شاهزاده اندرو در حال کار بر روی آن است.

که این پیام بود که کاخ باکینگهام در یک نمایش حیرت انگیز از استکبار تحویل به جهان صبح روز سه شنبه پس از یک تکان دهنده و بی سابقه بیانیه نیویورک دادستان جفری برمن که گفت: شاهزاده شده بود که “صفر همکاری” در آن تحقیقات به جفری اپستاین.

اندرو متعهد کمک های خود را در یک بیانیه عمومی صادر شده به عنوان او تلاش برای ترمیم آسیب های انجام شده توسط خود فاجعه BBC مصاحبه کرد و گفت در آن زمان: “من مایل به کمک به هر مناسب اجرای قانون آژانس تحقیقات خود را در صورت نیاز.”

در مصاحبه واقعی, او تا به حال موفق به ابراز پشیمانی خود را برای دوستی با اپستین ارائه انواع عجیب و غریب, بهانه ای برای تکذیب این ادعا از ویرجینیا رابرتز Giuffre و نشان نمی دهد هر گونه دلسوزی برای او و یا اپستین قربانیان.

رسمی کاخ امتناع از اظهار نظر در همه این استدلال که اندرو بود که محروم از وظایف سلطنتی در سال گذشته است و دیگر به طور رسمی ارائه شده توسط کاخ. اما در یک سری از off-the-record جلسات روزنامه نگاران گفته شد که این موضوع “برخورد با دوک یورک تیم حقوقی.”

آرامش خود را حفظ و حمل در, سوگند ملایمی?

یکی ممکن است تقریبا فکر کرده اند که سلطنت بریتانیا تا به حال نشده یک roiling طوفان از مدیریت بحران برای شش ماه گذشته تا گاه به گاه شده است پاسخ به این آخرین فاجعه به پریشان شرکت است.

به این اخبار جای خالی سمت چپ توسط کاخ را افتاده مشهور وکلای لیزا بلوم و مادرش گلوریا Allred—که بین آنها به نمایندگی از حداقل شش اپستین مقتولین و ویرجینیا رابرتز خودش که مدعی او مجبور به رابطه جنسی با اندرو چندین بار عکس گرفته شده با او در Ghislaine ماکسول ،

شکوفه گفت: بی بی سی ادعا قربانیان “خشم” توسط دوک یورک نه کمک به مقامات ایالات متحده و گفت: “من خوشحالم که جفری برمن کرده است که به تلاش برای شرمسار شاهزاده اندرو که ساخته شده یک بیانیه و سپس در پشت درهای بسته در حال انجام است چیزی بسیار متفاوت است. پنج اپستاین قربانیان که من نماینده در حال خشم و نا امید در شاهزاده اندرو رفتار در اینجا.

“اگر شاهزاده اندرو واقعا هیچ کار اشتباهی انجام داده و سپس آن را ساختگى و او را به رفتن و صحبت می کنند به اف بی آی در یک زمان است که مناسب برای او را و می گویند آنچه او می داند. شاید او می تواند کمک به دیگر مردم به عدالت است.”

Allred گفت: صبح روز سه شنبه که او تا به حال با ارسال نامه ای به شاهزاده اندرو در خانه اصرار او برای همکاری اما تا به حال دریافت پاسخ.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز: “پاسخ این است که همان صفر همکاری است. این مسخره است. آن را فقط قابل قبول نیست. شاهزاده اندرو با یک تعهد اخلاقی به داوطلب به صحبت می کنند به اجرای قانون—این چیزی است که او گفت: او را انجام دهد.”

یکی تنها می تواند در تعجبم که چگونه ملکه 93 و شاهزاده فیلیپ, 98, باید احساس در سرعت که با آن کودکان خود را نابود کرده سلطنتی فضائل اختیار و irreproachability.

اعلام این خبر در نیویورک پس از چندین حوادث نشان داد که اندرو به حال از دست داده حمایت از مادرش با وجود اتهامات ساخته شده در برابر او.

او شده است در تصویر حضور در کلیسا با او سوار بر ویندسور پارک بزرگ و مستغلات و روزنامه نگاران توجیه شده است که اندرو حمایت کرده مادر خود را از طریق آشفتگی هری و مگان خروج از خانواده سلطنتی.

به عنوان یک یادآوری در اینجا اندرو اکراه امیدوار کننده برای کمک به اگر “فشار آمد به پرتاب.” آن لحظه است, مطمئنا, وارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su