رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره در درمان coronavirus بیشتر از مفید و مضر کثرت از پاسخ دهندگان گفت: با توجه به یک نظرسنجی جدید منتشر شده روز سه شنبه در پی رئیس جمهور پیشنهاد که آمریکایی ها مصرف یا تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده.

نظرسنجی انجام شده توسط نماینده دانشگاه نشان داد که 42 درصد از پرسش شوندگان گفت: رئیس جمهور در شعارهای coronavirus درمان, که همچنین شامل ترویج اثبات نشده داروها بوده است مضر باشد. یک سوم از پاسخ دهندگان گفت: رئيس جمهور در درمان توصیه شده است مفید در حالی که 23 درصد گفتند عمومی پزشکی نماز جماعت هستند نه خصوص مضر و نه مفید.

این نظرسنجی که انجام شد هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور قابل توجهی کوچک خود را روزانه coronavirus نیروی کار جلسات داشت و قابل پیش بینی حزبی تقسیم در موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه های پزشکی. بیش از دو سوم از جمهوری خواهان 68 درصد گفت: در نظر آنها تهمت مشاوره مفید کمی کمتر از 72 درصد از دموکرات ها که گفت آن بوده است مضر باشد.

وجود دارد کمی بیشتر توافق بر سر اینکه آیا تهمت شده است سازگار در نیروی کار جلسات روز به روز با اکثر آمریکایی ها — 55 درصد — دعوت از سخنان خود متناقض در مقایسه با 36 درصد که می گویند تهمت شده است تا حد زیادی سازگار در جلسات. حزبی تقسیم در این موضوع باقی مانده است این نظرسنجی در بر داشت با اکثریت دموکرات ها و مستقل خواستار تهمت متناقض در حالی که تنها 18 درصد از جمهوری خواهان توافق با آن ارزیابی شده است.

“مشکل این است که نگاه در این جلسه متن و دیدن تناقض از یک روز به بعد. این نتایج نظرسنجی ها فقط یک یادآوری از مردم چگونه فیلتر اطلاعات به reframe برخی از حقایق و رد دیگران به منظور حفظ خود همسانی درونی وقتی که می آید به برداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن” پاتریک مورای مدیر مستقل Monmouth University نظرسنجی موسسه در بیانیه ای گفت که همراه با نظرسنجی را انتشار.

تعداد کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus شعارهای آمده به تصویب از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در ادامه به لغزش. چهل و دو درصد از پاسخ دهندگان گفت که رئیس جمهور انجام داده است یک کار خوب در مقایسه با 51 درصد است که گفت: او را از انجام کار بد. جدید ترین اعداد نشان دهنده شیب از ماه مارس منموته نظرسنجی که مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت علائم مثبت خود را برای دست زدن به همه گیر: 50 درصد از پرسش شوندگان گفتند که او می خواهم یک کار خوب انجام داده در مقابل 45 درصد که گفت که او می خواهم انجام یک کار بد در پرداختن به کوروناویروس.

در طول چند ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز همچنان ادامه دارد به اسلاید. آخرین نظرسنجی نشان می دهد که 43 درصد از تایید رئیس جمهور به طور کلی عملکرد در حالی که 51 درصد رد کردن مو از 44 درصد تایید 49 درصد رد در ماه گذشته.

در حالی که هر دو به طور کلی تصویب تهمت و تصویب به دست ما coronavirus را علامت پایین آمریکایی ها همچنان به مقامات بهداشت فدرال و خود را رهبران محلی نمرات بالا خود را در دست زدن به ویروس.

تصویب بهداشت فدرال سازمان نشسته 21 امتیاز بالاتر از رئیس جمهور تنها با یک چهارم که رد.

به طور کلی نزدیک به سه چهارم از آمریکایی ها می گویند خود فرماندار است که انجام یک کار خوب دست زدن به شیوع بیماری در حالی که 22 درصد می گویند خود فرماندار در حال انجام یک کار بد.

“مردم به دنبال یک دست ثابت در یک بحران. مقامات دولتی و عمومی بهداشت حرفه ای تا حد زیادی سازگار شده است در رویکرد خود را به همه گیر” موری گفت. “این یکی از دلایلی است که چرا رضایت با پاسخ آنها بالا بوده و پایدار در طول بر خلاف دیدگاه های رئیس جمهور و اقدامات است.”

با وجود اعتراضات متلاطم در سراسر کشور در هفته های اخیر توسط جمعیت تظاهرکنندگان مخالف دولت خود را سخت اجتماعی فاصله الزامات قرار دادن فشار بر فرمانداران به بازگشایی این احساسات همچنان در اقلیت های نظرسنجی ها یافت می شود.

نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها از ترس متحده آغاز خواهد شد بلند coronavirus محدودیت های بیش از حد سرعت بیش از دو برابر 29 درصد که نگران متحده نمی خواهد حرکت به سرعت به اندازه کافی برای استراحت حکم خود. بیش از نیمی از 56 درصد می گویند رهبران باید اولویت بهداشت عمومی نگرانی بیش از تمایل به جلوگیری از تمدید اقتصادی تار و مار که فقط یک سوم می گویند باید بیشتر مهم است.

علاوه بر این حدود شش در 10 از کسانی که آرای گفت: اقدامات انجام شده توسط خود دولت فرماندار به آدرس شیوع این بیماری شده اند و مناسب با 22 درصد گفت: کسانی که حکم رفته نه چندان دور به اندازه کافی.

فقط 17 درصد می گویند این اقدامات خیلی دور رفته — هر چند که تعداد از 8 درصد در آوریل و 9 درصد در ماه مارس است.

این Monmouth University نظرسنجی شده بود و انجام شده توسط نماینده دانشگاه نظرسنجی موسسه از 30 آوریل 4 با یک ملی نمونه تصادفی از 808 سن 18 سال و بالاتر با تلفن تماس. نتایج کامل نظرسنجی را یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر