نظرسنجی: نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها می گویند بدترین هنوز به آمده از coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها موافق حداقل یک چیز در مورد کوروناویروس بر اساس یک نظرسنجی جدید: بدترین هنوز به آمده است.

یک بررسی مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها نمی بینم و پایانی برای این بیماری همه گیر با 73 درصد از پرسش شوندگان گفته است که وقتی که می آید به مشکلات ایالات متحده بدترین هنوز هم اتفاق افتاده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که مردم به شدت محتاط وقتی که می آید به بازگشایی اقتصاد و محدود کردن محدودیت در فعالیت عمومی: 66 درصد از پاسخ دهندگان نگران هستند که دولت را بلند عمومی محدودیت سرعت بیش از حد در حالی که 32 درصد نگران هستند آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به سرعت به اندازه کافی.

به عنوان تلفات و مورد اعداد در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده در این نظرسنجی همچنین نشان داد که نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. شصت و پنج درصد می گویند او بیش از حد آهسته به برداشتن گام های بزرگ برای رسیدگی به بحران و 34 درصد فکر می کنم تماس خود را به عمل سریع بود.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اقدام نمی کند به سرعت به اندازه کافی در مراحل اولیه وقوع با توجه به این نظرسنجی 51 درصد از پاسخ دهندگان گفت که او یک “خوب و عالی کار” در پرداختن به نیازهای اقتصادی کسب و کار.

که تعداد قطره به 46 درصد هنگام ارزیابی چگونه رئیس جمهور خطاب به نیازهای مالی از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل و یا درآمد در میان شیوع. این اعداد هستند و حتی پایین تر به صورت خود کار از کار با فرمانداران در 45 درصد و نیازهای بیمارستان و پزشکان و پرستاران نیز در 45 درصد است. و 42 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که رئیس جمهور انجام داده است یک کار خوب ارائه اطلاعات دقیق به مردم است.

کمی بیش از نیمی از آمریکایی ها 52 درصد گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد شیوع بیماری در حال ساخت این وضعیت به نظر می رسد بهتر از آن است که در حالی که 39 درصد گفت: او ارائه شده است این وضعیت به عنوان آن را واقعا است. هشت درصد از پاسخ دهندگان می گویند که او ساخت این وضعیت به نظر می رسد بدتر از آن واقع است.

پیو بررسی 4,917 بزرگسالان انجام شد مارس 7 تا 12 و یک حاشیه خطای نمونه گیری از به اضافه یا منهای 2.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>