وزیر امور خارجه مایک Pompeo تا به حال یک استارک پیام برای فرمانداران جمع آوری شده در واشنگتن این هفته: دولت چین در حال تماشای آنها و دولت دیگر مقامات دولتی نزدیک تر از آنها فکر می کنم.

Pompeo گفت: برخی از 44 فرمانداران در ملی انجمن فرمانداران زمستان دیدار که آنها به صورت جداگانه تجزيه و تحليل توسط حداقل یک دولت چین حمایت تانک فکر می کنم در مورد چگونه نرم و قابل انعطاف هستند و چگونه در معرض ابتلا به همکاری با چین است. و او هشدار داد فرمانداران به دقت و توجه در همه چیز از کسب و کار معاملات به صندوق های بازنشستگی به دی سی مترو کارت.

“آنها به برچسب هر یک از شما دوستانه تندرو یا مبهم,” او گفت:, توصیف یک گزارش از قرار معلوم توسط فکر می کنم تانک در سال گذشته است. “من به شما اجازه شما تصمیم می گیرید که در آن شما فکر می کنم شما تعلق دارند. کسی که در چین در حال حاضر است. بسیاری از شما در واقع در این گزارش اشاره شده با نام.”

گفت که چین در تلاش تبدیل شده اند بیشتر روشمند تر از همیشه, Pompeo گفت: فرمانداران به منظور بررسی سوالات کسب و کار و “را جداگانه و فردی می پردازد” با چین است که می تواند “تضعیف سیاست ملی.”

“و در واقع این که آیا شما در حال بازدید از [حزب کمونیست چین] به عنوان دوستانه و یا تندرو می دانیم که این کار شما می دانید که کار این تیم در اطراف شما” Pompeo, مدیر سابق آژانس اطلاعات مرکزی هشدار داد. “رقابت با چین است که اتفاق می افتد در داخل خود دولت و تاثیر آن بر ظرفیت و توانایی ما برای انجام امریکا حیاتی امنیت ملی توابع.”

در برابر پس زمینه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر سر و صدا روابط تجاری با دولت چین Pompeo گفت که ایالات متحده می تواند در پیدا کردن مکان برای همکاری “هنگامی که ما منافع همگرا” — وی با اشاره به بخشی از معامله تجاری تهمت امضا شده با چین در ماه گذشته و میلیون ها دلار کمک ایالات متحده از اعزام به چین و دیگر کشورها نهفته coronavirus.

اما او استدلال کرد که برخی از فعالیت های چینی مانند موسسه کنفوسیوس دانش آموزان , پخش كردن, چینی, دولتی, پیام نیاز به بیش از حد مراقبت از فرمانداران.

“امروز آنها سلطنت رایگان در سیستم ما و ما به طور کامل خاموش کردن از آنها,” او گفت:.

Pompeo گفت: برگ برنده دولت در حال کار به آدرس پویا با اقداماتی مانند به دنبال بین المللی تاکید تایوان یک کلید شریک کسب و کار و تقویت فرایند بررسی برای شرکت های چینی در آمریکا او توصیه متحده به مشورت با دولت فدرال هنگامی که با نزدیک شدن با گزاره های مربوط به چین است.

“شما curveballs هر روز از سراسر محل” Pompeo گفت. “اما آیا از دست دادن بینایی از رقابت با چین که در حال حاضر در حال حاضر در دولت خود را. بیایید همه به مناسبت افزایش یابد و حفاظت از امنیت قاره ما و تمام است که ما را عزیز همه ما آزادی.”

آدرس در زمان برخی از مخاطبان ، (این کاملا یک سخنرانی” یکی مریلند بر اساس لابی زمزمه به هیچ کس به ویژه در شلوغ سالن.)

فرمانداران به نظر می رسید حمایت شده است.

“کلمه او بود که به سادگی به دقت و توجه” کالیفرنیا ، آسا هاچینسون از آرکانزاس گفت: پس از سخنرانی. “و بدیهی است که هنگامی که شما در حال برخورد با یک کشور کمونیستی است که همان توجه به آزادی که ما احتیاط این است که یک کلمه خوب است.”

در روح NGA رویداد قرار است دو حزبی طبیعت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: هشدار به نظر می رسید حداقل یکی از آسان به تجمع در اطراف.

“شما در حال صحبت کردن به دموکراتیک فرمانداران; شما در حال صحبت کردن به فرمانداران جمهوریخواه و آن را سیاسی زمان,” او گفت:. “من فکر می کردم این موضوع مناسب بود چون نه سیاسی. ‘اجازه دهید من به شما صحبت می کنید در مورد کشور چین; شما مجبور به نگرانی در مورد چین است.’ آن را امن و موضوع آن را نه یک موضوع سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im