Pompeo مشاور: جولیانی توسعه به کار شد ‘عمیقا نگران کننده’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک دستیار وزیر امور خارجه مایک Pompeo در روز پنج شنبه توصیف 2019 تماس بین Pompeo رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی — که در نهایت منجر به فردی گری از سفیر آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch — به عنوان “عمیقا نگران کننده است.”

لیزا Kenna, Pompeo اجرایی وزیر — دروازه بان از انواع به دفتر خود — گفت: کمیته روابط خارجی سنا که او غافل از این ماده از جولیانی توسعه در زمان, اما در حال حاضر می داند که آن را تلاش برای بی اعتبار ساختن Yovanovitch. جولیانی تماس های ساخته شده و تحویل اسناد به Pompeo آمد که از اوکراین ارقام به عنوان فاسد توسط وزارت امور خارجه.

“در آن زمان من نمی دانم چه اسناد و مدارک مورد. آن را عمیقا نگران کننده” گفت: Kenna که در حال بررسی توسط این کمیته برای ambassadorship به پرو.

Kenna نام بود استناد بارها و بارها در طول خانه را استیضاح به عنوان یک مجرا برای جولیانی توسعه به وزارت امور خارجه. ایمیل های خود بودند گاهی اوقات نمایش داده شده در مجموعه مقالات. دموکرات ادعا که جولیانی تلاش به لام Yovanovitch شد بخشی از یک کمپین برای بی اعتبار ساختن یک مقام رسمی که در راه ایستاده بود از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار آوردن به دولت برای بررسی خود را دموکراتیک رقبا به اتهام دروغین.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها خواست مشاوران او به تسلیم به جولیانی در اوکراین سیاست و ذکر او را در تماس با رئیس جمهوری اوکراین در تاریخ 25 ژوئیه سال 2019.

Kenna قانونگذاران گفت که او نمی بررسی مواد که جولیانی در طول گذشت حتی اگر او اغلب نگاه در مقالات فرستاده شده به Pompeo. “من آگاه بود که او تحویل یک بسته” Kenna گفت. “من آگاه بود از این مطالب نه من بررسی که بسته است.”

اما Kenna گفت: در حقیقت او در زحمت است چه او در حال حاضر می داند جولیانی انجام شد — و این که فردی گری از Yovanovitch بود مایه تاسف است.

“این بسیار دردناک و دشوار زمان” Kenna گفت. “من کاملا احترام سفیر Yovanovitch. او یکی از قوی ترین و حرفه ای سفیران … کمال حرفه ای حرفه ای است.”

“این بسیار دشوار است برای دیدن آنچه که او را از طریق رفت که در آن زمان” Kenna گفت.

Kenna گفت که با وجود داد و بیداد بر سر اوکراین, او همیشه در تلاش برای “اجرای یک عملیات حرفه ای است که بر اساس صداقت و احترام به فرآیندهای.”

“من یک سیاست مشاور وزیر امور خارجه و من را شامل نمی شد در بحث ها در مورد فراخوان سفیر Yovanovitch یا ما سیاست کلی” او گفت:.

Kenna نیز گفت: در پاسخ به پرسش سناتور. Tim Kaine (D-Va.) که اگر چه او اغلب بررسی Pompeo تصمیم اسناد و نامه های او خواهد بود و امضای او نیز اغلب همراه مواد مشخص شده “شخصی” یا “چشم تنها” برای وزیر بدون بررسی آنها.

تحت بازجویی های بهداشت ، رابرت منندز (D-N. J.), Kenna همچنین متعهد به ظاهر برای یک Aug. 7 مصاحبه با کمیته روابط خارجی مجلس و دیگر نمایندگان مجلس در مورد ناگهانی شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>