پورتلند شهردار نسبت ناروا به دولت: ما می خواهیم شما را به ترک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

من ترک شهر به تنهایی.

که پیام شهردار تد ویلر پرتلند سنگ., تا به حال چهار شنبه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به ادامه اعتراضات و ناآرامی در این شهر در خصوص حضور نظامی نیروهای فدرال مستقر توسط وزارت امنیت داخلی.

“آنچه که آنها انجام می دهند به شدت افزایش این وضعیت است. حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری. و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا” ویلر گفت: میزبان جیک Tapper در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

شهردار افزود: “در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

تظاهرات در پورتلند شده اند در ادامه پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است. تمرکز ناآرامی بوده است 12-بلوک منطقه; تظاهرات در دیگر نقاط شهر شده اند تا حد زیادی بدون حادثه اما تظاهرات در 12 بلوک منطقه شامل آتش سوزی و خرابکاری. در روز سه شنبه آتش در پورتلند پلیس انجمن و پلیس با استفاده از گاز اشک آور در تلاش برای پاک کردن این منطقه است.

در روزهای اخیر نیروهای فدرال شده اند بازداشت و دستگیری معترضان و گزارش ها نشان می دهد آنها گاهی اوقات انجام می شود تا بدون شناسایی خود را و آنها هستند که با استفاده از بینام و وسایل نقلیه. ویلر گفت: اقدامات دولت در تخلف از قانون است.

“تاکتیک های که برگ برنده دولت در حال استفاده از در خیابان پورتلند در حال شنیع” ویلر گفت:, و اضافه کرد که مردم محروم از طی مراحل قانونی و بازداشت بدون علت احتمالی.

“تا آنجا که من می توانید ببینید این کاملا خلاف قانون اساسی” ویلر گفت.

ایالت اورگان به دنبال خلاص شدن از شر ماموران فدرال با اورگان دادستان الن روزنبلوم تحت پیگرد اواخر جمعه در دادگاه فدرال. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز به چالش کشیده اقدامات دولت است.

“دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان” سناتور. Jeff Merkley (D-سنگ.) توییتی پنج شنبه. “این تهمت/بر تاکتیک های طراحی شده برای از بین بردن هر گونه پاسخگویی کاملا غیر قابل قبول در امریکا و باید پایان یابد.”

استقرار ماموران فدرال است متناسب با رئیس جمهور تلاش برای رسم یک کنتراست با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که علاقه مند به نظم و قانون.

در یک از پیش ضبط شده مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه,” مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود پورتلند سیاست به میزبان کریس والاس.

“اگر شما نگاه کنید در چه رفته در پورتلند کسانی که آنارشیست ها و گرفته ایم بسیار سخت ایستاده است. اگر ما نمی ایستادگی در پورتلند شما می دانید ما به بازداشت بسیاری از این رهبران است. اگر ما را ندارد که ایستاده در حال حاضر شما باید یک مشکل” او گفت:.

تهمت نیز توییتی در مورد موضوع پنج شنبه صبح: “ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است نیست. رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است.”

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در سفر روز شنبه گفت: این شهرستان مواجه شد هرج و مرج: “هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن است.”

در پاسخ ویلر گفت ناخوانده فدرال حضور بود فقط همه چیز بدتر بود.

“رئیس جمهور یک سوء تفاهم کامل از علت و معلول” او گفت:. ویلر گفت که او نگران است که اگر ماموران فدرال باقی مانده است, کسی که قرار بود برای کشته شدند.

اورگان دولتی کیت قهوه ای تکرار ویلر نظر است که این وضعیت بهبود تا زمانی که نیروهای فدرال وارد است. “ما می دانیم که حضور ماموران فدرال است ملتهب خیابان,” او گفت: واشنگتن پست.

ویلر می گویند وجود دارد محدودیتی برای آنچه که او یا فرماندار می تواند در واقع به زور مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف ماموران فدرال.

“ما می توانیم ایجاد آگاهی و این چیزی است که ما انجام می دهیم” ویلر گفت.

“از ما فدرال کنگره افسران به ما فرماندار به ما محلی و مقامات منتخب ما همه گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف شد. این افراد از شهر ما. آنها به ما کمک می کند. آنها در حال صدمه زدن به ما. آنها در حال افزایش است در حال حاضر وضعیت خطرناک است. و آنچه من می خواهم به انجام است به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر کشور. این می تواند اتفاق می افتد در شهرستان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>