PornHub را به جریان اصلی در ادامه با این خبر که نوازندگان در سایت در حال به راه رفتن به نیویورک هفته مد برای اولین بار.

صفحه شش گزارش می دهد که رابطه ستاره مشهور ساخته شده توسط “یوتیوب از رابطه” از جمله Asa Akira فوت و جید کش (توجه داشته باشید که این ممکن است نام آنها داده شد در هنگام تولد) تنظیم می شوند به قدم زنی با تبختر مسائل خود را در یک نمایش در روز شنبه برای برلین طراحان نان Li و امیلیا Pfohl از Namilia.

طراحان مجموعه ای است به نام Herotica و طراحان خود را می گویند باند مهمانان یک بیانیه فمینیستی.

“کیهان از لذت جنسی شده و محدود به چند خسته کننده و مردسالارانه روایات برای لذت بردن از مرد نگاه” لی گفت صفحه شش, “انجمن نیست چیزی اگزیستانسیالیسم نر. بسیاری از زنان فقط حذف شده اند از تعیین روایت.”

ورود ستاره پورنو, رابطه جنسی در یک بار-اختصاصی جنگجویان هفته مد فقط آخرین مدرک جنسی را به طور فزاینده ای موفق تلاش می کرد جریان اصلی.

در سال گذشته بیشتر مردم (141 میلیون) رای برای مورد علاقه خود را پورنو در Pornhub از رای در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده (139 میلیون).

پس حداقل سال 2014 این شرکت به دنبال یک استراتژی بازاریابی خود را به جریان اصلی از طریق “SFW” کمپین های تبلیغاتی از جمله تابلوهای تبلیغاتی در میدان تایمز و زبان-در-گونه کریسمس تبلیغات.

برآورد محافظه کار ارزش صنعت پورنو در حدود 2 میلیارد دلار و ارزش وب است که تخمین زده می شود ، باعث می شود حدود یک میلیون دلار در روز درآمد. تاسیس شد و توسط یک کارآفرین Keishi کمیما که شرکت هنوز هم صاحب آن است.

در سال گذشته سابق دیزنی کانال star, Bella Thorne به کارگردانی مستهجن را در رومئو و ژولیت برای سایت تحت عنوان Her و او راکه برجسته موسیقی از تورن سابق دوست پسر رپر Mod خورشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de