یکی دیگر از نیوهمپشایر نظرسنجی نشان می دهد که روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه جوش پایین به یک مسابقه بین برنی ساندرز و پیت Buttigieg — حداقل قبل از نامزد مورد بحث در روز جمعه.

سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی که انجام شد چهار شنبه-پنج شنبه ساندویچ بین روز دوشنبه آیووا قفقاز و جمعه شب بحث در Goffstown N. H. می دهد ساندرز 7 نقطه لبه بیش از Buttigieg 28 درصد به 21 درصد است.

دو مرد حداقل 10 نقطه روشن از بقیه در این زمینه از جمله معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (11 درصد) دیابت الیزابت وارن (9 درصد) تشکر. Tulsi Gabbard (6 درصد) و سن. ctq (5 درصد). کارآفرین اندرو یانگ و تاجر تام Steyer که به نظر می رسد در روز جمعه بحث شد و در 3 درصد است. یازده درصد مردد هستند.

ساندرز تثبیت کرده بسیار از حمایت خود را در میان رای دهندگان در این حزب چپ گرا. در میان کسانی که خود را لیبرال ها ساندرز به 49 درصد, 30 امتیاز جلوتر از Buttigieg (19 درصد) و وارن (15 درصد).

اما در میان کسانی که خود را معتدل و محافظه کار آن را Buttigieg (24 درصد) که منجر بایدن (15 درصد) و ساندرز (13 درصد).

Sanders, 78, قدیمی ترین نامزد در مسابقه اما او در انتخاب میان رای دهندگان جوان: او برنده 51 درصد از رای دهندگان زیر سن 35 و 32 درصد از کسانی که در سن 35 تا 49.

38 ساله Buttigieg در ضمن نامزد پیشرو در میان اولیه رای دهندگان 65 ساله و مسن تر حتی لبه بایدن در میان است که بلوک 27 درصد به 21 درصد است.

این نظرسنجی نشان می دهد در طول تاریخ بی ثبات نیوهمپشایر رای دهندگان شروع به قفل در روز مورد نظر خود را نامزد. تقریبا نیمی از 51 درصد می گویند آنها قطعا تصمیم گرفت در مقایسه با 19 درصد است که با تکیه به سمت یک نامزد و 30 درصد که هنوز در تلاش برای تصمیم می گیرید.

دیگر نیوهمپشایر نظرسنجی ها نشان می دهد Buttigieg سرعت بسته شدن در ساندرز — که انجام شده دولت در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون 60 درصد به 38 درصد— پس از آیووا زمانی که دو نامزد به پایان رسید گردن و گردن در هنوز حل نشده قفقاز.

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای یک نظرسنجی مانند سی ان ان/UNH بررسی انجام می شود و بیش از چهار روز وجود دارد برخی از شواهد این مسابقه شد تغییر در طول دوره زمانی که حساب برای نیم فضای بین آیووا و نیوهمپشایر. بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه ردیابی نظرسنجی انجام شده بیش از همان کشش داد ساندرز 6 نقطه سرب بیش از Buttigieg سه شنبه-جمعه با Buttigieg کنند ساندرز توسط 1 نقطه پنج شنبه-جمعه.

سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی نظر سنجی 365 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im