شاهزاده هری و Meghan Markle خواست: ‘بود بخشنده تر’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شاهزاده هری و Meghan Markle هستند که خواست به “بیشتر بخشنده” در مورد شرایط خروج خود را از خانواده سلطنتی پس از آنها صادر تلخ و زود رنج بیانیه بیش از آخر هفته زیر ملکه تصمیم آنها ممنوع می باشد با استفاده از نام ساسکس سلطنتی.

“اجازه دهید فقط امیدوارم که آنها احساس می کنند که باید هر چه آنها می خواهند به خارج از سیستم خود را” خودی گفت: دیلی میل: “این تصمیم خود را به انجام این کار و خانواده است که به وضوح تلاش خود را برای تسهیل آن است. اما به ناچار نیاز به فداکاری در هر دو طرف و Sussexes نیاز به جای بیشتر بخشنده در مورد آن. تیراندازی از حاشیه نمی کند.”

در این بیانیه نوشته شده توسط Hattu و مگان به نظر می رسد به شکایت از درمان ناعادلانه نسبت به دیگر اعضای خانواده سلطنتی و گفت که خود برنامه علامت تجاری تنها بازتاب آن به دست آورد توسط ویلیام و کیت و به نظر می رسید به مرجع شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی وقتی که می گفت: “در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.”

مقامات در حال حاضر بنا به گزارش مشتاق وجود دارد به هیچ تنش یا “جنگ لفظی” بین اعضای خانواده است.

در همین حال گزارش شده است که در حالی که ملکه شده است و علنا حمایت از شاهزاده هری و Meghan Markle تصمیم به مرحله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی او “به طور کلی نمی خواهند به بحث در مورد آن” به گفته یک منبع به نقل از Vanity Fair.

این منبع گفت: “ملکه است مشتاق برای دریافت این حل و فصل شود چرا که او می بیند این است که آسیب رساندن به سلطنت و در سطح شخصی من فکر می کنم این بوده است و نه مضر ،

“او کردم تا به نقطه ای که او را نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن را ندارد او فقط می خواهد آن را بارها و با انجام.”

وجود خواهد داشت یک سری از بی دست و پا نهایی ظاهر عمومی برای زن و شوهر بعد از این ماه در انگلستان

هری است که به دلیل حضور در یک جلسه ضبط در افسانه ای Abbey Road studios در لندن با جان بون جووی.

در مارس 5, Meghan و هری هر دو به دلیل حضور در تلاش جوایز در لندن در مارس 6, هری باز می شود یک موتور موزه در مارس 7 زن و شوهر هستند و با توجه به حضور در لندن موسیقی جشن 8 مارس Meghan انتظار می رود که به مناسبت روز جهانی زن در لندن و سفر به اوج رسیدن با زن و شوهر پیوستن به خانواده سلطنتی در کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در مارس 9.

انتظار می رود که این ناراحت کننده جمع خانواده خواهد بود که آخرین تفرج به عنوان ارشد کار اعضای خانواده سلطنتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>