Pompeo رول انتخابی چشم انداز حقوق بشر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در روز پنج شنبه گفت: حقوق مالکیت و آزادی مذهبی هستند “مهمترین” در میان حقوق بشر و این که ایالات متحده باید با الهام از اعلامیه استقلال آن را به عنوان به دنبال یک سیاست خارجی است که در واقع ترویج آزادی های اساسی.

Pompeo صحبت در فیلادلفیا به عنوان پرده برداری کرد پیش نویس گزارش از یک بحث برانگیز پنل او راه اندازی یک سال پیش به نام کمیسیون Unalienable حقوق. فعالان و محققان بسیاری از آنها شده اند مهم این کمیسیون بسیار وجود تقلا بودند به هضم محتویات پیش نویس این گزارش که نسخه نهایی Pompeo امیدوار خواهد نفوذ ایالات متحده و جهانی حقوق بشر, سیاست.

در گسترده سخنرانی مطمئن به منتقدان و حامیان مقدار زیادی از مهمات Pompeo تاکید اساسی خوبی از U. S و توانایی خود را برای غلبه بر معایب خاص خود است. او همچنین سطل آشغال نیویورک تایمز نشان می دهد آن promulgates “نفرت از آمریکا” و در مورد انگیزه های افرادی که تخریب مجسمه های بحث برانگیز آمریکا از چهره های تاریخی.

“امریکا اساسا خوب است و چیزهای زیادی برای ارائه جهان, چرا بنیانگذاران ما به رسمیت شناخته شده وجود خدا داده unalienable حقوق و طراحی با دوام سیستم برای حفاظت از آنها” Pompeo گفت.

سخنرانی و همچنین کمیسیون پیش نویس گزارش شد در بسیاری از راه های معمولی از دیگر Pompeo عمومی اظهارات: آنها پر شد با اشاره به آمریکا و دشمنان از جمله ایران و چین و مراجعه اغلب به مسیحی افکار و الهام بخش. پنجشنبه گفتار و پیش نویس گزارش همچنین استناد چهره های معروف تاریخی مانند مارتین لوتر کینگ جونیور

اما این سخنرانی به طور خاص نیز قابل توجه برای برخی از Pompeo این اهداف است.

او لعنتی نیویورک تایمز برنده جایزه 1619 پروژه در برده داری کرد و گفت که این مقاله می خواهد “شما را به این باور مارکسیستی ایدئولوژی است که امریکا تنها ظالمان و مظلومان. حزب کمونیست چین باید خوشدل زمانی که آنها را ببینید نیویورک تایمز اسپوت ایدئولوژی خود را.”

او در ادامه گفت که “برخی از مردم گرفته اند این عقاید نادرست به قلب است.”

برای مثال او گفت: “تظاهر کنندگان پایین کشیدن مجسمه در نتیجه دیدن هیچ چیز اشتباه است با اخذ بناهای تاریخی به کسانی که مبارزه برای unalienable حقوق – ما از تاسیس تا به امروز.” بسیاری از مجسمه ها که در حال حذف شدن هستند مؤتلفه آمار و ارقام که در دفاع از برده داری و می خواستم به جدایی از ایالات متحده, هر چند برخی از آثار هدفمند مانند است که از ضد برده داری فعال هانس کریستین Heg بازی Pompeo توضیحات.

Pompeo سابق کانزاس اوباما در کنگره شناخته شده است به eyeing احتمالی ریاست جمهوری آینده, اجرا, و منتقدان خود را بلافاصله اشاره کرد که این سخنرانی به حال مقدار زیادی از علوفه برای انتخابات پایه حزب جمهوری خواه از جمله رسانه ها-ضربه.

اولیه پاسخ به سخنرانی و پیش نویس گزارش فرود آمد در اطراف رود خطوط با محافظه سازمان ستایش آن و لیبرال متمایل گروه – و همچنین برخی از برجسته بین المللی و گروه های حقوق بشر – بازجویی ارزش آن است.

پیش نویس گزارش “روشن می سازد که ما نه تماشاگران; ما نمی خواهد سکوت در برابر ظلم و ستم; ما باقی خواهد ماند و رهبران جهان آزاد” گفت: John Hagee بنیانگذار و رئیس مسیحیان متحد برای اسرائیل است.

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا, در ضمن نام آن را “خطرناک سیاسی کاری است که می تواند جرقه یک مسابقه به پایین حقوق بشر-سوء استفاده دولت ها در سراسر جهان است.”

در حالی که دفاع امریکا به عنوان یک فانوس دریایی از امید و آزادی Pompeo با این حال هشدار داد که ایالات متحده باید “واقع بینانه” در ترویج این ارزش ها در خارج از کشور.

“اول ما وظیفه است که امنیت آمریکا آزادی” او گفت:. “تعهد ما به unalienable حقوق معنا نیست که ما باید از این ظرفیت برای مقابله با تمام نقض حقوق بشر در همه جا و در همه زمان ها است.”

Pompeo گفت: کار کمیسیون حیاتی بود چرا که ایالات متحده و جهان نیاز به یک تجدید نظر از حقوق بشر در سیاست. یکی از دلایلی که او گفت این است که فعالان را ایجاد دسته بندی جدید از حقوق است که جهان می تواند از دست دادن دیدگاه در آنچه که واقعا هستند, هسته, حقوق اساسی است.

“آمریکایی ها نه تنها unalienable حقوق بلکه مثبت حقوق اعطا شده توسط دولت ها و نهادهای چند جانبه. بسیاری از آنها ارزش دفاع در نور از ما تاسیس; دیگران نمی,” او گفت: تکرار یک استدلال او را چندین بار در دفاع از این کمیسیون ایجاد شده است.

Pompeo نمی صرف زمان زیادی را در سخنرانی خود با شرح آنچه در حقوق مهم تر از دیگران جدا از قرار دادن حقوق مالکیت و آزادی مذهبی در بالای پشته.

“هیچ کس می تواند لذت بردن از ‘تعقیب خوشبختی” اگر شما نمی توانید خود را با میوه ها از کار خود را!” او گفت: با توجه به آماده اظهارات مشترک در پیشبرد. “و هیچ جامعه می تواند در حفظ مشروعیت خود را – و یا یک فضیلت و شخصیت – بدون آزادی مذهبی.”

اما این ایده ایجاد یک سلسله مراتب از حقوق بشر یکی از دلایلی است که بسیاری از فعالان بحرانی شده است, کمیسیون و کار خود را.
در آن پیش نویس گزارش کمیسیون می گوید که در حالی که در سال 1948 اعلامیه جهانی حقوق بشر به صراحت نمی گودال برخی از حقوق برابر دیگران آن را “مطلوب” است که کشورها و سیستم های حقوقی در زمان اولویت بندی برخی از حقوق.

“برای مثال بالا مقدار ایالات متحده گفته به آزادی بیان باعث شده است تا واشنگتن را استثنا به هنجارهای بین المللی الزامی منع از گفتار نفرت,” پیش نویس متحده است. “چنین تفاوت قضاوت در مورد نسبت وزن به اختصاص به حقوق اجتناب ناپذیر هستند و مناسب است.”

Pompeo منتقدان استدلال می کنند که با اعلام برخی از حقوق مهم تر از دیگران کار تنظیم است یک سنت خطرناک است که می تواند مورد سوء استفاده توسط کشورهای با فجيع حقوق بشر سوابق مانند چین و ایران.

که به خصوص در مورد این فعالان می گویند اگر دولت می گوید اقتصادی یا آزادی مذهبی است و مهم تر از حفاظت از دیگر حقوق فردی یک چشم انداز است که می تواند آسیب LGBTQ مردم و زنان به طور خاص است. در تئوری یک کشور ممکن است تصمیم می گیرید که یک فرد همجنسگرا زندگی می کنند اما نه برای ازدواج.

دولتهای خودکامه به مدت طولانی استدلال هم که اقتصادی حقوق اساسی تر از کسانی که از آزادی بیان و مونتاژ.
Pompeo, یک محافظه کار مسیحی ابراز احساسات مانند که کلید حقوق “آمد و از پروردگار ما”; که زبان نیز انعکاس راه پدران بنیانگذار آمریکا قاب ایده جهانی حقوق بشر در اسناد مانند اعلامیه استقلال و قانون اساسی ایالات متحده. بنابراین تاکید او را بر آزادی مذهبی در طول پنج شنبه سخنرانی نیست تعجب فعالان.

اما Pompeo همچنین با اشاره به نگرانی های موجود در گوشه های بسیاری از جمله در میان برخی از منتقدان: جهانی که نهادهای تنظیم برای ترویج حقوق بشر از جمله سازمان ملل و شورای حقوق بشر در حال شکست در ماموریت های خود را.

شورا به عنوان مثال شامل تعدادی از کشورهای جهان در آن عضویت با وحشتناک حقوق بشر ثبت شده است.

پیش نویس این گزارش در بسیاری از راه های اندازه گیری. اگر چه آن به نظر می رسد توجه ویژه به آزادی مذهبی و حقوق مالکیت آن با اینحال اذعان ارزش بین المللی حقوق بشر همکاری است.

این کمیسیون همچنین آمده است که “فوری به شدت قهرمان حقوق بشر در سیاست خارجی است.” که به تنهایی تا حدودی بحث برانگیز بیانیه داده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخابی در مورد زمانی که آن را بالا می برد مسائل مربوط به حقوق بشر انجام این کار تقریبا به طور انحصاری به هم زدن متحده دشمنان در حالی که گفت: زمانی که آمریکا شریک دولت های درگیر در نقض حقوق بشر.

اگر چه Pompeo گفت: کمیسیون است که طراحی شده برای سیاست ایالات متحده او همچنین گفت که او امیدوار است که در این سند که آن را تولید خواهد بود که وزارت امور خارجه را به نوبه خود به “برای دهه های آینده است.”

کمیسیون تشکیل شده بود در درجه اول از دانشگاهیان و چند تا از آنها را در سمت راست متمایل و با تخصص در دین است. رئیس Mary Ann Glendon یک محقق دانشگاه هاروارد و سفیر سابق با سابقه صحبت کردن در برابر ازدواج هم جنس گرایان. وزارت امور خارجه حقوق بشر دفتر خانه را به تعداد زیادی از کارشناسان حرفه ای تا حد زیادی در سمت چپ از کار کمیسیون.

عمومی دو هفته به اظهار نظر در مورد پیش نویس این گزارش پس از آن نسخه نهایی منتشر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>