نظرسنجی: بلومبرگ Sanders, بایدن بالا دموکراتیک زمینه در ویرجینیا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک بررسی جدید نشان می دهد دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, Mike Bloomberg, برنی ساندرز و جو بایدن قفل شده است و در یک مسابقه در ویرجینیا فقط دو هفته قبل از آن سه شنبه اولیه.

هر دو بلومبرگ و ساندرز لذت بردن از پشتیبانی از 22 درصد از پاسخ دهندگان که به احتمال زیاد برای شرکت در دموکراتیک اولیه با توجه به Monmouth University نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

هجده درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان به نظرسنجی گفته آنها حمایت بایدن که جایگاه تضعیف شده پس از عملکرد ضعیف در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه در اوایل این ماه.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg آمد و در جایگاه چهارم در این نظرسنجی با 11 درصد پشتیبانی پس از مینه سوتا بهداشت ، ctq با 9 درصد و ماساچوست ایالت الیزابت وارن با 5 درصد است. یکی دیگر از 11 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان هنوز بلاتکلیف هستند با توجه به نظرسنجی.

ویرجینیا یکی از بیش از یک دوجین متحده برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی حزب در مارس 3, مهم تاریخ در این رقابت برای تعیین, پارتی, نامزد.

بلومبرگ است بنا نامزدی خود را در گردآوری نمایندگان در طول آن سه شنبه مسابقات صرف صدها میلیون دلار در کمپین تبلیغاتی و دور زدن چهار نامزد متحده است.

این تاجر میلیاردر کشیده شده بیشتر آتش از همکار خود در کاخ سفید مدعی در روزهای اخیر و همچنین بیشتر موشکافی شدید از خود رکورد به نیویورک شهردار سابق.

هنوز بلومبرگ در ادامه به حذف قوانین تبعیض آمیز گسترده تر پشتیبانی در رای گیری عمومی در حالی که نامزدی خود را تهدید کرده است که مبارزات بایدن و دیگر دموکرات میانه رو به دنبال سرنگون ساندرز به عنوان اولیه را frontrunner.

در همین حال نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز پیشرو در آینده نامزدی مسابقه نوادا, قفقاز, برنامه ریزی را به جای روز شنبه ، دموکراتیک نامزدها از جمله بایدن بلومبرگ ، Buttigieg, Klobuchar ساندرز و وارن مجموعه به صورت خاموش در یک بحث تلویزیونی در لاس وگاس در روز چهارشنبه.

در منموته دانشگاه, نظرسنجی, نظر سنجی 706 رای دهندگان ثبت شده در ویرجینیا که 400 گفت: آنها به احتمال زیاد برای رای دادن در دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری. پاسخ دهندگان به نظر سنجی تلفنی Feb. 13-16 و نظرسنجی حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 4.9 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>