این اقدام شدید یک خانه جمهوریخواه است که مصرف را به نفع خود بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”: “ایران با تشکر. توماس Massie در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در کنتاکی. پس چرا او در حال اجرا تبلیغات تلویزیون در فلوریدا? مانند ترین چیز در حزب جمهوری خواه, سیاست, پاسخ به یک نفر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای رفتن به دریا یک لاگو باشگاه برای سوپر باول آخر هفته, Massie چهار ترم کنتاکی کنگره و خرید تبلیغات تلویزیونی زمان در جنوب فلوریدا بر روی رئیس جمهور مورد علاقه کانال فاکس نیوز. Massie هدف: برقراری ارتباط به رئیس جمهور که خود را جمهوری خواه و رقیب اصلی وکیل تاد McMurtry, یک مغلوب ساختن پیشی جستن hater.’

“آزادیخواه فکر Massie شکسته است با مغلوب ساختن پیشی جستن در آرایه ای از مسائل کلیدی که McMurtry برجسته است بارها و بارها پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در اوایل این ماه. اما Massie جدید تجاری با هدف به نوبه خود جداول در McMurtry است که نام تجاری خود را به عنوان سرسخت تهمت متحد در قدم اهسته با رئیس جمهور پیش از مارس 19 اولیه است.” سیاسی

آنچه که آنها در حال خواندن در DES MOINES … NYT مایکل GRYNBAUM: “یک تکه آیووا Start-Up ‘آن’ به عنوان خوانده شده برای سیاسی خودیها”: “بهترین های سیاسی و روزنامه نگاری شما هرگز شنیده است که از یک پاره پاره start-up در شرق ایجاد کرد. شرق روستای Des Moines است.

“آیووا خط شروع no-frills اخبار خروجی است که آغاز شده به عنوان یک تازه کار خبرنگار و حساب توییتر خود است و باید به عنوان خوانده شده از سال 2020 مبارزات انتخاباتی. نخبگان و خبرنگاران آن را دنبال کنید. نامزدها در مورد مراقبت از آن است. و در زمان دردناک در اخبار محلی کسب و کار خود را با شش نفر پرسنل شروع به رقیب Des Moines, ثبت نام برای بیل های اتحاد جماهیر شوروی و نفوذ در آن برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری و پارلمانی.”

رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در Mar-a-لاگو و رویدادهای برنامه ریزی شده.

راهکار می خواند

به یاد داشته باشید این یکی ؟ … WAPO سرمایه آب و باند: “ایمیل های جدید نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور تهمت roiled NOAA در طول طوفان دوریان”

صدای کلیک – “ملت ما در این هفته در سیاست” ویرایش شده توسط مت Wuerker — 16 پاسداران

آخر هفته بزرگ خوانده شده سرپرستی دانیل Lippman (@dlippman):

— “که به کشته شدن دو خبرنگار در اوکراین ؟ و چرا؟” خواهد شد Englund در WaPo مجله: “پیچیده جنگ. بحث محاکمه. یک چالش برای آسان مفروضات در مورد خوب و بد در میدان جنگ.” WaPo مجله

— “مشکلات و پتانسیل های جدید, مینیمالیسم” توسط نیویورکر را جیا تلنتینو: “شعار” کمتر بیشتر است ‘ هنوز هم اطاعت منطق انباشت—اما این نکات در واقعا راه های مختلف تفکر است.” نیویورکر

— “James Corden, انجام-بیش از” مایکل Schulman در نیویورکر: “اواخر شب میزبان تلویزیون می بیند کار خود را به عنوان یک فرصت برای گسترش شادی.” نیویورکر

— “تحصیل احمق چرا رهبران دموکرات هنوز هم دچار سوء تفاهم, سیاست اجتماعی کلاس” توسط توماس Geoghegan در TNR – هر TheBrowser.com’s توضیحات: “آمریکا دموکرات ها تبدیل شده اند به حزب از شایسته سالاری; که صدا ممکن است مانند یک چیز خوب است تا زمانی که شما در نظر بگیرید که ایده بسیار شایسته سالاری است و توهین به طبقه کارگر آمریکایی که ممکن است منطقی احساس می کنم که شایستگی خود را رفته اند unrewarded.” TNR

— “‘زنان به طرف مردان به دیگر’: چگونه گشت مرزی را قدرت های جدید و بی دقتی از هم جدا خانواده” توسط Marketplace را دارا لیند: “تحت مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل گشت مرزی نزدیک به خوب بکار بردن قدرت بدون کنترل بر سرنوشت مهاجران و خود را به ظاهر تصادفی تصمیم گیری می تواند جدا از خانواده جدا.” ProPublica

— “پگی Siegal می فرستد و او حسرت” توسط مورین اوکانر در Vanity Fair هالیوود موضوع: “برای سال های, روزنامه شد, ضروری, نیویورک میزبان حزب و همه جا بازیکن در سالانه اسکار چرخش. سپس او رابطه گذشته با جفری اپستین به نور آمد. او را تا به حال زنده است.” VF
— “”من رادیواکتیو,'” توسط امیلی Yoffe در دلیل Oct. موضوع: “روزنامه نگار Jonathan Kaiman یکی از کم, معروف, حداقل قدرتمند مردان به پایین آورده توسط #MeToo جنبش است. یک سال بعد از خرید اینترنتی همچنان ادامه دارد.” دلیل

— “هر بار که فلسطینی ها می گویند” نه “آنها از دست دادن” توسط نیویورک تایمز را برت استفنز: “همه چیز به ندرت به خوبی برای کسانی که سعی در زنده تاریخچه عقب مانده است.” NYT

— “تغییر آب و هوا یک بحران سیاسی نمی باروری یکی” توسط رامین Skibba در Undark: “درخواست millennials به چشم پوشی کودکان به نام تغییر آب و هوا تنها اجازه می دهد تا صنعت سوخت فسیلی کردن قلاب.” Undark (h/t TheBrowser.com)

— “علم برای فروش” توسط دیوید مایکل در بوستون بررسی در گزیده ای از کتاب جدید خود “پیروزی شک: Dark پول و علم Deception”: “با استفاده از انواع ترفندها برای تولید شک کل صنعت علوم-برای-استخدام کارشناسان کمک می کند تا شرکت های بزرگ قرار داده و سود بیش از بهداشت عمومی و ایمنی است.” بوستون بررسی$25.49 در آمازون

— “شبح شکارچی” توسط لی Sottile در Atavist: “برای صدها سال وجود دارد شایعات از غرق گنج در سواحل اورگان. اما هیچ یک بر هر چیزی تا زمانی که کامرون La Follette, شروع به حفر شده است.” Atavist (h/t Longreads.com)

PLAYBOOKERS

ارسال راهنمایی برای الی black crow و گرت راس در politicoplaybook@politico.com.

خال خال در یک مراسم تشییع جنازه خدمات برای جیم Lehrer روز جمعه در ملی United Methodist Church: Rep. دبی Dingell (D-Mich.), جین هارمن Tom Brokaw, راجر Rosenblatt, رابین MacNeil, چاک هیگل, فیلم آموزش و چاک Robb, گوردون, پترسون, جودی, Woodruff, علامت سپر دیوید بروکس همین گراهام سوزان Dentzer مایکل Beschloss, برت Pena, دیوید ایگناتیوس, Fred Graefe و کاتلین متیوز.

خال خال در یک مهمانی در کیت Seelye و اندرو Tweedie خانه شب جمعه جشن کیم Ghattas’ کتاب جدید “موج سیاه و سفید: عربستان سعودی و ایران به چهل سال رقابت که هم پاشید و فرهنگ و دین و حافظه جمعی در خاورمیانه” ($19.49 در آمازون): EJ Dionne مارگارت برنان مارکوس Brauchli ویویان سلامه نیکول Gaouette جنیفر Ludden, Blake Hounshell, Sarah Robbins, دانا Milbank و آنا گرینبرگ, حسین حقانی و فرح Ispahani عراق سفیر فرید Yasseen, جیسون و Yegi و دلداری کریس شرودر و گلن کسلر.

خال خال در “برای اولین بار-در-این-ملت اصلی” چیزهای بی اهمیت شب در تئاتر رکس در منچستر, N. H., در شب جمعه: Rep. کریس Pappas (D-N. H.) که برنده رقابت Rep. Tulsi Gabbard (D-هاوایی), Brad طبخ سوزان Daggett, Donna Soucy ری باکلی جویس کریگ کتی, Sullivan, Lucas مایر و مایک Vlacich.

انتقال — میگوئل رودریگز خواهد بود مدیر آمریکای شمالی امور حکومتی در بنیاد بیل و ملیندا گیتس. او قبلا بود SVP برای امور حکومتی در مرکز آمریکا. … وندی اندرسون است که در حال حاضر مشاور ارشد برای دفاع و هوش در Palantir. او قبلا مدیر کل برای دفاع و امنیت ملی در SparkCognition است و اوباما آلوم. … جیمز برنهام در حال حاضر مشاور A. G. لایحه Barr. او قبلا معاون دادستان کل در DOJ.

تولد: سن. مایک Enzi (R-Wyo.) است 76 … مایکل Kives از K5 جهانی … فرد Barnes, Washington Examiner مقاله نویس ارشد و فاکس نیوز, مفسر است 77 … تاد Inman چون به حمل و نقل وزیر ایلین چائو … ABC علی Dukakis و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn فلپس … لیز Breckenridge … جیمی Radice … کریستین Halloran … مارک الیاس پرکینز Coie (h/ts جان Haber) … مارا (Sloan) نیویورک … تقاطع استراتژی حصیر Lapinski … مت ماه معاونت حمایت در کسب و کار میزگرد … Andrew Friedman 33 … Everfi را Ashley هیکس … یوسف جونز … میگوئل آیالا است که 41 … Alexa کیسینجر … دن Arbell … AIPAC تارا قهوه ای … ارین دولی … ایسلندی PM Katrín Jakobsdóttir 44 است … خاکستری برت … آریا Kovalovich از خانه علم کمیته (h/t آلن McQuinn) … خبری بلومبرگ’ میشل Jamrisko … ناتالی Cucchiara ارشد هماهنگی تهیه کننده برای ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” …

… جیک Siewert, Goldman Sachs است که 56 … ابیگیل اوبراین مدیر ارتباطات/معاون COS برای تشکر. ان Kirkpatrick (D-Ariz.) (h/t هنری مارسل) … راشل واکر دیوید … Redl … جولی ساموئلز, مدیر اجرایی فناوری:نیویورک … جیسون راسل … دیوید Barnhart موسس شریک در ملخ خیابان گروه … تارا McGowan, موسس و مدیر عامل شرکت از مخفف (h/t Kyle تارپ) … Willa پرسکات … Meaghan Burdick, موسس شریک 14th Street, استراتژی های … Deloitte را Jaime ادم بی کله … امت McGroarty … CBS’ Alana Anyse … Uber را الکس خوزی … سوزان Coll … NBC کاترین کیم … ماریا Reppas … دن Chmielewski … جاش نلسون … الکس Otwell … کارل باخ … کلی کالینز … Ian Patrick Hines … کن Klippenstein … هنجار Sklarewitz (h/t برادرزاده کوین Bohn) … Zachary Tumin … اردن Lillie … مایکل Frias … کارتر بل … لایحه Sweeney … لوقا پترسون … کری Goux (h/ts ترزا Vilmain) … ویلی ناخالص

این نشان می دهد توسط مت Mackowiak پر از Austin:

— ان بی سی “ملاقات با مطبوعات”: Pete Buttigieg … بهداشت ، لامار الکساندر (R-Tenn.). پانل: کرنل Belcher O. کی هندرسون غنی لوری و آنا پالمر (زنده از Des Moines).

“فاکس نیوز یکشنبه”: سناتور. Ctq (D-Minn.) … Alan Dershowitz … فرانکو هریس … آیووا پنل: Brit Hume, ماری حرف و کارل روو … میامی/سوپر باول پنل: Michael Strahan, Howie طولانی تری بنوا و جیمی جانسون (live from Miami).

— سی ان ان “وضعیت اتحادیه”: Pete Buttigieg … بهداشت ، جونی ارنست (R-Iowa). پانل: Rep. مدل لباس Axne (D-Iowa), Brianne Pfannenstiel جن ساکی اندرو Gillum و اسکات جنینگز.

— ABC “این هفته”: مهمانان اعلام می شود. پانل: رام امانوئل کریس کریستی متی Dowd, ایوت سیمپسون و سارا Fagen.

— CBS “چهره ملت”: رابرت اوبراین … تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) …پیت Buttigieg … Ronna McDaniel … CBS اخبار انتخابات و نظرسنجی مدیر آنتونی Salvanto … اد اوکیف.

— سی ان ان “در داخل سیاست”: جاناتان مارتین جف Zeleny, Julie Davis, محمدجواد لی ویویان سلامه, Rachael بده و جکی کوسینیچ (زنده از Des Moines).

— فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی”: راجر Goodell … بهداشت ، لیندزی گراهام (R-S. C.) … استیو Bannon … خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) (live from Miami).

— فاکس نیوز’ “MediaBuzz”: سوزان Ferrechio … متی Continetti … کاپری Cafaro … Bret Baier … Martha MacCallum … جیم خاکستری است.

— سی ان ان “Fareed Zakaria GPS”: Jared کوشنر … Ezra Klein.

— سی ان ان “منابع قابل اعتماد”: سام دونالدسون جیل Filipovic و جولیان Zelizer … پنل: Alexi McCammond, Astead هرندون و هنر کالن … رابی Soave.

— Univision را “Al Punto”: ایوان Kasanzew و دیگو Balado … Sonia Sotomayor … Luis Megid … مایک بلومبرگ … Juan Guaidó … David Bisbal.

— C-SPAN: “ارتباط برقرار میکنند”: براد اسمیت … “خبرسازان”: استفانی Schriock سوال توسط CQ رول تماس را Bridget بومن و ملی, مجله, Alex کلیرفیلد … “Q&A” : کاترین D. سالیوان.

— MSNBC را “Kasie DC”: Troy قیمت … کاترین hannah fraser … Errin هینز … بریتنی چوپان … جرمی پیترز …ماریا ترزا کومار … دن Balz … Jenna Johnson … Karine Jean-Pierre … کارول شکارچی.

— خاکستری تلویزیون “دادگاه مطبوعات با Greta Van Susteren”: اندرو یانگ … تام Steyer … Troy قیمت (پخش از Des Moines).

— سینکلر “آمریکا این هفته با اریک Bolling”: تونی Sayegh … سن. تیم اسکات (R-S. C.) … تامی هیکس جونیور … هنری اولسن …Seb گرکا … Ameshia صلیب.

— “ماک در سیاست” هفتگی سیاست پادکست با مت Mackowiak (دانلود در iTunes, Google Play, Spotify و یا Stitcher): David Kochel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitra