ارائه شده توسط آمازون

رانندگی در شب

چه انتخاب دموکرات ها فکر می کنم, اما نمی خواهد با صدای بلند می گویند: اگر شما در تک رقمی در پای صندوق های رای پس از این بحثهای بسیاری در این چند ماه در نمایش عمومی و بسیاری از این کابل بازدید شما نمی خواهید به مهاجرت و شما باید از ریاست جمهوری. آیا شکایت در مورد روند بلکه اذعان به این واقعیت که مردم-آنهایی که در نظرسنجی — واقعا فکر می کنم شما باید نامزد.

چرا حاشیه امشب مهم: اگر برنی ساندرز برنده خاورمیانه امشب و کشیدن در آنلاین پول و جو بایدن می کند بدتر از حد انتظار استقرار حزب دموکرات در حال رفتن به دمدمی مزاجی.

برنی است اندکی آیووا مورد علاقه … NYT است ALEX BURNS: “لغو شنبه شب از نهایی pre-انجمن نظرسنجی از Des Moines, ثبت نام و CNN به دلیل بررسی خطا نا امید مبارزات است که تا به حال آمده است بستگی به نظرسنجی ها اعتماد به عنوان یک فال از حزبی نتایج. اما استراتژیست برای کمپین های مختلفی وجود دارد گفت: یک تعمیق معنا که سناتور برنی ساندرز ورمونت به حال یک مزیت جلوتر از روز دوشنبه مسابقه.

“رای گیری عمومی نشان داده است آقای ساندرز به دست آوردن زمین و او outspent همه دیگر پیشرو دموکرات ها در تلویزیون توسط یک حاشیه گسترده ای در هفته های اخیر. نیویورک تایمز رای گیری دمای یافت آقای ساندرز و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. زن را در دولت با هر یک از آنها را جمع آوری حمایت از حدود 22 درصد از احتمال caucusgoers. انتهایی آنها در سوم و چهارم شدند شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.” NYT

WAPO, طریق چلسی Janes آنی Linskey شان سالیوان و Cleve Wootson با کورالویل dateline: “به عنوان آنها ساخته شده بسته شدن استدلال به آیووا رای دهندگان بایدن و Buttigieg تبلیغ توانایی خود را برای برنده شدن رای دهندگان جمهوری خواه متمایل مناطق به عنوان نشانه ای آنها را گسترده تر تجدید نظر در انتخابات عمومی ، Buttigieg تأکید کرد که با استناد به در یکی از آخرین رویدادهای مورد علاقه خود را آهنگ بیتلز: ‘گرد هم می آیند.’

“ساندرز که با نام تجاری از سیاست را در مرز غیر قابل انعطاف ساخته شده آشکار تجدید نظر در روز یکشنبه به کسانی که با او اختلاف نظر دارند و بیشتر متمرکز نیروی وحدت بخش coursing از طریق حزب مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن. ‘بدون توجه به آنچه که سیاست خود را ممکن است’ او گفت: جمعیت در رپیدز سرو ” من فکر می کنم ما همه می دانند که که این نوع از کسی که باید باقی می ماند در کاخ سفید است.'”

هالی OTTERBEIN و الکس تامپسون در سدار رپیدس: “ساندرز وارن به راه جداگانه در بسته شدن زمین”

— چاقو در حال بیرون آمدن برای برنی … “ساندرز یک بار تشبیه فقیر سفید پوستان به سیاه پوستان تحت آپارتاید” توسط مارک Caputo و لورا Barrón-لوپز: سیاسی

ناتاشا KORECKI در Des Moines: “کری وزد NBC پس از گزارش او شنید صحبت کردن در مورد سال 2020 پیشنهاد”: “جان کری قرار است به جوش و جو بایدن. اما وزیر امور خارجه سابق باعث kerfuffle یکشنبه پس از NBC اخبار منتشر شده یک داستان جزئیات تماس تلفنی کری بود که در لابی هتل اینجا. جان کری بود که شنید یک NBC تحلیلگر ظاهرا استراتژیسازی چگونه او می تواند وارد انتخابات ریاست جمهوری که در حال حاضر وجود دارد ‘امکان برنی ساندرز در نظر گرفتن حزب دموکرات — پایین کل.’

“در این گفتگو که در زمان رنسانس Savery هتل مرکز شهر, کری گزارش گفت: “شاید من f—ing اغفال خودم اینجا’ و سپس در ادامه به توضیح مراحل او را مجبور به را اگر او شروع به پریدن کرد به نزاع از جمله هدف قرار دادن تا ثروتمند اهدا کنندگان که ممکن است وحشت زده ساندرز’ افزایش است.

“کری, 2004 دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور و وزیر سابق امور خارجه قاطعانه رد او تجدید کاخ سفید, آرمان, به tweeting, ‘هر گونه گزارش در غیر این صورت f—ing (یا مطلقا) نادرست است.’ او بعد از حذف صدای جیر جیر با expletive و دوباره نوشته شده کامل بیانیه شدیدا انکار او هر گونه علاقه در حال اجرا و [گفت] که او به طور کامل پشت سر بایدن نامزدی.

“”همانطور که گفتم خبرنگار هستم و کاملا در حال اجرا برای رئيس جمهور. هر گونه گزارش در غیر این صورت مطلقا نادرست است. من شده است با افتخار به کمپین با دوست خوب من جو بایدن که در حال رفتن به برنده نامزدی, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و فوق العاده رئیس جمهور, ” او نوشت.” سیاسی

DES MOINES REGISTER: “پیت Buttigieg می پرسد به احتمال زیاد caucusgoers: ‘آیا شما آماده برای تاریخ یک زمان است؟” توسط باربارا رودریگز

النا اشنایدر: “پیت Buttigieg آیووا نماینده بازی”

ساوانا اکلاهما مصاحبه بایدن روز یکشنبه شب در آیووا و آن را به هوا امروز صبح در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

رایان LIZZA را takeaways از آیووا … تیم آلبرتا می گوید دموکرات نمی خواهد بازی در آیووا ،

بیایید ببینید که چگونه این کار می کند! … L. A. بار توسط ملیسا گومز: “وقتی Dean A. Genth تلاش می کند برای متقاعد کردن همکار مردم آیووا نمایندگان شان در یک جلسه در روز دوشنبه برای پیوستن به او در حمایت از پیت Buttigieg برای رئیس جمهور نمی توان آن را در زادگاه خود در یخی Winnebago رودخانه; از آن خواهد شد در خوشبو صحرا رفت و آمد مکرر از پالم اسپرینگز. …

“حزب را گسترش دستیابی به قفقاز به آیووا دانش آموزان حضور در دانشگاه های خارج از کشور و snowbirds مانند Genth که فرار دولت وحشیانه زمستان. 27 حزبی مکان های خارج از کشور شامل توسان و خلیج فارس نسیم ساحل رفت و آمد مکرر در فلوریدا تکدی. همچنین در لیست دانشگاه براون در پراویدنس, R. I. دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا و دانشگاه در میلواکی است.

“عنوان بسیاری از 140 مردم آیووا نمایندگان شان انتظار می رود برای حضور در کالیفرنیا سایت — یکی در پالم اسپرینگز و دیگری در دانشگاه استنفورد. پس از آن وجود دارد که برخی از آنان خواهد بود caucusing خارج از کشور در پاریس گلاسکو و تفلیس, گرجستان.” لات

نقطه شخصی امتیاز … سه خصوصی هواپیما به سمت چپ Des Moines برای واشنگتن در یکشنبه شب. دو به دالس و یکی به DCA.

همچنین امروز اتفاق می افتد: بسته شدن بحث استیضاح محاکمه.

خوب صبح روز دوشنبه.

جدید: BEN HOWARD, معاون رئیس جمهور برای امور قانونگذاری و معاون مدیر امور قانونگذاری در کاخ سفید در حال پیوستن به Duberstein گروه به عنوان VP. او در خدمت به عنوان رابط بین کاخ سفید و خانه — برای هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها — و نقش کلیدی در عبور از USMCA. هوارد همچنین خدمت در ارشد چند نقش در کاپیتول هیل از جمله کار برای خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و به عنوان مدیر عملیات کف برای خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.). …

… استفانی برش موسس شریک دقت و ارشد سابق اوباما, مشاور خدمت خواهد کرد به عنوان کنوانسیون برنامه اجرایی برای آینده دموکراتیک ملی کنوانسیون. در این نقش او کمک خواهد کرد طراحی کنوانسیون برنامه از جمله تعیین اینکه چه کسی باید صحبت می کنند و چگونه DNC خواهد ساختار برنامه است.

NYT را کتی راجرز در وست پالم بیچ با یک Mar-a-لاگو یادداشت در A15: “استیضاح همه اما پشت سر او تهمت جشن و نگه می دارد تمرکز بر بلومبرگ”: “با تبرئه همه اما نهایی رئیس جمهور از جدول به جدول در اتاق ناهار خوری خود را از باشگاه گلف در شنبه quizzing دوستان خود را در سال 2020 انتخابات در زمان طولانی به اندازه کافی بلند به شکایت خود را در مورد استیضاح مصیبت.

“‘چه زباله’ رئیس جمهور گفت: یک گروه از هواداران با توجه به یک مهمان که تا به حال چنین یک ارز با او. چه اتلاف وقت است.’ شنبه شب رئیس جمهور که در بیشتر جشن هنگامی که خلق و خوی او استقبال این گروه از حامیان جمع آوری شده در Mar-a-لاگو خود باشگاه خصوصی است.”

WAPO: “جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز می یابد, آن را تنها در وسط” توسط Griff Witte در وترویل مین: “در اینجا در ایالت مین که در آن معروف مستقل Collins قفل شده است و در انتخاب مجدد کمپین انتخاب بدستآمده زمستانی ترکیبی از شانه های سرد و یخی glares.

“جمهوری خواهان بی سر و صدا مشاوره که کالینز می تواند بیشتر و بدون تحریک شورش از حزب مغلوب ساختن پیشی جستن-loving پایه — حتی شاید چالش اصلی. دموکرات ها در ضمن نشانه رفته تمسخر در این سناتور برای ساخت حرکات به سمت ایستاده به رئیس جمهور اما عدم انجام به طوری که آن را می شمارد.

“‘او را مانند لوسی با فوتبال و ما چارلی براون’ گفت: Pam کانینگهام 55 ساله از حزب دموکرات که گفت او رای دادند کالینز در سال 2014 است اما در نظر دارد به دست کشیدن بر روی درب به شکست او در این زمان. ‘چگونه بسیاری از بار ما می رویم به سقوط روال?'” WaPo

وال استریت ژورنال هیئت تحریریه: “لامار الکساندر بهترین ساعت”

DEPT. از فتنه … بلیک HOUNSHELL: “واقعا عجیب و غریب, شرایط’: ناشناس کتاب عوامل رد زمزمه مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی”: “عوامل برای ارشد تهمت رسمی دولت که به قلم ناشناس نیویورک تایمز op-ed و پرفروش ترین کتاب در حال شکستن سکوت خود به سوات پایین زمزمه کمپین سنجاق کردن unnamed نوشته در یک شورای امنیت ملی aide — با استناد به ‘واقعا عجیب و غریب, شرایط,’ مجبور است که دست خود را.

“‘بیش از گذشته هفته ها و ماه ها شده است وجود مستمر حدس و گمان به عنوان هویت نویسنده شناخته شده به عنوان ناشناس’, پرتاب نیزه, co-founder مت Latimer که میانجیگری کتاب معامله برای ‘هشدار’ قصد دارد به می گویند در آینده بیانیه به دست آمده توسط سیاسی. …

“در هفته های اخیر مردم در داخل و خارج از کاخ سفید پیشنهاد کرده بود به خبرنگاران در اخبار متعدد رسانه ها-از جمله سیاسی-که مقام معاون مشاور امنیت ملی ویکتوریا Coates بود ناشناس. Coates آغاز شده بود به ترس برای کار با توجه به چندین نفر به او حتی اگر او به تازگی ترویج شده توسط مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین. …

“‘به صورت بسیار روشن است بنابراین هیچ شانسی از هر گونه سوء تفاهم: دکتر Coates نیست ناشناس’ Latimer خواهد گفت.”

رئیس جمهور دوشنبه — مغلوب ساختن پیشی جستن را ناهار با معاونت مایک پنس در ساعت 12:30 p. m. در خصوصی و اتاق ناهار خوری.

راهکار می خواند

القاعده مسئولیت پایگاه نیروی دریایی تیراندازی در فلوریدا از طریق NYT را دکلان والش در قاهره.

چه درایو تهمت آجیل … AP/کپنهاگ: “Teenage آب و هوا, فعال, نامزد جایزه صلح نوبل شد”

ووهان CORONAVIRUS آخرین … وال استریت ژورنال: “Coronavirus بسته چین به دنیا زور زدن اقتصاد جهانی” توسط جیمز Areddy در شانگهای: “چین انزوا در میان coronavirus شیوع نادر یخ برای چنین حیاتی اقتصادی مرکز ناهمواری در سراسر جهان است.

“عدم قطعیت بیش ویروس—نیز آلوده کرده است که بیش از 14,500 مردم— اتحاد مختل تجارت در سراسر جهان و زنجیره تامین افسرده قیمت دارایی ها و مجبور کسب و کار چند ملیتی را سخت تصمیم گیری با اطلاعات محدود.”

— بازارهای غلت … وال استریت ژورنال: “چینی در بازار به شدت کاهش یافته است در اولین روز معاملاتی پس از تمدید سال جدید قمری شکستن به دلیل افزایش اضطراب بیش از سرعت گسترش coronavirus و عدم اطمینان در مورد تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است.

“معیار شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافت و 7.7% در دوشنبه ریختن حدود 2.6 تریلیون یوان ($375 میلیارد دلار) در ارزش بازار در آن شدیدترین یک روز کاهش از ماه اوت 2015. شنژن کامپوزیت کاهش یافته است 8.4%.”

— نیویورک تایمز: “ووهان Coronavirus به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند یک بیماری همه گیر کارشناسان می گویند”

OUCH! … ایسنا: “چین گفت: آمریکا نامناسب overreacted’ به ویروس کشنده است که سرچشمه وجود دارد و نه ارائه کمک های زیادی را برای مقابله با شیوع دعوا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کنند که آن را به ارائه کمک.

“‘دولت ایالات متحده نمی ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به ما, اما این اولین بار بود به تخلیه پرسنل از کنسولگری خود را در ووهان برای اولین بار به پیشنهاد خروج بخشی از آن به کارکنان سفارت و تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. ایالات متحده ارائه کرده است بالای آن کارشناسان بهداشت عمومی برای کمک به چین با شیوع کروناویروس اما تا کنون پکن نیست در پاسخ مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت:.”

چه تیم CORNYN است که خواندن … تگزاس تریبیون: “با یک ماه شلوغ دموکراتیک اولیه به چالش Cornyn باقی می ماند پر از عدم قطعیت” توسط پاتریک Svitek: “شلوغ زمینه شده است بی قراری, اما هر چشم انداز حداقل برخی از نامزدها شکستن دور از این بسته در حال حاضر در حال اجرا را به کوتاه زمانی پیش از مارس 3 رای. سه نفر از نظرسنجی منتشر شده در روز های اخیر یافت که تعداد زیادی از رای دهندگان مردد هستند — 56% در یک نظرسنجی منتشر شده یکشنبه-در حالی که بسیاری از این 12 نامزد خوشه در واحد رقم کمی به رهبری محمدجواد Hegar.”

MEDIAWATCH — “پس از NPR گرد و غبار-تا Pompeo دفاع از آزادی مطبوعات در خارج از کشور” توسط AP را متی لی در تاشکند ازبکستان: “برای چهار روز گذشته, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در تماس بوده است برای دولت های اقتدارگرا در شرق اروپا و آسیای مرکزی به سهولت محدودیت در آزادی مطبوعات با وجود انتقاد برای درمان خود از روزنامه نگاران در خانه. در بلاروس, قزاقستان و ازبکستان بیش از آخر هفته و دوباره در دوشنبه Pompeo مطرح شده مسائل مربوط به حقوق بشر از جمله آزادی مطبوعات با مخاطبان خود و رد هر دو استاندارد بود در بازی.

“Pompeo دفاع ناخشنودی خود را با رادیو عمومی ملی مصاحبه که از او خواست در ماه گذشته در مورد فردی گری سابق سفیر ایران در اوکراین. بیشتر به او گفت: رفتار خود را که این روزنامه نگار گفت: شامل سرزنش کردن او با profanities پس از این مصاحبه بود بیش نیست نشان دادن عدم احترام به مطبوعات آزاد.” AP

— POMPEO خطاب به NPR dustup در مصاحبه ای در قزاقستان: “من یک مقابله مصاحبه با NPR خبرنگار بیش از هر من مقابله مصاحبه تمام وقت. ما صدها و صدها نفر از سوالات. بحث ما آشکارا. … با توجه به سفر که من همیشه بیاورند مطبوعات مشروط اما ما بخواهید برای برخی از مجموعه ای از رفتارها است که به سادگی گفتن حقیقت و صادق بودن. و هنگامی که آنها را انجام دهد که آنها را وادار به شرکت و اگر آنها نمی, آن را فقط مناسب نیست.”

PLAYBOOKERS

ارسال راهنمایی برای الی black crow و گرت راس در politicoplaybook@politico.com.

خال خال: امیدوارم که هیکس وارد شدن به یک SUV در میامی ساحل جنوبی در بعد از ظهر یکشنبه. … سخنران نانسی پلوسی و خانواده اش در سوپر باول در میامی. Instapic از طریق کریستین پلوسی … الی میلر و جف میلر با براد Parscale, Donald Trump Jr., Eric مغلوب ساختن پیشی جستن در سوپر باول در روز یکشنبه. عکس از طریق NYT را کن وگل

در آیووا … خبری بلومبرگ میزبانی سیاسی pregame و سوپر باول در Bloomberg News Hub در Des Moines ماریوت مرکز شهر. DNC را سام Cornale, Xochitl هینجسا و دیوید rock health جریان مهمانان در آیووا و میدان نبرد متحده است. خال خال: کریگ گوردون مارتی Schenker, Mike Schmuhl, کتابداری و اطلاع رسانی Smith, Hari Sevugan کریس Meagher, Maureen Dowd, جو کان سام Dolnick متی Purdy, پاتریک Healy, Greta Van Susteren, هیلاری روزن جیک Tapper دانا باش, Tammy Haddad, Molly توپ کارن Tumulty …

… SY, Lee, TJ Ducklo, Adam Green, Michael Tatham, سفیر ایتالیا, آرماندو Varricchio جان Steinman مارک آدلمن ریچارد Hudock ند قیمت مت پل علی Zelenko دونا Brazile, دیوید, Westin بن اسمیت, Katty کی Unjin لی, ماری حرف, جکی Alemany کریس Stirewalt و Polson Kanneth.

انتقال — Callie Strock خواهد بود دبیر مطبوعاتی برای خانه انرژی و تجارت خواهان. او قبلا مدیر ارتباطات برای Rep. خواهد هرد (R-تگزاس). همراه با SK بونکه در حال ارتقا به دبیر مطبوعاتی او را جایگزین جاستین Discigil, چه کسی خواهد بود مدیر ارتباطات برای تشکر. دن Crenshaw (R-تگزاس).

آخر هفته عروسی — Stephen Worley, مدیر ارشد ارتباطات بین المللی حق رای انجمن و مورگان McKean, همکار مدیر بازاریابی و ارتباطات در کودکان بیمارستان ملی بنیاد ازدواج کردم شنبه در کلیسای جامع کلیسای مفهوم معصوم در موبایل علا. آنها را در لولا. عکس

خوش آمدید به جهان-تیم برگر یک نویسنده مستقل و مشاور و همچنین از مشاوره به هفت حرف و Kiki برگر مشاور ارتباطات در آفتاب ساکس, در روز پنج شنبه با استقبال Coco فضل برگر. “این ‘راکی’ تم آهنگ بازی به عنوان او متولد شد. او می پیوندد, خواهر, دال, 3 و 1/2 سال است که اصرار بر نام Coco از لحظه ای که او آموخته است که او به عنوان یک خواهر بزرگ. فضل بود نام تیم در اواخر مادر بزرگ پدری.” عکس

تولد روز: داگلاس Holtz-Eakin, رئیس جمهور آمریکا, اقدام, انجمن, است 62. یک واقعیت سرگرم کننده در مورد او: “من تا به حال چنین برجسته زندگی اجتماعی در کالج بود که من یک رادیو DJ هر شنبه شب از 9 بعد از ظهر تا هر زمان که من تصمیم به خاموش کردن فرستنده.” راهکار Q&A

تولد: Rep. Ayanna Pressley (D-جرم.) است که 46 … تشکر. راب Wittman (R-Va.) 61 … تشکر. تام گور (R-Ga.) است 5-0 … مت Rhoades, co-مدیر عامل شرکت CGCN گروه 45 (h/t Tim Griffin) … سابق SEC رئیس آرتور لویت است که 89 … Jose Antonio Vargas, بنیانگذار تعریف آمریکایی است 39 … Mieke Eoyang … دانا توماس (h/ts بن چانگ) … ست Lavin … ویرجینیا Boney … سابق بهداشت ، پل ساربانز (D-Md.) است 87 … آن Muscarella … جان Hendren … جاستین ترنر مدیر نماینده عملیات برای الیزابت وارن کمپین … Romen بورسلینو … Kyle تارپ VP comms در مخفف … جیمز حلم تهیه کننده اجرایی از MSNBC را “AM ” شادی” است و 48 … MaryAlice پارک ABC اخبار … آدم Baltner … مایک رایان … تاد Sadowski …

… بن Wikler, ویسکانسین, Dems رئیس 39 است … فرد هچبرگ سابق Ex-Im رئیس بانک … امی چپمن … بیلی ساحل … علامت وبستر (h/ts ترزا Vilmain) … لیزا Boothe است 35 … Latia کاری … آدریانا Gindlesperger … کاترین لیون … برایان Braiker … سیاسی را Claritza Jimenez و کریس قیمت … Lys مندز … جاش Lipsky ارشد comms مشاور در صندوق بین المللی پول است که 34 (h/t Herbie Ziskend) … دیو آرنولد اجرایی comms مدیر در Facebook … شان مک کورمیک … NPR نیل Carruth 44 است … لیزا فرانسیس … استیو ویس … تارا Kutz … کریس DeRose … Dennis Cariello … Katina Niarchos … دیانا Hartstein Beinart … Zaida Ricker … الکس Boian … رس Hollis … امل کلونی 42 … لارنس Kluttz … ربکا خوانده شده را علامت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im