Pompeo سیگنال های قریب الوقوع علیه ICC برای بررسی اتهام آمریکا جنایات جنگی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز دوشنبه پیش نمایش قریب الوقوع عمل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف مقابله با دیوان کیفری بین المللی بررسی اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط ایالات متحده پرسنل در افغانستان است.

در یک مصاحبه با “چه جهنم می گذرد ؟” پادکست های تولید شده توسط محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute اتاق فکر Pomepo گفت که او “بسیار نگران” در مورد این کاوشگر در حال انجام بر اساس لاهه دادگاه.

“شما خواهید دید در روزهای آینده یک سری از اطلاعیه ها نه فقط از وزارت امور خارجه [اما] از همه در سراسر ایالات متحده آمریکا است که تلاش برای فشار به عقب در برابر آنچه ICC است تا به” او گفت:.

هشدار از امریکا دیپلمات ارشد می آید پس از ICC قضات در مارس مجاز رسیدگی به جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت گفته مرتکب شده طالبان افغانستان و سازمان سیا پرسنل. پرس و جو نخستین بار دادستان بوده و مجاز به بررسی نیروهای ایالات متحده.

Pompeo اشاره کرد در آن زمان که آمریکا نه یک رضایت “حزب” به ICC امور و متهم که در دادگاه “تصادفا به یک متاسفم تاکید هر انصراف ساخته شده توسط آن شدیدترین منتقدان بیش از سه دهه گذشته.”

روز دوشنبه Pompeo اظهار داشت ICC بود “خراب” بود و در تلاش برای هدف قرار دادن “مردان و زنان در ایالات متحده آمریکا که در مبارزه خیلی سخت … تحت حاکمیت قانون در متمدن ترین ملت در جهان است.”

دادگاه مقامات “فکر می کنم که ICC باید قادر به حمل و نقل این زنان و مردان جوان در” Pomepo اضافه شده است. “ما هرگز اجازه دهید که اتفاق می افتد. ما در حال کار در بسیاری از جبهه ها برای جلوگیری از اتفاق می افتد.”

Pomepo سخنان اکو انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت را وارد در سازمانهای دولتی و موسسات چند ملیتی در به دنبال پیشرفت خود را در “امریکا برای اولین بار” نام تجاری از سیاست خارجی است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا به خروج از سازمان بهداشت جهانی را متهم به آژانس سازمان ملل متحد از fealty به چین و کافی هشدار به جامعه بین المللی در مورد کوروناویروس تهدید.

جمهوری خواهان باید مدت طولانی است که منتقدان از ICC در خاص ، جورج دبلیو بوش به عنوان مثال رد ICC در مجموع و به ترتیب دو جانبه ایمنی توافق با کشورهایی است که محافظت نیروهای آمریکایی از پیگرد قانونی.

در سال 2002 زمانی که دولت بوش اعلام کرد این امر خروج از پیمان ایجاد دادگاه “آن شادترین لحظه ای از خدمات دولتی” جان بولتون سپس یک مدیرعامل گفت: در آن زمان.

بعد در طول تصدی خود به عنوان مشاور امنیت ملی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, Bolton, لعنتی ICC به عنوان یک تهدید به “آمریکا و حاکمیت آمریکا امنیت ملی است.”

“ما نمی خواهد همکاری با ICC” بولتون گفت: در سپتامبر سال 2018 گفتار. “ما هیچ کمک به ICC. ما نمی خواهد تاریخ ICC. ما به شما اجازه ICC مرگ خود را در آن. پس از همه برای تمام مفاهیم و اهداف ICC است که در حال حاضر مرده به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>