برتر جیسون کنی سیاهی بهار, جلسه دفاع آلبرتا back-to-school طرح

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

روز شنبه مشخص شده تا پایان بهار جلسه در آلبرتا. این جلسه برتر جیسون کنی سیاهی به عنوان یکی از موفق ترین در سراسر کانادا با گذشت 34 صورتحساب شش که در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

صبح روز چهارشنبه برتر صحبت در مورد جزئیات هر یک از این لوایح قبل از نشستن با اخبار جهانی برای یک در یک مصاحبه با جهانی ادمونتون را Breanna Karstens-اسمیت.

کنی صحبت در تعدادی از موضوعات از جمله بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای دانش آموزان در پاییز امسال و همچنین به عنوان قانون به تصویب رسید در جلسه بهار و چه جلوتر در پاییز برای آلبرتا.

بهار جلسه

هنگامی که صحبت کردن در مورد جلسه که پیچیده چهارشنبه کنی گفت که او با افتخار از قاچاق انسان مصوبات خود را UCP دولت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این وحشتناک, نوع شکل مدرن برده داری که مردم آگاه هستند و به اندازه کافی در مورد این جدید ابزارهای قانونی برای قربانیان قاچاق انسان است. آنها می توانند شکایت حال خود را قاچاقچیان برای مدنی خسارت. در صورت عدم موفقیت در گرفتن پیگرد قانونی در برابر قاچاقچیان آن آنها را به یک قدرت اضافی” نخست وزیر توضیح داد.

“آن نیز افزایش آگاهی عمومی از خطر قاچاق انسان است.

“که با مشخصات بالا, لایحه را نمی توانید مقدار زیادی از توجه اما برای من شناخته شده قربانیان قاچاق انسان است. آن را نابود و خود را زندگی می کند و برای من این خیلی مهم است که تعهد که ما به آنها کمک کند.”

ادامه مطلب: کشور موسیقی ستاره پل Brandt به صندلی آلبرتا قاچاق انسان نیروی کار

نخست وزیر نیز خواسته شد در مورد برخی از این بیشتر ستیز لوایح از جمله لایحه 32 که گذشت پس از همه شب در جلسه مجلس به پایان رسید اوایل روز شنبه.

این لایحه نیاز به کاربران برای انتخاب کردن در به حق خود صرف سیاسی باعث می شود به جای صرف شدن اتوماتیک.

“هدف اصلی آنها این است که در لایحه ارائه که ما زد بر در انتخابات گذشته است که به اعضای اتحادیه قدرت به انتخاب کنید که آیا یا نه حق خود را به برخی از مبارزات سیاسی و یا نه” کنی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد اتحادیه های کارگری که در حال مبارزه علیه خطوط لوله, مصرف, اتحادیه حق عضویت از کارگران خط لوله در آلبرتا به شما یک مثال است. و آنها نباید مجبور, من فکر می کنم برای ارسال حق خود را به بزرگ ملی اتحادیه های کارگری در تورنتو یا اتاوا فقط برای آن پول صرف خود را در برابر شغل خود و منافع اقتصادی.”

در گذشته اعضای اتحادیه که با آن موافق نیست تصمیم گیری ساخته شده توسط این اتحادیه قادر به رای دادن برای رهبری تغییر دهید.

یک ائتلاف بزرگ از آلبرتا اتحادیه های کارگری وعده داده است به راه اندازی یک قانون اساسی چالش به قانون.

اما کنی نیست نگران گفت: “ما مشاوره حقوقی این است که به طور کامل در قانون اساسی.”

ادامه مطلب: آلبرتا لایحه دولت پیشنهاد تغییرات عمده ای به اتحادیه اعتصاب قوانین و بودجه

این لایحه همچنین شامل محدودیت در کجا و چگونه کارگران می توانند اعتصاب در طول اعتصاب و یا lockouts.

“آن را محدود نمی کند حق خود به اعتصاب” کنی گفت. “ما احترام کاملا حق چانه زنی جمعی و حق اعتصاب. آن را می گویند در واقع این اتحادیه نمی تواند در مقابل یک نامربوط کسب و کار و آن را تعطیل خواهند کرد. آن نیاز به دادن اطلاع قبلی به روابط کار هیئت مدیره و واقعا آن را فقط به بازگشت به آنچه سیاست شد و حدود چهار سال پیش در آلبرتا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مخالفت حزب دموکراتیک ملی را تقبیح کرده اند لایحه 32 به عنوان یک اتحادیه متلاشیکننده استراتژی است که تلاش برای خاموش کردن آزادی بیان است. اتحادیه های کارگری نیز مخالف این لایحه از جمله آلبرتا فدراسیون کارگری که آن را به نام “ضد کارگر و ضد اتحادیه های کارگری لایحه است.”

Back-to-school طرح در میان COVID-19 همه گیر

هفته گذشته این استان اعلام کرد که کودکستان تا کلاس 12 دانش آموزان سر کلاس در فرد این سقوط. آن را در کلاس های حضوری بودند به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

این استان گفت: این طرح را ببینید, دانش آموزان بازگشت به “نزدیک به طبیعی” محیط یادگیری با اضافه شدن بهداشت عمومی اقدامات که شامل تمیز کردن مکرر سطوح قرار دادن دست عفونی در ورودی مدرسه و کلاس بندی دانش آموزان در گروه های و برنامه ریزی روز مدرسه اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله که می تواند شامل متناوب شروع زمان برای کلاس recesses و ناهار.

این طرح قرار نیست محدودیتی در اندازه کلاس.

ادامه مطلب: آلبرتا K-12 دانش آموزان به سر کلاس درس این سقوط

در این روز پس از بازگشت به مدرسه برنامه اعلام شد, چند پدر و مادر و معلمان و پزشکان و مخالفان NDP اند ابراز نگرانی با این طرح است.

NDP رهبر گفت: UCP طرح نتواند به ارائه هر گونه حمایت مالی به مدرسه برای اجرای اضافه شده و اقدامات ایمنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما شنیده ایم از هزاران نفر از بهره که عمیقا در مورد فرستادن کودکان خود به مدرسه تحت UCP طرح. این شامل والدین و معلمان و متخصصان اطفال. اما همه این نگرانی ها نادیده گرفته شده اند توسط جیسون کنی” Notley گفت.

صحبت کردن در کنار UCP روز سه شنبه و پزشکان و گفت: پدر و مادر نباید مجبور به انتخاب بین ایمنی و فرستادن کودکان خود را به کلاس.

“این UCP ایمنی طرح در مقیاس بزرگ انسان آزمایش بدون شبکه های ایمنی برای دیدن آنچه که اتفاق خواهد افتاد به بچه ها و معلمان خود و خانواده های مربوطه خود را اگر ما بازگشایی مدارس بر اساس زمان ورود مجدد طرح” پزشک اطفال دکتر Tehseen Ladha گفت.

Hinshaw, لاگرانژ, پاسخ به سوالات در مورد آلبرتا back-to-school طرح

Hinshaw, لاگرانژ, پاسخ به سوالات در مورد آلبرتا back-to-school طرح

برتر ایستاده بود پشت این طرح گفت: مدارس تخته قادر خواهد بود برای دسترسی به خود را رزرو بودجه در صورت نیاز.

“من فکر نمی کنم آن است که در مورد علاقه بچه ها برای نگه داشتن مدارس بسته برای یک سال دیگر. در هر صورت ما به جلو حرکت می کند با یک برنامه توسعه یافته توسط کارشناسان بهداشت عمومی مشاوره با superintendents با خیال راحت به بازگشایی مدارس و یا ما تصمیم اساسا به تعلیق آنها را برای سال آمده است, شاید در کل سال تحصیلی پیش رو,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم می تواند بسیار آسیب رساندن به رفاه کودکان در بسیاری از سطوح مختلف. به همین دلیل ما در حال حرکت رو به جلو با امن بازگشایی مدارس.

“اگر افسر ارشد پزشکی از سلامت می آید به جلو با اضافی توصیه های اضافی برای بهداشت عمومی اقدامات در امن بازگشایی مدارس ما ترکیب کسانی که به ما پروتکل.”

پدر و مادر که نمی تواند را انتخاب کنید و به فرستادن فرزندان خود به مدرسه را نمی توان به ارائه کمک های مالی به آنها اجازه می دهد به homeschool. برتر وجود دارد گفت: در حال حاضر مدرسه در منزل مشوق در محل و فدرال CERB برنامه تمدید شده است به سقوط.

معلمان باید نگرانی است که آنها را از انجام دو کار توسط آموزش در کلاس های حضوری و پس از آن راه اندازی آموزش آنلاین برای دانش آموزانی که نمی تواند را انتخاب کنید و یا خود را بازگشت.

کنی گفت: اگر معلمان نیاز به منابع بیشتری برای به انجام رساندن است که آنها می توانند با تکیه بر ذخایر خود را.

“ما را 15 میلیارد دلار در سال مالی اقدام به حمایت مردم از طریق عمق بحران است. اما در پایان روز پول روی درختان رشد نمی کند. ما نمی توانیم قفل خودمان را به یک وضعیت که در آن دولت باید نامحدود گرفتن وام برای یک دوره نامحدود از زمان.”

بررسی سقوط جلسه آلبرتا

کنی گفت: وزیر دارایی یک به روز رسانی در استان وضعیت مالی در پایان ماه اوت. روز سه شنبه اعلام کرد کسری بودجه می تواند بیش از 20 میلیارد دلار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همانطور که برای آینده سقوط جلسه در ماه اکتبر برتر پیشنهاد ده ها تن بیشتر صورتحساب خواهد بود که از جمله به یاد بیاورید قانون.

“وجود دارد یک ویژه کمیته قانون گذاری است که در تهیه پیش نویس این لایحه به عنوان لایحه برای شهروندان طرح رفراندوم و دیگر اصلاحات دموکراتیک. بنابراین وجود خواهد داشت کمی از اصلاحات دموکراتیک در دستور کار این سقوط,” او گفت:.

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام. بدیهی است که تعداد کار حفاظت از زندگی و معیشت در COVID بحران است. در همان زمان ما می خواهیم به نشان می دهد که ما در حال نشان دادن تا در محل کار درست مثل هر کس دیگری است که با خیال راحت عامل برای انجام کارها برای بهره. این چیزی است که ما انجام داده ایم بیش از این بهار نشست.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>