شاهزاده هری و Meghan Markle ممنوع از معامله کردن ساسکس سلطنتی نام

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر شما عاشق روزانه وحش سلطنتی پوشش, پس از آن ما امیدواریم که شما لذت بردن از Royalist, یک عضو فقط سری برای جانور داخل. تبدیل شدن به یک عضو به دریافت Royalist در صندوق پستی خود را هر یکشنبه.

مدت کوتاهی پس از ازدواج با پرنس هری, و Meghan Markle شروع به تخم قصد دارد به پیاده روی در خارج از خانواده سلطنتی و افکار خود را به ناچار به تبدیل خود را به پست سلطنتی تجاری در آینده است.

داشتن شده است با توجه به عنوان دوک و دوشس ساسکس پس از ازدواج خود را و در حال حاضر با داشتن تعمید خود را Instagram صفحه و خیریه خودرو ساسکس سلطنتی هری و مگان ظاهرا تصمیم گرفت که آن را حس برای استفاده از همان نام تجاری خود را برای سرمایه گذاری تجاری است.

آنها در زمان یک طیف گسترده ای از کپی رایت حمایت در یک آرایه سردرگم از بالقوه محصولات و خدمات از لباس خواب به مجلات به خدمات مشاوره.

در زمان سلطنتی که در جریان این بود که به سادگی انجام می شود برای جلوگیری از مقلدان اختصاص این نام از نام تجاری خود را به گول زدن unsuspecting کاربران از به خرید جعلی هری و مگان افزار, اما پس از آنها اعلام کرد که خروج سلطنتی در برابر آنها راه اندازی وب سایت خود را sussexroyal.com که آن را کاملا روشن آنها در نظر گرفته شده برای تجاری کردن نام خود را به پول و ساسکس برند سلطنتی خواهد بود چتر خود را برای فعالیت های تجاری.

رویایی که در حال حاضر به نظر می رسد با گسترده گزارش Daily Mail جزئیات دقیقا چگونه Sussexes گفته شده در هیچ شرایط نامشخص است که آنها به سادگی نمی تواند استفاده از اصطلاح سلطنتی در فعالیت های کسب و کار.

این پست به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت: “اگر آنها به انجام وظایف رسمی و در حال حاضر به دنبال فرصت های تجاری دیگر آنها به سادگی نمی توان اجازه داد به بازار خود را به عنوان royals.”

کاخ حاضر به تایید یا رد گزارش The Daily Beast, با این حال یک منبع به ما گفت تا حدودی tersely: “بحث ها ادامه دارد.”

با توجه به اینکه مگان و هری به وضوح احمق نیست تنها می تواند در تعجبم که چگونه بر روی زمین آنها فکر می کردند که می توانید دور با آن.

به نظر می رسد به احتمال زیاد cenacolo از مشاوران آمریکایی که مگان و هری سپرده با برنامه های خود (طبعا آنها را نمی توانستم هر کاخ کارکنان به حلقه) موفق به درک مطلق نفرت احساس ملکه وقتی که می آید به مفهوم افراد بهره مندی از سلطنتی نام.

مگان و هری را هدر رفته هیچ زمان و تجاری در تازه کشف شده خود را استقلال با هری گزارش جیب هزینه از $1m برای ساخت یک سخنرانی به یک اتاق از جی پی مورگان بانکداران.

هری که گفت: در مصاحبه اخیر خود که دوربین چشمک می زند از عکاسان مطبوعات را به عقب پس از سانحه خاطرات مادرش گفته صحبت در مورد چگونه بوده است درمانی برای چندین سال به او کمک کند کنار آمدن با مرگ مادر او.

در همین حال این گزارش که Meghan است گفت: تئاتر ملی او ادامه خواهد داد تا در نقش خود به عنوان حامی این سازمان است.

مدیر هنری Rufus Norris گفته تلگراف: “شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از او که نامزدی اش با ما خواهد بود هر چیزی غیر از کسب و کار به عنوان معمول است. او ثابت کرده است که بسیار درگیر حامی و ما مشتاقانه منتظر به کار با او. او ستاره رسیدن به او را درک طبیعت از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>