رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای دیدن pro golf بازگشت با جمعیت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایده گلف برگشت به حالت عادی است که با داشتن هزاران نفر از طرفداران که با پوشیدن ماسک در حضور و غیاب و “عملا ایستاده در بالای هر یک از دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست NBC پخش یکشنبه از “TaylorMade رانندگی امداد” یک پوسته بازی شامل Rory McIlroy و داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف. این اولین بار بود زنده گلف در تلویزیون از COVID-19 همه گیر تعطیل گلف و ورزش های دیگر در مارس 12.

PGA Tour برنامه ای برای بازگشت در ژوئن 11 در چارلز شواب چالش در فورت ورث ، تور گفت: آن را نمی خواهد که طرفداران برای حداقل یک ماه.

“پس از آن که امیدوارم از آن خواهد شد به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با NBC میزبان مایک Tirico. “ما واقعا می خواهید به آن را ببینید به حالت عادی تا زمانی که ما همه این هزاران و ده ها هزار نفر از مردم رفتن به رشته و رفتن به مسابقات گلف, ما می خواهیم آنها را به داشتن که همان تجربه است. ما نمی خواهیم آنها نیاز به پوشیدن ماسک و انجام آنچه که ما انجام داده ایم برای آخرین شماره از ماه. چرا که نه برگشت به حالت عادی.

“ما می خواهیم به بازگشت به حالت عادی که در آن شما باید از این جمعیت بزرگ و آنها عملا ایستاده در بالای هر یک از دیگر, و آنها در حال لذت بردن خود را که در آن آنها نگران,” او گفت:. “اما در عین حال آنها را اجتماعی فاصله و آنها را تمرین کنید. و آنها انجام شده است واقعا خوب است. این کشور آماده است برای شروع حرکت رو به جلو است.”

بدون فن یا رسانه ها اجازه داده شد برای پوسته بازی در سمینول باشگاه گلف در Juno, ساحل, فلوریدا. همان سیاست ها را در مکان بعدی یکشنبه در نزدیکی مدال برای یک موسسه خیریه بازی تایگر وودز و Peyton منینگ در برابر فیل مایکلسون و تام بردی.

مغلوب ساختن پیشی جستن sidesteps McIlroy انتقاد

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می داند که بسیاری از PGA Tour بازیکنان و بازی های برگزار شده است با بسیاری از آنها. که شامل McIlroy سه سال پیش. McIlroy انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در McKellar مجله پادکست این هفته برای سیاسی همه گیر و می گوید او نمی خواهد بازی گلف با او دوباره.

Tirico مطرح McIlroy نام به عنوان میان کسانی که با تهمت و آنچه که آنها در مورد صحبت در زمین گلف. رئیس جمهور نمی نیش در McIlroy اخیر نظرات.

سازمان دیده بان | رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به McIlroy انتقاد:

در حالی که روری McIlory شرکت در رانندگی تسکین پوست مطابقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب نظرات ساخته شده در جهان شماره 1 گلف باز. 1:18

“بسیاری از آنها بسیار سیاسی در واقع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برخی مانند من سیاست بسیار و احتمالا برخی نمی کنند. من حدس می زنم آنهایی که نمی, من نمی تواند به دیدن آنجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>