دقت حفاری, گزارش $5.3 M Q1 از دست دادن هشدار نسبت به کاهش تقاضا نیز به 2021

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دقت حفاری Corp. گزارش از دست دادن آن در سه ماهه اول و هشدار داد که از آن انتظار می رود قابل توجه و پایدار در کاهش تقاضای مشتری برای نفت و گاز و خدمات خوبی را در سال آینده به عنوان یک نتیجه از اخیر سقوط قیمت نفت است.

این شرکت حفاری می گوید: COVID-19 همه گیر و قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی منجر به عمیق ترین رکود نفت و گاز, خدمات, صنعت تا به حال تجربه کرده است.

دقت می گوید آن را از دست 5.3 میلیون دلار یا دو سنت در هر رقیق سهم برای سه ماهه منتهی به 31 ماه مارس در مقایسه با سود $25.0 میلیون نفر یا هشت سنت در هر رقیق شده به اشتراک گذاری از یک سال پیش از آن.

ادامه مطلب: دقت حفاری حرکت می کند به کاهش هزینه ها و هزینه های سرمایه طرح در پاسخ به COVID-19

درآمد بالغ $379.5 میلیون از $434.0 میلیون در سه ماهه اول سال 2019.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

تحلیلگران به طور متوسط به حال انتظار می رود با از دست دادن سه سنت در هر سهم برای سه ماهه و $379.4 میلیون درآمد با توجه به بازارهای مالی اطلاعات شرکت Refinitiv.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماه گذشته دقت حفاری کاهش می یابد, کارکنان, قطع حقوق و کاهش سرمایه خود را صرف برنامه ریزی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>