شاهزاده هری راه اندازی سلامتی جدید وب سایت برای کمک به مردم از طریق همه گیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Ex-squaddie شاهزاده هری شناخته شده است عمیقا در مورد روان-سلامت چالش های مواجه شده توسط خدمتگزاران و زنان و دوشنبه به دلیل راه اندازی سرویس آنلاین به طور خاص طراحی شده برای کمک به اعضای نیروهای مسلح و جامعه را بیشتر رویکرد پیشگیرانه به روان خود را از تناسب اندام است.

در حالی که پلت فرم جدید HeadFIT در دسترس است به تمام comers در headfit.org آن طراحی شده است در درجه اول با دفاع از جامعه در ذهن شاهزاده شدهاند.

وب سایت دعوت کاربران به انتخاب کنید که آیا آنها نیاز به کمک با مسائل مانند د-تاکید بر اعتماد به نفس و یا درایو و ارائه می دهد طیف وسیعی از تکنیک های مانند تمرینات تنفس و بدن-استقرار مشاوره است که آن را امیدوار به راحتی می توان یکپارچه به زندگی روزمره است.

هری می گوید در یک فیلم تبلیغاتی که حال روحی و همچنین جسمی مناسب می تواند به بهبود عملکرد “10 شاید 15 درصد” اضافه کرد: “من می دانم که این درست باشد, آن را برای من کار می کند.”

مجموعه ای از ابزار در HeadFIT توسعه یافته در همکاری با بنیاد سلطنتی سر هم کمپین وزارت دفاع و کینگز کالج لندن است.

عموم برنامه های جدید شده است رهبری هری که مورد ستایش قرار داد این برنامه به عنوان یک روش “بهترین شما می توانید.”

هری گفت: در بیانیه ای گفت: “HeadFIT شده است تقریبا سه سال در ساخت و من بسیار سپاسگزار برای هر کسی که بوده است در این سفر با ما. هر کسی که در آن کار می کرد برای ایجاد آنچه که ما امروز باید فوق العاده مفتخر و هیجان زده برای تاثیر آن را داشته باشد.

“من باور نظامی جامعه باید رهبری راه را برای بقیه جامعه است. برای بیش از حد طولانی ما شده اند در انتظار برای مشکلات به وجود می آیند و سپس در واکنش به آنها را. HeadFIT یک رویکرد پیشگیرانه برای روان, تناسب اندام با تمرکز بر ما پتانسیل خود برای افزایش عملکرد با استفاده از روش های اثبات شده در علم است.

“این است که در مورد بهینه سازی از خود. این است که در مورد بهترین بودن شما می شود. این است که در مورد به دست آوردن یک مزیت آیا در مواجهه با حریف و یا غلبه بر یک چالش کشیدن وضعیت. این است که در مورد ساختمان انعطاف پذیری است که مطابقت خواهد کرد که بسیاری از ورزشکاران در سطح جهانی و آماده سازی شما برای استرس های روزمره. به HeadFIT است که خود را در اوج عملکرد.”

بریتانیا وزیر دفاع مردم و جانبازان جانی مرسر گفت: راه اندازی پلت فرم آورده شده است رو به جلو برای کمک به مردم مبارزه با کروناویروس مستند گفت: “در حال حاضر روان انعطاف پذیری هرگز مهم تر بوده است به عنوان دفاع ما جامعه آثار خستگی ناپذیر برای حمایت و انگلستان خدمات عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“HeadFIT ارائه خواهد شد مردم ما خدمت و غیر نظامی—با ابزار مورد نیاز برای حفظ روانی در طول زندگی حرفه ای خود و پس از آن. با راه اندازی سایت جلوتر از برنامه ما ارائه آنها را با حمایت آنها سزاوار در این استثنایی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>