Pompeo: آمریکا در تعامل با چین شکست خورده است

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رویکرد سنتی به آمریکا و تعامل با چین شکست خورده است, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اعلام شده در روز پنج شنبه.

“چه مردم آمریکا را به نشان می دهد در حال حاضر از 50 سال از تعامل با چین؟” Pompeo گفت. “آیا این نظریه از رهبران ما که پیشنهاد چین تکامل به سوی آزادی و دموکراسی به اثبات می شود درست است ؟ این چین تعریف یک وضعیت برنده-برنده? و در واقع مرکزی از وزیر امور خارجه منظر است که آمریکا امن تر?”

صحبت در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در کالیفرنیا Pompeo تقبیح حزب کمونیست چین به عنوان یک متقلب پخش جهانی و داخلی رژیم است. او به تصویر کشیده یک تصویر تاریک از چین نیت و محکوم تعامل با این کشور به عنوان داشتن بهره مند پکن در آمریکا هزینه. با اشاره به نزدیک شدن به سالگرد 50 از نیکسون تاریخی 1972 سفر به چین, Pompeo گفت نیکسون پیش بینی از تماس با مردم جمهوری که منجر به کسب آزادیهای بیشتر در چین تا به حال هنوز به تحقق.

Pompeo به ندرت نقاب تحقیر خود را برای چینی ها در دولت کمونیست و رییس جمهور چین که به طور فزاینده ای سخت تر کنترل خود بر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته است محکم ایستاده در ماه های اخیر اعلام مقامات چینی از حزب کمونیست توقف تجارت ایران و برکناری از هیئت چینی از کنسولگری خود را در هوستون. (دولت چین به شدت محکوم کرد فردی گری و سرکنسول Cai وی روز پنجشنبه گفت که او و کارکنان خود را برنامه ریزی شده را در هوستون کنسولگری برای آینده نامحدود.)

در طول پنج شنبه سخنرانی Pompeo گفت نیکسون و هنری کیسینجر, وزیر خود را از دولت آنچه را که آنها فکر می کردند که در ذوب روابط با چین است. اما Pompeo مطرح شده یک میزبان از نقض حقوق بشر و ناشایستگی گزارش مرتکب شده توسط دولت چین به عنوان شواهدی وجود دارد که چین موفق به رعایت آن پایان رابطه.

او به نام حزب کمونیست چین برای آشکار کردن اطلاعات در رمان coronavirus هر چه زودتر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است سازمان بهداشت جهانی از pandering به چین در مردد به اعلام یک بیماری همه گیر در اواسط ماه مارس (ایالات متحده آمریکا اعلام کرد خروج خود از این سازمان در ماه ژوئن). Pompeo گفت که چین بازدید موافقت نامه های تجاری بیشتر به عنوان پیشنهادات و برخورد با شرکت های مورد حمایت حزب کمونیست به میزان حمایت از این حزب را نقض حقوق بشر است.

“ما تصور تعامل با چین تولید می کند در آینده با روشن وعده از تعارف و همکاری” Pompeo گفت. “اما امروز ما همه هنوز هم با پوشیدن ماسک و تماشای همه گیر بدن به دلیل افزایش تعداد CCP شکست خورده در وعده های خود را به جهان است.”

Pompeo ذکر بازداشت اردوگاه های قومی Uighurs در سین کیانگ و تجاوز اقتدار پکن در هنگ کنگ به عنوان نمونه بیشتر سرکوب آزادی های مدنی تحت Xi. او محکوم شرکت های خارجی acquiescing به خواسته های سیاسی برای دسترسی به بازار. چندین خطوط هوایی ایالات متحده و دیگر لیست تایوان به عنوان یک کشور مستقل در وب سایت خود را, او اشاره کرد هر چند از آن است که مستقل و به طور کامل دموکراتیک جامعه است.

Pompeo ارتباط تنگاتنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیرینه جنگ تجاری با مبارزه برای حقوق بشر و آمریکا امنیت ملی است. او در توجیه این منظور شاتر هوستون کنسولگری گفت این بود: “مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی” و مشخص دولت را مبارزه با ارتباطات چینی غول هواوی به عنوان یک موضوع امنیت ملی است. دولت ایالات متحده شده است به دنبال فشار Huawei از آمریکا در میان حدس و گمان است که آن را گرو چینی نظارت دولت ادعا می کنند که شرکت را رد می کند.

Pompeo گفت: ایالات متحده باید محتاط تر در رویکرد خود به چین از آن دست زدن به اتحاد جماهیر شوروی گفت: چین عمیق enmeshment در صحنه جهانی و در بازارهای بین المللی را مهار غیر واقعی استراتژی است.

Pompeo ادعا کرد که عوامل دولت چین نفوذ کرده بود آمریکا, کنفرانس های مطبوعاتی و نهادهای دانشجویی از دانشگاه های ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده است بیشتر محدودیت های ویزا برای دانش آموزان چینی و روزنامه نگاران حداقل در بخش در پاسخ به این ادعا.

“کمونیست چین است که در حال حاضر در داخل مرزهای” Pompeo گفت.

چین هدف نهایی Pompeo اظهار داشت که هژمونی کمونیستی در جهان بر اساس یک “ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه.” ایالات متحده و چین نمی تواند نادیده بگیرد اساسی ایدئولوژیک تفاوت آنها را گفت.

Pompeo برجسته دولت چین با مردم چین گفت: آن شهروندان آرزوی کسب آزادیهای بیشتر. او قول داد به ایستاده با حرکات به سوی دموکراسی و خواست کشورهای دموکراتیک در سراسر جهان برای فشار به چین برای بیشتر حقوق بشر است.

“کمونیست ها تقریبا همیشه دروغ. بزرگترین دروغ که آنها بگویید به فکر می کنم که آنها صحبت می کنند برای 1.4 میلیارد نفر از مردم که در حال surveilled مظلوم و ترس به صحبت کردن” Pompeo گفت. “من تماس بگیرید در هر رهبر از هر قوم و شروع به انجام آنچه که آمریکا انجام داده است — به سادگی به اصرار متقابل به اصرار بر شفافیت و پاسخگویی از حزب کمونیست چین.”

“ما آزادیخواه ملل جهان باید وادار کردن چین به تغییر فقط به عنوان رئیس جمهور نیکسون می خواستم” Pompeo گفت. “ما باید وادار کردن چین به تغییر در خلاق تر و قاطعانه راه چون پکن اقدامات ما را تهدید می کند و مردم ما در رفاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>