برنی ساندرز رو برد. الیزابت وارن و جو بایدن یک شوک است. و ctq رو نجات است.

نیوهمپشایر اولیه تحویل پیروزی دیگری برای ساندرز سه شنبه شب چهار سال پس از او خرد هیلاری کلینتون در دولت است. اما 2020 نسخه بسیار نزدیک امر با ساندرز ادعا حدود یک چهارم از آرا پیت Buttigieg نزدیک پشت در جایگاه دوم و Klobuchar که از هیچ جا به ادعای سوم و تزریق مبارزات انتخاباتی خود را با برخی از حرکت بیش از حد.

آن سه را در حال حاضر سعی کنید به نوبه خود که در پایان در نیوهمپشایر به گزاف گویی از طریق نوادا, کارولینای جنوبی و فوق العاده سهشنبه خسته کننده رشته از مسابقات بیش از سه هفته است که می تواند تعیین کند که چه کسی برنده نامزدی حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در ضمن وارن و بایدن تحت فشار هستند تا ثابت کند که به سرعت خود را تک رقمی نمایش نمی خواهید برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.

چیزی که ما را یاد از نیوهمپشایر? خواسته ما چهار POLITICO خبرنگاران — ناتاشا Korecki هالی Otterbein دیوید Siders و ترنت Spiner — برای خود takeaways از روز سه شنبه اولیه.

چه ساندرز’ برنده معنی برای او و برای دیگر بالا دموکرات?

Otterbein: این یک پیروزی مهم برای ساندرز — و vindication برای یک کمپین است که تا به حال شده است به طور کامل نوشته شده توسط صاحب نظران برای ماه ها تا همین اواخر. این هم یک بازی جذاب چرخش در یک وضعیت که در آن تیم خود را در مواجهه با چالش های ماه قبل: ساندرز بود reassigned سابق خود, نیوهمشایر, مدیر امور خارجه به دولت دیگر و سپس راه جدا با او به طور کامل و سابق خود-استراتژیست سیاسی در نیوهمپشایر همچنین در سمت چپ این کمپین.

که گفت: ساندرز’ تیم تقریبا قطعا ترجیح داده اند بزرگتر حاشیه بیش از Buttigieg. اما اگر Buttigieg نمی تواند به نوبه خود در اطراف و اقبال خود را با رای دهندگان از رنگ او را خوب فویل برای ساندرز در جایگاه دوم در نیوهمپشایر به دلیل Buttigieg خاص نقاط ضعف آن را سخت تر برای میانه بلوک از حزب دموکرات به وحدت در برابر Sanders. این نیز بزرگ برای ساندرز که وارن چهارم به پایان رسید. که به لحاظ نظری باید آن را آسان تر برای او را به تحکیم مترقی رای — با تاکید بر “تئوری.”

Siders: آن را مهم تر از فقط ساندرز برد. آن ساندرز برنده در حالی که وارن ادامه داد: به محو شدن.

برای بیش از یک سال مانده به دموکرات ها بازدید کرده ساندرز به عنوان به طور بالقوه ضعیف در بخشی به دلیل این احتمال که او را تقسیم مترقی با رای وارن کاهش اعداد خود را. اگر او می شود در سمت چپ پهلو به خودش که خبر بد برای تعدیل می شود, به خصوص از آنجایی که آنها در حال تقسیم سهم خود را از رای هر که راه راست در حال حاضر.

Korecki: در مورد آن را از دست داده بود و هر کسی برنی در اینجا به ماندن است. او در حال حاضر بهترین-بودجه نامزد که او نیز اتفاق می افتد به برنده شدن است. و ساندرز یک پاسخ به همه صحبت از نیوهمپشایر و آیوا نمی شود نماینده دموکرات رای دهندگان زیرا آنها بیش از حد سفید داشتن انجام شده به خوبی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین دموکرات که رای داده در این کشورها است. او می تواند تهدیدی برای چه بود جو بایدن کنترل در کارولینای جنوبی بسیار بیشتر از آن حداقل از Buttigieg یا Klobuchar در حال حاضر انجام دهید.

Spiner: که نبود با شدت بهم زدن غوطه دادن عملکرد توسط ساندرز. در سال 2016 او بیش از 60 درصد از آرا در سطح ایالت و 70 تا 80 درصد بیشتر از شهرهای. در این سال او underperformed در برخی از لیبرال ترین شهرهای کوچک که در آن او باید به خوبی انجام داده اند.

در پلیموث که در آن او موفق به کسب نزدیک به 80 درصد از دموکرات در انتخابات سال 2016 حمایت خود را قطع شد و در نیمه این سال است. همان درست است در دورهام که در آن دانشگاه نیوهمپشایر است و بر اساس Keene خانه Keene دولت ، او از دست هانوفر یک شهر در مرز ورمونت است که خانه را به کالج دارتموث با 6 امتیاز به Buttigieg.

آنچه در مورد نتایج اولیه شما را شگفت زده ؟

Siders: این بسیار روشن است که مقامات آتش آغاز محرومیت درب به حوادث بیش از آخر هفته که ctq حال حرکت است. اما آن را هنوز هم تعجب به یاد بگیرند که چقدر آب او تا به حال پس از چهار بحث است.

حتی یک جایگاه چهارم به پایان خواهد شده اند به اندازه کافی خوب به مردم صحبت کردن در مورد Klobuchar. ضرب و شتم هر دو بایدن و وارن خیره کننده بود. و او آنها را ضرب و شتم توسط یک مایل.

Otterbein: تعجب از شب بود قطعا Klobuchar اتمام جلوتر از وارن. Klobuchar گفته بود که قبلا او می خواست به خروش در زمان مناسب و هر چند این ممکن است چرخش هی او در واقع آن را انجام داد. تازه کردن قوی بحث عملکرد و با بایدن nosediving و Buttigieg جدید رو موشکافی پس از انجام به شدت در آیووا تعدیل می شود و رای دهندگان در زمان نگاهی به او و دوست داشت آنچه که آنها را دیدم.

Korecki: بایدن نه تنها از دست دادن او از دست داده و آنقدر او را در راه رفتن به دور از نیوهمشایر, بدون, برنده شدن یک نماینده. غذای آماده نیست که او نمی تواند در رقابت نهایی نماینده count — این که اهدا کنندگان به راحتی می تواند spooked پنجم-محل پایان, به طور ناگهانی قرار دادن او در معرض خطر نیست و حتی ساخت آن را به خود فایروال در کارولینای جنوبی است.

Spiner: الیزابت وارن بزرگترین سورپرایز برای من بود. مبارزات انتخاباتی او برای اولین بار در مقیاس بزرگ بسیج در نیوهمپشایر حزب دموکرات کنوانسیون در ماه سپتامبر بود که خیلی قابل توجه فعالان وجود دارد را دیدم او را به عنوان روشن frontrunner. حتی یک ماه پیش از دولت بالای سیاسی ذهن از سراسر طیف فکر او تا به حال بهترین زمین بازی.

اما خیره کننده خود را شکست اینجا اتحاد فعالان خاراندن سر خود را در مورد چگونه چنین نیز اجرای عملیات یکی با همه مظاهر سنتی, نیوهمشایر, کمپین گسترده ای سالن شهر, داوطلب دفاتر در سراسر کشور و یک زمین بازی — می تواند لکنت زبان پیدا. شاید این صحبت ها را چگونه ملی 2020 اولیه شده است تمام وقت.

چگونه خواهد نیوهمپشایر تغییر در این مسابقه به عنوان نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه?

Otterbein: ساندرز را افزایش خواهد داد یک تن از پول امشب و او را به صرف آن را در سراسر نقشه آینده متحده در حالی که برخی از رقبای خود را به کار در اطراف کمبود پول نقد. خواهد ساندرز یک رای گیری موج نیز از امشب برنده و اگر چنین است چگونه خواهد بود ؟ رای گیری این هفته نشان داد که ساندرز لذت بردم کوچک جستن از آیووا اما آن نبود ، شاید این بار متفاوت خواهد بود چرا که نیوهمپشایر را تولید نمی کند یک روز طولانی رای شمارش افتضاح.

در ضمن ترقی خواهان و میانه می رویم به بحث در میان خود در مورد اینکه آیا و چگونه به تحکیم حمایت اطراف نامزدها با شتاب خود را برای اطمینان از طرف حزب برنده نامزدی. به نظر می رسد به خصوص خاردار در میانه سمت: Klobuchar را افزایش بایدن سقوط و Buttigieg و Klobuchar مبارزات با رای دهندگان از رنگ تمام افزایش پرسش دشوار است.

Spiner: بسیاری از دموکرات ها می رویم به یاد بگیرند که چگونه به تلفظ Buttigieg و Klobuchar. نیوهمپشایر رای دهندگان در حال حاضر در نظر گرفتن اعتبار برای دادن دو نفر از نامزدها که آغاز شده و با کمی پول و خنده دار نام گذشته توجه کافی به سایر نقاط کشور به توجه. “این چیزی است که برای اولین بار در کشور اولیه مورد تمام شده است” گفت: یک حزب فعال.

Siders: بایدن و وارن هنوز هم مسیر رو به جلو است. در دادن زندگی جدید به Klobuchar فوری ترین سهم نیوهمپشایر بیشتر به درهم و برهم کردن این زمینه است.

وجود دارد در حال حاضر حداقل پنج معتبر نامزدهای حرکت از New Hampshire. اضافه کردن تام Steyer — که انتخابات به خوبی در کارولینای جنوبی و پول را صرف و مایکل بلومبرگ و هفت وجود دارد. بنابراین ما باید انتظار طولانی مبارزه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

Korecki: نیوهمپشایر اولیه را تحت تاثیر جمع آوری کمک های مردمی برای رفتن به جلو. ما باید انتظار Klobuchar برای اضافه کردن به پول نقد حمل و نقل پس از این تعجب مقام سوم و نشان. همان می رود برای Buttigieg. در مقابل بایدن را به مبارزه. Back-to-back ویرانگر و زیان نمی خواهید به فروش و با کمک کنندگان بزرگ او متکی به قدرت مبارزات انتخاباتی خود.

فکر بازگشت به جایی که این کمپین بود, یک ماه پیش, آنچه که بیشتر قابل توجه در مورد آنچه اتفاق افتاده در نیوهمپشایر شنبه شب ؟

Siders: به عنوان تعجب آور به عنوان Klobuchar افزایش بود بایدن را رها بود فقط به عنوان شدید. قبل از بایدن انتظارات پایین آورنده تور او در حال اجرا بود در مورد حتی با برنی ساندرز در برخی از نظر سنجی.

اما 2020 کمپین در مورد electability و در حال حاضر بایدن نیست نگاه دموکراتیک به رای دهندگان مانند یک برنده است.

Otterbein: یک ماه پیش بایدن بود گردن و گردن با ساندرز در نیوهمپشایر سنجی و ملی پیشرو نظرسنجی. امشب او به پایان رسید پنجم در نیوهمپشایر است و در حال حاضر دوم در رای گیری ملی. او electability استدلال گرفته شده ضربه خیره کننده.

Korecki: ctq راکت به بالا ردیف نوع ذهن دمیدن. او ضرب و شتم یک معاون سابق رئیس جمهور امشب و ضرب و شتم او وارن بود که پیش بینی شده به پایان رسید تا حداقل قابل رقابت با برنی ساندرز با توجه به این که او را از ماساچوست است. این مجموعه تا Klobuchar خوبی برای آینده کشش از مبارزات انتخاباتی. اما آن را نیز به احتمال زیاد به او به نوبه خود در صندلی داغ, چیزی او را تا حد زیادی اجتناب رای دهی در پنجم یا ششم است.

Spiner: در یک دوره کوتاه از زمان حدود یک ماه پیش نوشتم داستان درباره اندرو یانگ بودن خیلی خیط و پیت کردن با پول نقد کمپین مطمئن نیستید دقیقا همان جایی که آن را صرف و مایکل بنت گرفتن یک فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان در حد متوسط. من نشستم برای یک ساعته قهوه با Deval پاتریک بنابراین او می تواند توضیح دهد که مسیر خود را به پیروزی و ضربه به Tulsi Gabbard هر تعداد بار در اطراف شهر — او اساسا در اینجا نقل مکان کرد.

در این زمان بود وجود دارد یک حس است که رای دهندگان ممکن است به آنها فرصت بدهید. در پایان آنها مایل به گرفتن خطر و در حال حاضر هر یک از این نامزدها است یا خارج از مسابقه و یا رسما یک عامل بی ربط در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im