لیگ برتر برنامه به راه اندازی مجدد در ژوئن 17 بعد از 100 روز تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید مبهوت کیکآف بار به مطمئن شوید که هر بازی را می توان نشان داده شده در تلویزیون به عنوان طرفداران مانع از حضور در بازی.

باشگاه توافق کردند که دوشنبه است که رقابت باید رزومه با یک چهارشنبه شب doubleheader های منچستر سیتی بازی آرسنال و استون ویلا میزبانی شفیلد یونایتد — دو بازی که به تعویق افتاد و در اوایل راند.

در انتظار تصویب دولت

اما لیگ هنوز هم نیاز به تایید رسمی از دولت به عنوان مستند اقدامات به تدریج کاسته.

“این [June 17] تاریخ را نمی توان تایید کرد تا زمانی که ما ملاقات تمام الزامات ایمنی مورد نیاز” لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت: “به عنوان سلامت و رفاه از همه شرکت کنندگان و حامیان اولویت ما است.”

پس از آن بازی آرایش, بازی 30th دور روز جمعه آغاز خواهد شد ژوئن 19 در 8 p. m. (1900 به وقت تهران) — اگر مقامات تایید ایمنی برنامه. دولت است مشتاق روی آوردن به ورزش این هفته تصویب تماس با آموزش بین گروه های زیادی از بازیکنان.

“مثبت برای دیدن بیشتر مراحل در بازگشت از فوتبال امروز” وزیر فرهنگ الیور Dowden توییتی. “ما هنوز در دولت هدایت قبل از ما چراغ سبز ورزشی” بازگشت.”

از سرگیری لیگ شده است کاملا انتظار در لیورپول است که در 25 نقطه روشن با نه بازی باقی مانده در تلاش برای پایان دادن به 30 سال عنوان خشکسالی است.

این هنوز مشخص نیست اگر لیورپول را یک شانس برای پرچ جایزه در آنفیلد است که در یک منطقه مسکونی شلوغ. پلیس گفته اند تنها خنثی سالن استفاده می شود باید بیش از نگرانی های طرفداران را جمع خارج اما این طرح با مخالفت 20 باشگاه است.

باشگاه آیا موافق در طول پنج شنبه کنفرانس در یک بازسازی از برنامه های معمول.

شنبه اضافی را ببینید در اواخر بازی شروع در 8 p. m. پس وسایل در 12:30 بعد از ظهر و 3 بعد از ظهر و 5:30 p. m. وجود خواهد داشت های جدید در اوایل و اواخر حافظه در روزهای یکشنبه 12 p. m. و 7 p. m. بين معمول ساعت 2 بعد از ظهر و 4:30 بعد از ظهر kickoffs. جمعه و شنبه شب در بازی خواهد بود در حد معمول در 8 p. m. در اواسط هفته دور خواهد شد در حال حاضر قبلی مجموعه ای از بازی ها در 6 p. m. به دنبال 8 p. m. kickoffs.

لیگ برتر موافقت کرد به درخواست دولت برای همه باقی مانده 92 وسایل به پخش زنده در بریتانیا. تنها 200 از 380 بازی در هر فصل به طور معمول, پخش زنده داخل کشور در حالی که همه در دسترس هستند را به نمایش در سطح بین المللی.

بازی پخش خواهد شد free-to-air for 1st time

برای اولین بار از زمان لیگ برتر در سال 1992 راه اندازی شد, بازی نشان داده خواهد شد زنده توسط free-to-air پخش BBC است که چهار تن از بازی های باقی مانده.

آسمان ورزشی برگزار خواهد شد 25 از آن 64 زنده مسابقات بر روی یک کانال رایگان در بریتانیا. این Comcast متعلق به کانال که سهام برخی با پوشش خبری ان بی سی در تلاش است برای انطباق پوشش برای مقابله با عدم وجود ورزشگاه جو است.

“ما در حال توسعه برخی از فوق العاده نوآوری های جدید را به طرفداران فوتبال بهترین تجربه تماشای زنده ورزشی, هنگامی که در حال رفتن به بازی با خانواده و دوستان امکان پذیر نمی باشد” آسمان اجرایی Stephen van Rooyen گفت.

در آلمان آن, خدمات, آسمان, ارائه بینندگان با یک گزینه از گوش دادن به صدای جمعیت در حالی که تماشای بازی از بوندسلیگا از سر گرفته تقریبا دو هفته پیش.

لیگ اسپانیا به موافقت دولت برای راه اندازی مجدد پس از ژوئن 8 و سری سر گرفته خواهد شد در ژوئن 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im