جو بایدن بار خمیازه کشیدن استفاده در کارولینای جنوبی است که در حال حاضر فقط یک باریک و سرب بیش از برنی ساندرز و تام Steyer با توجه به رنگ دانشگاه نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد.

در نظرسنجیبایدن در 24 درصد پشتیبانی می کند. او به دنبال ساندرز’ 19 درصد و Steyer را 15 درصد — تنها دیگر نامزدها در دو رقم است.

پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, ctq و Tulsi Gabbard همه به خوبی پشت سر آنها. Buttigieg است که در 7 درصد وارن در 6 درصد Klobuchar است در 4 درصد و Gabbard است که در 1 درصد است.

“شعله های آتش به نظر می رسد بزرگ, از طریق ترک در بایدن را دیوار آتش” اسکات Huffmon مدیر Winthrop, نظرسنجی در بیانیه ای گفت. “حمایت خود را کاهش یافته است توسط دو رقم از اواخر سپتامبر Winthrop نظرسنجی.”

در این نظرسنجی در ماه سپتامبر گذشته بایدن بود که در 37 درصد, 20 امتیاز جلوتر از وارن دوم-محل نامزد شده است.

مایک بلومبرگ شامل نمی شد در این نظرسنجی چرا که او در انتخابات در دولت است.

این نظرسنجی که وارد میشه یک روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر و به این نتیجه رسیدند روز چهارشنبه نشان می دهد که بسیاری از رای دهندگان هنوز هم حمایت بایدن.

در میان رای دهندگان سیاه, 31 درصد حمایت از معاون سابق رییس جمهور و به 18 درصد برای Steyer و 17 درصد برای Sanders.

اکثریت رای دهندگان گفت: آنها در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را برای چه کسی رای دهید: 55 درصد گفت: آنها “بسیار مطمئن” که در مورد آنها رای گیری و 43 درصد گفت: آنها ممکن است تغییر ذهن خود را.

این نظرسنجی همچنین یکی از مهم برای Steyer که موفق به واجد شرایط برای چهارشنبه شب بحث در نوادا و امیدوار به بازگشت به بحث مرحله هفته آینده در کارولینای جنوبی است. برای واجد شرایط برای روز سه شنبه مناظره نامزدهای نیاز به آمار 10 درصد در چهار سنجی مورد تایید کمیته ملی حزب دموکرات (یا 12 درصد در دو کارولینای جنوبی سنجی) و یا برنده شدن یک نماینده به این کنوانسیون ملی از سه قبل از مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

Steyer را 15 درصد در نظرسنجی وینتروپ — مورد تایید ناظر انتخابات می شود او در نیمه راه به جلسه کارولینای جنوبی-خاص رای گیری آستانه. انتخابات باید منتشر 11:59 بعد از ظهر روز دوشنبه به دفعات مشاهده شده است. هدر Hargreaves, Steyer را مدیر کمپین گفت: “سیاسی در اوایل این هفته است که آنها اعتماد به نفس Steyer خواهد برنده شدن یک نماینده در شنبه, نوادا, قفقاز, که همچنین قرار دادن میلیاردر در مرحله.

همه شش نفر از نامزدهای شرکت کننده در چهار شنبه شب مناظره — بایدن بلومبرگ ، Buttigieg, Klobuchar Sanders and Warren — در حال حاضر واجد شرایط برای Feb. 25, بحث, با توجه به سیاست ردیابی از رای گیری عمومی و نماینده تخمین می زند.

این Winthrop دانشگاه, نظرسنجی, نظر سنجی 443 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان از Feb. 9-19. نتایج یک حاشیه خطای علاوه منهای 4.7 درصد و نتایج در میان سیاه و پاسخ دهندگان به یک حاشیه خطای علاوه منهای 5.9 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im