نخست از زندگی خود را: خیابان داونینگ در بیماری و در سلامت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لندن در سال 1916 به عنوان بریتانیا بود و در تلاطم یک بحران ملی این مردمی خوش برخورد دیوید لوید جورج دفتر در زمان مشخص به جنگ بزرگ انجام می شود.

نخست وزیر جدید تا به حال رنگارنگ زندگی خصوصی. با وجود اینکه ازدواج مارگارت همسر خود را از 28 سال او حامل در رابطه با منشی خصوصی خود فرانسیس استیونسون. فرانسیس شد 27 سال جوانتر از او کارفرما و زنان باردار با فرزند خود.

واضح ترین تشابه با نخست وزیر به طور موقت پایان وجود دارد.

در طی دو سال آینده لوید جورج بود برای نشان دادن قابل توجه رهبری است. وجود دارد, شکست, شکست نظامی و فجایع اما نیز وجود دارد پیروزی در خانه و خارج از کشور.

او نقش کلیدی در شکستن بن بست از جبهه غربی و در متحد کردن نیروهای متفقین تحت فرماندهی یک مرد مارشال فوش. او همچنین تحریک کاروان سیستم و معرفی سهمیه بندی در نتیجه صرفه جویی در این کشور از گرسنگی به تسلیم آلمانی U-boats.

در ماه اوت سال 1918 جزر و مد از جنگ تبدیل شده بود. بریتانیا متحدان او و او امپراتوری بودند از طریق بدترین از آن به عنوان پیروزی beckoned لوید جورج سوار موج از چاپلوسی.

در سپتامبر 1918, نخست وزیر, سفر با قطار به محل تولد او از منچستر به ارائه کلید به شهر. او به عنوان پیشرفت به آلبرت مربع هزاران نفر را به تشویق او و او به زودی جلسه مقامات محلی و نما برای مطبوعات است. اما به عنوان روز رفت و او شروع به احساس ناخوشی و در برخی از نقطه در اواخر بعد از ظهر او فرو ریخت.

“آنفلوآنزای اسپانیایی” همه گیر — تا به نام چرا که اسپانیا اولین کشوری بود که به اندازه کافی جسورانه به وجود آن اذعان کردند قطع بریتانیا در زمان جنگ رهبر.

توسط روز بعد وضعیت خود را به حال به سرعت رو به وخامت گذاشته و به زودی او در تخت بیمارستان, مبارزه برای زندگی خود را در یک دستگاه تنفس مصنوعی. لوید جورج بود به ماندن در بیمارستان برای 10 روز آینده و با توجه به نوکر خود برای بسیاری از آن زمان آن را “لمس و رفتن” به عنوان اینکه آیا او می خواهد برای زنده ماندن.

نخست وزیر این کشور رو به وخامت سلامت بالقوه تبلیغات کودتا برای محاصره ارتش آلمان اما خوشبختانه مطبوعات بریتانیا بود بیش از شاد به پوشش واقعی وخامت اوضاع.

لوید جورج در حال صرف سال آشنائی خداوند Northcliffe صاحب بار و ایمیل های روزانه و شخصی نزدیک, دوست, دوست C. P. Scott اتفاق افتاده است به عنوان سردبیر منچستر نگهبان که obligingly گزارش داد که این ساعت تا به حال گرفتار یک “سرما” بود و در حال حاضر یک “زندانی منچستر را بیش از حد مهربانی آب و هوا.”

این بار در همین حال مشغول خود سانسور های پزشکی به روز رسانی ارائه شده توسط نخست وزیر پزشک شخصی ویلیام میلیگان و منتظر یک هفته قبل از آنها منتشر شده هر جزئیات از آنچه رفته بود ، زمان مکان تا به حال تصوری که خود را نخست وزیر تا به حال نزدیک به خود را ملاقات کرد, ساز, لوید جورج بود به خوبی در راه خود را به بهبود است.

* * *

زمان جنگ رهبر ائتلاف بود که اول نخست وزیر بریتانیا برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار در دفتر, اما او حداقل جان سالم به اصطلاح — بر خلاف شش نفر از پیشینیان خود.

کسانی که شامل چارلز واتسون-ونت ورث یکی از آخرین قربانیان آنفلوآنزای همه گیر است که دهها هزار نفر از زندگی در سال 1782; Spencer Perceval قتل در سال 1812; و ویلیام “سه بطری” پیت که در نهایت شیوه زندگی با او را فقط در سن 46 در سال 1806.

هنری کمپبل-Bannerman که بازنشسته بر اساس بیماری در سال 1906 بود که هنوز هم زندگی در خیابان داونینگ که دو سال بعد او ادا سرنوشت ساز کلمات “این پایان نیست از من” و بی درنگ درگذشت.

چه تغییر در این سال بین Campbell-Bannerman مرگ و لوید جورج بیماری رابطه بین فشار و اجرایی است.

به “دفاع از قلمرو” عمل در ماه اوت سال 1914 ساخته شده بود انتقاد از تلاش های جنگ یک عمل مجرمانه و رسانه بارون از جمله خداوند Northcliffe و C. P. Scott تنها بیش از حد خوشحال به کمک تبلیغات. ارتباط نزدیک بین لوید جورج و مطبوعات بود به طوری که برس خود را با مرگ می تواند سکوت.

رهبران و رهبران بالقوه مانند به نظر می رسد مناسب و انعطاف پذیر و قوی در چشم های عمومی. این است که چرا بسیاری از سرحال نخست وزیران را آهسته دویدن هر زمان که یک وقت شروع به نگاه به عنوان اگر آنها روز شماره. این نیز به همین دلیل بسیاری مشتاق بوده است به قلم مو کنار نگرانی در مورد سلامت خود را.

در سال 1941 در طول کریسمس به واشنگتن وینستون چرچیل دچار مشکوک به حمله قلبی در حالی که ماندن در کاخ سفید اما با توجه به حساسیت ماموریت حتی خود دکتر نگه داشته و اخبار را از او.

به جنگ رفت و در Churchill سلامت بیشتر کاهش یافته است و او دچار حملات مکرر پنومونی, از جمله یکی در طول سفر به طور کلی آیزنهاور دفتر مرکزی در کارتاژ که تقریبا او را کشتند.

در دوران پس از جنگ عبارت چرچیل سلامت روانی و جسمانی شدت کاهش یافته است و تلاش برای پوشش آن چنان مسخره است که این مرد بزرگ بود و در نهایت شکست خورد و مجبور به بازنشستگی در سال 1955.

متاسفانه جانشین او آنتونی ایدن بود مسلما در حتی بدتر سلامت. یک سری از botched عملیات حذف و سنگ های صفراوی را از مجاری صفراوی را ترک کرده بود او را مستعد ابتلا به عود نارسایی کبد. برای مبارزه با درد مداوم پزشکان تجویز آمفتامین و برای بسیاری از نخست وزیری خود بهشت بود برای تمام مفاهیم و اهداف خود را در Benzedrine.

همه از این سکوت حتی آن را به عنوان addled نخست وزیر قضاوت در بحران کانال سوئز.

بیشتر اخير رهبران نیز cagey خود را در مورد نگرانی های بهداشتی. این بود تنها پس از او سمت چپ اتاق که گوردون براون احساس او می تواند اعتراف او تقریبا از بین رفته نابینا در یک چشم خوب در طول زمان خود را در بالا.

تونی بلر قلب عملیات در سال 2004 در دوره دوم خود در دفتر بود با موفقیت عنوان توسط تیم او اصرار داشت که بلر “اشتها برای این کار بود و بی نقص” و تا زمانی که او قطع در چای و قهوه او خوب خواهد بود.

در حال حاضر جانسون است که به ظاهر غیر قابل توقف نیروی طبیعت قطع شده است توسط COVID-19 و ما یک بار دیگر شاهد دولتی چرخش ماشین انجام بهترین خود را برای بی اهمیت جلوه دادن جدی بودن این وضعیت است.

توییتهایی اردوغان نخست وزیر ترکیه در حساب رسمی توییتر اصرار او در “ارواح خوب” و “نگه داشتن در تماس با تیم من” حتی به عنوان او در حال درمان در ICU برای آنچه که به وضوح یک مورد شدید از ویروس.

رهبران ما جاودانه نیست و نه باید در انتظار آنها خواهد بود. شاید به جای تظاهر میکند که آنها باید اعتراف آنها انسان هستند با تمام ضعف انسان است که به ارمغان می آورد. هنگامی که تمام جهان رنج می برند آن است که معکوس به تظاهر که شما هستند.

جانسون اعلام شده است غیر استثنایی. اما شاید در نشان دادن این که این عفونت تند و زننده بیماری هیچ احترامی برای ما که هستیم و یا آنچه که از دولت ما ممکن است نگه داشتن او در حال انجام کاری بسیار مفید واقع شده است.

نخست وزیر بوریس جانسون باید زمان را به بهبود سلامت خود را به خاطر از خود و خانواده اش و بقیه ما باید هشدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>