قیمت نفت سقوط 20 ٪ در میان اوپک اختلاف شیوع کروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

قیمت نفت در حال غوطه وری در میان نگرانی که اوپک اختلاف منجر خواهد شد یک اقتصاد ضعیف COVID-19 تا بود غرق در عرضه بیش از حد نفت خام.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $8.77 یا 19.3 درصد به $36.50 به عنوان 7:23 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه پس زودتر دست زدن به پایین ترین قیمت از اوایل سال 2016. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $8.11 به $33.17.

چشمگیر تلفات دنبال 10.1 درصد افت برای نفت ایالات متحده در روز جمعه که بزرگترین آن از دست دادن بیش از پنج سال است. قیمت در حال سقوط به عربستان سعودی و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت استدلال می کنند چقدر برای کاهش تولید به منظور سرپا نگه داشتن قیمت ها.

ادامه مطلب: قیمت نفت nosedives پس از اوپک و روسیه موفق به توافق بر سر عظیم خروجی برش

تقاضا در حال سقوط به عنوان مردم قطع در سفر در سراسر جهان. نگرانی این است که جدید coronavirus را آهسته اقتصاد به شدت به این معنی حتی کمتر از تقاضا است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن بوده است دردناک و گیج کننده چند هفته برای بازارهای مالی در سراسر جهان است. بازار سهام ایالات متحده پایین است 12.2 درصد پس از تنظیم آن رکورد در ماه گذشته نگرانی در مورد چه مقدار از سود شرکت را به دلیل سقوط COVID-19.

COVID-19: اقتصادی چالش های مطرح شده توسط ویروس

COVID-19: اقتصادی چالش های مطرح شده توسط ویروس

این ویروس معمولا از برگ های مردم تنها با خفیف تا متوسط علائم, اما به دلیل آن جدید و کارشناسان نمی تواند با اطمینان بگوید که تا چه حد آن را در نهایت گسترش و چقدر خسارت آن را هر دو به سلامت و اقتصاد است. تعداد موارد رسیده 109,000 در سطح جهانی و ایتالیا روز یکشنبه سعی کردم به قرنطینه یک منطقه برگزاری بیش از یک چهارم از جمعیت آن امید corralling آن است.

ادامه مطلب: Morneau اصرار اقتصاد می تواند رسیدگی به کروناویروس به عنوان اقتصاددان خواستار مالی احتیاط

اگر تعدادی از عفونت های جدید کاهش می یابد و در دیگر نقاط جهان به عنوان آن را در چین اگر مشاغل آمریکا در بازار باقی می ماند به عنوان جامد به عنوان آن بوده است و اگر تمام unease در بازار به پایان می رسد تا با ایجاد فقط یک کوتاه مدت شیب در اعتماد به نفس در میان خریداران این همه ممکن است فروکش کردن سرعت. ولی برای کسانی که تعداد زیادی از پتانسیل نقاط درد.

“وجود دارد اگر بیشتر از هر زمان دیگر در این 11 سال bull بازار” می گویند استراتژیست در BTIG.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>