Pompeo به انتشار گزارش حقوق بشر در فرد طراحی همه گیر ترس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال حاضر فعالان در لبه بیش از یک آینده گزارش حقوق بشر است.

در حال حاضر آنها در استدلال خود تصمیم به پرده گزارش در یک فرد رویداد عمومی در میان همه گیر است آشکار به صراحت ماهیت سیاسی کار کند.

کمیسیون Unalienable حقوق یک پنل ایجاد شده توسط Pompeo به تجدید نظر ایالات متحده (دیدبان آمریکا — و احتمالا کشورهای دیگر — رویکردهای حقوق بشر تنظیم شده است به انتشار یک پیش نویس از آن مدتها در انتظار گزارش در جولای 16. پیش نویس سند ارائه خواهد شد در طول یک رویداد برگزار شد که بعد از ظهر در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا.

فعالان شده اند با احتیاط که Pompeo ممکن است استفاده از پانل مشاوره برای ایجاد یک سلسله مراتب از حقوق است که موجب تضعیف جامعه و مردم و دیگران در حالی که بالا بردن آزادی مذهبی بالاتر از دیگر آزادی. برخی از فعالان حتی شکایت کرد برای متوقف کردن پنل ،

و با پنل تنظیم به انتشار کار خود را, کسانی که فعالان در حال حاضر پرسیدن که چرا آن را به فرد داده می شود که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال پایین آمدن با کروناویروس و برخی از کشورهای در حال دوباره تحمیل مستندات. در جمع Pompeo سخنرانی خواهند داشت و حداقل در برخی از این رویداد خواهد بود livestreamed.

“من فکر می کنم آن را به نوعی نشان می دهد Pompeo نیات واقعی — که این نه در مورد سیاست عمومی” گفت: Rori کرامر مدیر متحده حمایت برای سرویس جهانی یهودیان آمریکا. “این در مورد سیاسی خود را حیوان خانگی پروژه است.”

کرامر و دیگران در جامعۀ حقوق بشر نیز مورد سوال چرا Pompeo شد رونمایی از پیش نویس این گزارش به عنوان گزارش نهایی. این یک حرکت غیر عادی برای یک وزیر کابینه و منتقدان می گویند این نشان می دهد Pompeo واقعا نمی مراقبت در مورد نظرات عمومی مطمئن به جریان در بعد از پیش نویس منتشر شده است. عمومی خواهد شد که دو هفته به اظهار نظر در مورد پیش نویس قبل از نسخه نهایی صادر شده است.

وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در روز سه شنبه.

یک متوجه این بخش قرار داده شده در دفتر ثبت فدرال فیلادلفیا می گوید: جمع آوری به عموم مردم باز است هر چند شنبه است و آخرین مهلت برای RSVPs و فضا محدود است. متوجه نمی ذکر است همه گیر و یا اقدامات پیشگیرانه بهداشتی.

این اشاره می کند که “آب و یا دیگر فشارهای” ممکن است این جلسه به تاخیر و یا لغو شود. اما آن را می گوید که گروه تصمیم گرفت یک “شرایط استثنایی” مورد نیاز است که این کمیسیون جمع آوری جولای 16 “با توجه به کار برنامه.”

در روزهای اخیر Pompeo بالقوه آینده حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است ترویج پنل کار آغاز شد که حدود یک سال پیش. او بارها و بارها توییتی در مورد آینده رونمایی, از جمله هنگامی که صبح روز سه شنبه.

در ایجاد این کمیسیون Pompeo گفته است که ایده “حقوق بشر” را تبدیل به یک صنعت از انواع با فعالان در تلاش برای ایجاد دسته بندی جدید و در نتیجه رقیق مفهوم است. برخی از حقوق او گفت: در حال حیاتی تر از دیگران است.

“نه همه چیز خوب و یا هر چیز اعطا شده توسط دولت می تواند جهانی حق” Pompeo نوشت: در وال استریت ژورنال op-ed در سال گذشته است.

Pompeo نیز استدلال کرد که ظالمانه دولتها در کشورهایی مانند ایران و کوبا گرفته اند استفاده از جهانی حقوق بشر گفتمان در راه است که باید تضعیف مردم و آزادیهای فردی. حزب کمونیست چین به عنوان مثال در زمان امتیاز برای بهبود مردم شرایط اقتصادی به عنوان مهم تر از حقوق مانند آزادی بیان.

Pompeo است تاکید کرد به ویژه که این پنل را وزن چگونه بنیانگذار آمریکا اسناد و مدارک از جمله اعلام استقلال کرده اند و باید به شکل حقوق بشر سیاست. او گفت که او امیدوار است این پنل را تولید کند “سند است که وزارت امور خارجه را به نوبه خود در دهه های آینده.”

این کمیسیون متشکل تا حد زیادی از دانشگاهیان و چند تا از آنها را در سمت راست متمایل و با تخصص در دین است. آن است که به ریاست مری ان Glendon سابق آمریکا سفیر ایران در واتیکان که به تدریس در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. Glendon صحبت کرده است را بارها و بارها در برابر ازدواج همجنس بیش از دو دهه گذشته.

Pompeo, یک محافظه کار مسیحی که صحبت می کند غالبا در مورد ایمان خود اذعان کرده است که پانل های بحث برانگیز است. “کسانی هستند که ترجیح داده اند من این کار را نکردم و در مورد پاسخ هایی که ما بنیادی اسناد و مدارک ارائه خواهد شد,” او گفت: سال گذشته است. “من می دانم که در آن کسانی که حقوق را از آمد. آنها آمدند از پروردگار ما و هنگامی که ما این حق ما انجام داده اند چیزی خوب نیست فقط من فکر می کنم برای ایالات متحده بلکه برای جهان است.”

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جیمی راسکین و خواکین کاسترو که صندلی کلید خانه فرعی در حقوق مدنی و نظارت نگرانی دوشنبه در مورد این گزارش اجرای. آنها گفتند دو هفته نبود زمان کافی برای اظهار نظر عمومی و chided وزارت امور خارجه برای پاسخ به سوالات گذشته در مورد پنل.

“ما می ترسید که کار خود را در نتیجه محرومیت از تجاوز+ و حقوق باروری ، تضعیف دیرینه دو حزبی تعهد به اصول حقوق بشر در ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی و نادرست تفسیر آمریکا تعهدات بین المللی حقوق بشر در چارچوب” قانونگذاران گفت.

حقوق بشر رهبران توجه داشته باشید که خیلی از کار کمیسیون بوده است به طوری مرموز است که آنها واقعا نمی خواهد می دانم که تاثیر آن تا زمانی که آنها این گزارش را بخوانید. برخی پیش بینی می کنند که اگر سند مبهم است و بیش از حد علمی آن می تواند به سقوط طعمه به طیف وسیعی از تفاسیر و نفوذ کمی در دراز مدت است.

در مصاحبه اخیر یک مقام وزارت خارجه گفت: این کمیسیون می بیند یکی از نقش آن به عنوان تخمگذار از چالش ها و مشکلات در چه Pompeo است به نام “ناهنجار” جهانی حقوق بشر بحث و گفتگو.

“این کمیسیون قطعا به رسمیت می شناسد که وجود دارد به عنوان وجود دارد همیشه بوده اند ستیز سوال در سیاست آمریکا امروز در مورد طبیعت دامنه و استفاده از حقوق” این مقام گفت. “ما با توجه به بخش عمده ای از کار ما به عنوان آوردن به تمرکز ایده های کلیدی و مسائل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>