شاهزاده هری و Meghan Markle هستند و “سلطنتی” هیچ تر و Coronavirus را به تاخیر می اندازد خود را به نام تجاری جدید تعریف

چه تفاوت جهانی و همه گیر می سازد.

فقط سه ماه پیش پرنس هری, و Meghan Markle بودند در مرکز جهانی اخبار دستور کار است.

آنها تا به حال به طور چشمگیری اعلام کرد که آنها برنامه ریزی شد پله به عقب به عنوان ارشد ‘کار’ royals و منتشر عجیب قریب وب سایت با یک لیست خشکشویی از خواسته تنظیم کردن که چگونه آنها می خواهم خود را در موقعیت جدید به قاب شود.

به عنوان کسانی که خواسته بودند زدم پشت یکی یکی توسط کاخ برای اولین بار در جلسات خصوصی و سپس در ضبط آن به طور فزاینده آشکار است که آنها از این پس باید به صندوق خود زندگی می کند.

وحشی برآورد که چگونه بسیاری از صدها میلیون دلار از آنها ممکن است ارزش در بازار آزاد شروع به گردش.

گمانه زنی هایی از ثروت و افسانه زندگی به عنوان مشهور فعالان به نظر می رسید کاملا دور روز سه شنبه زمانی که در میان سکوت مطلق است شما می توانید از گوش یک استعاری پین رها کردن آنها به طور رسمی متوقف می شود ارشد royals.

آنها فقط دو خصوصی شهروندان زندگی در لس آنجلس تحت فوق العاده ای جهانی مستند.

مشخص نیست که دقیقا همان جایی که هری و مگان ماندن, اما آنها به احتمال زیاد به امن خود را لذت بخش و جادار پد جایی در غرب هالیوود. بدون شک آنها در حال انجام آن را در شرایطی بهتر از بسیاری از, اما, مانند میلیون ها انسان دیگر در سراسر جهان آن را سخت به تصور کنید افکار خود را در هر چیزی غیر از تلاش برای کشف کردن آنچه که جهان ممکن است نگاه مانند یک بار این است که بیش از همه آنچه که جای خود را در آن خواهد بود.

این Sussexes اند اما محروم شده از طریق ترکیبی از بد شانس و بد برنامه ریزی اولیه با نام تجاری ابزار فرمت: خود Instagram account.

در روز دوشنبه Sussexes امضا کردن از خود ساسکس سلطنتی حساب با یک نمونه پیام تشکر از طرفداران خود را برای حمایت خود را از یک پیام که به نظر می رسد به وعده راه اندازی “به زودی” یک حساب کاربری جدید.

پیام شد قابل توجه برای این نحو عجیب و غریب, عجیب و غریب, دستور زبان و فازی-brained مثبت تبدیل شده است که این کارت ویزیت از ساسکس سلطنتی حساب.

به خصوص یکی از ضعیف ویرایش پاراگراف که به دست آورده اند خشم هر مدرس زبان انگلیسی خواندن “همانطور که همه ما پیدا کردن این بخش ما به بازی در این تغییر جهانی و تغییر عادات ما با تمرکز این فصل جدید به درک چگونه ما می تواند بهترین کمک می کند.”

شگفت آور عدم حرفه ای و توجه به جزئیات در این ارسال نهایی نمونه ای از یک صندلی-of-the-شلوار آن را-همه-بود-OK نگرش که مشخص است بسیاری از Sussexes’ پر سر و صدا سفر بیش از سه ماه گذشته است.

از تند و شدید حرکت به کانادا, تلاش ناموفق به گزاف گویی سلطنتی را به پذیرش نظر خود را از خروج و رفتن با خواسته های خود و سپس در آخرین لحظه فرار به لا در یک هواپیمای جت خصوصی فقط قبل از مرزها بسته شد (که آنها را دیده اند قفل شده در داخل کانادا برای ماه آمده است) این Sussexes سوخت مجزا تصور که آنها در حال ساخت این عنوان آنها بروید.

اما عدم توسعه جدید حضور رسانه های اجتماعی در کنار یک موجود فوق العاده ترین گذشت از همه است.

نوشتن بر روی دیوار برای ساسکس سلطنتی حساب پس حداقل در ماه گذشته زمانی که هری و مگان اذعان کرد که آنها نمی خواهد بود قادر به استفاده از کلمه سلطنتی در نام تجاری خود را از این پس اگر چه در مغرور, توجه داشته باشید اضافه شده است که سلطنت تا به حال هیچ صلاحیت بیش از استفاده از کلمه “رویال” در خارج از کشور.

یک سخنگوی این زوج گفت: افرادی که Instagram پست مشخص شده انتقال آنها امروز از اعضای خانواده سلطنتی به لحاظ مالی مستقل افراد است که آنها را دیگر استفاده از خود والاحضرت عناوین. این سخنگو گفت: “دوک و دوشس ساسکس ترجیح می دهم که در فوری هفته ها و ماه ها تمرکز باقی می ماند در واکنش جهانی به Covid-19.

“دوک و دوشس ساسکس را صرف چند ماه آینده با تمرکز بر خانواده خود و در ادامه به انجام آنچه آنها می توانند با خیال راحت و خصوصی برای حمایت و کار با آنها از قبل موجود خیریه تعهدات در حالی که در حال توسعه آینده خود سازمان غیر انتفاعی است.”

“آنها در حال حاضر با صدور بیانیه ای از آن روشن آنها می خواهم به جای مردم تمرکز بر Covid-19 نسبت به آنها. اجتماعی فاصله واقعا همه متوقف سلطنتی در آهنگ های خود را مانند هر کس دیگری“

شاید تعجب آور نیست که Sussexes در حال تلاش برای چرخش جدید خود را رسانه های اجتماعی سکوت به عنوان یک ارزش عمل كرده است. این حقیقت ممکن است و نه ساده تر—آن را فقط یک بسیار بد به بازتولید مبارزه برند.

این واقعیت است که در روز یکشنبه آنها در نظر گرفته آن را به توان مناسب استفاده از موقعیت خود را به ارسال پیام های مردم را چگونه به مقابله با فشار روانی از انزوا در حالی که در روز سه شنبه آنها با این استدلال که برای ادامه انجام خواهد بود انحراف در مبارزه با Covid-19 بلکه نشان می دهد که آنها نه امید بستن برای سکوت کاملا داوطلبانه است.

این بدان معنا نیست که آن را درست انجام دهید ، استراتژیک داشتن در حال حاضر از دست رفته فرصت برای توسعه هری و مگان با نام تجاری در کنار Sussex, Royal, تاخیر در راه اندازی جدید خود را هویت آنلاین است که بدون شک سمت راست حرکت می کند.

به عنوان سلطنتی نویسنده کریستوفر اندرسن نویسنده بهترین فروش بیوگرافی دیانا پسرانگفت: روزانه وحش “اگر چه بدیهی است که آنها هرگز آرزو coronavirus در این سیاره این بیماری همه گیر را فراهم می کند نوع انحراف هری و مگان نیاز به تنظیم به زندگی جدید خود را. آنها در حال حاضر با صدور بیانیه ای از آن روشن آنها می خواهم به جای مردم تمرکز بر Covid-19 نسبت به آنها. اجتماعی فاصله واقعا همه متوقف سلطنتی در آهنگ های خود را مانند هر کس دیگری.”

مشاهیر از مدونا Gal Gadot را تا حد زیادی آسیب دیده و مارک های خود را در هر کجا که آنها تلاش کرده اند برای الهام بخشیدن به توده ها و یا ماشه بحث در اطراف Coronavirus در رسانه های اجتماعی.

به عنوان این بهداشت عمومی فاجعه همچنان به آشکار شدن زیرک مشاهیر را حفظ خواهد کرد خود را از محل موردتوجه وتماشای عموم که حس می کند از زمان شایعه در گردش است که ما ممکن است شنیدن هیچ چیز از مگان و هری برای چند ماه.

وجود دارد یک مشکل کوچک البته: واقعیت این است که پس از ترک خانواده سلطنتی زن و شوهر در حال حاضر نیاز به کسب زندگی خود را نه برای پرداخت هزینه های گران قیمت خود را به جزئیات امنیتی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار علنا در گذشت.

Kickstarting Meghan فیلم حرفه ای می تواند سخت به انجام زمانی که اقتصاد شده است تعطیل و هری را آشکار منبع درآمد—دادن سخنرانی برای غنی بانکداران — بعید است که به خوبی کار می کنند در زمان اجتماعی فاصله.

این اجرا مکث از coronavirus مجبور است بسیاری از مردم در سراسر جهان به دقت فکر می کنم در مورد گزینه های خود را و آنچه آنها واقعا می خواهید از زندگی است. آن را به احتمال زیاد به داشتن همان اثر هری و مگان به عنوان آنها مقابله با اولین روز از غیر سلطنتی زندگی در جهان تغییر unimaginably از روزی که سوار بر این مسیر جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *