شاهزاده هری بیشتر به عنوان آقای ویندزور اعلام کرد: با من تماس هری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

فقط با من تماس هری.

که این پیام بود که قبلا شناخته شده به عنوان شاهزاده هری به نظر می رسید مشتاق به تلگراف امروز به عنوان او سوار بر اولین روز از آخرین دور از درگیری به عنوان یک ارشد کار سلطنتی.

“هری” ستاره مهمان در ادینبورگ اندازی Travalyst جدید سازگار با محیط زیست آگاهانه سفر ابتکار عمل که با هدف کمک به مسافران مدیریت و مسئولیت رد پای کربن خود را و همچنین برای انتخاب مقصد و تفریحی که به نفع جوامع محلی.

قبل از او گرفت و به مرحله امروز میزبان عایشه Hazarika گفت: نمایندگان: “او روشن ساخته است که ما همه فقط به او هری. بنابراین خانم ها و آقایان لطفا یک گرم اسکاتلند خوش آمدید به هری.”

مقدمه ای گرفته خواهد شد به عنوان یک نشانه روشن است که Meghan و هری قصد داریم به طور کامل متوقف و با استفاده از هر عنوان که ممکن است لینک آنها را به خانواده سلطنتی با وجود بیانیه ای در وب سایت خود را در این آخر هفته که پیشنهاد کرد که هری نمی خواهد خود را نفی ششم-محل ادعای تاج و تخت و این که زن و شوهر را به خود والاحضرت عناوین (اما از آنها استفاده نمی شود).

هری 35 وارد ادینبورگ با قطار عصر روز گذشته و بازگشت به لندن بعد از امروز. روز جمعه او با توجه به بازدید Abbey Road Studios برای ضبط یک آهنگ جدید برای رقابت ها با جان بون جووی.

هری گیر به اسکریپت امروز به عنوان او ساخته شده سخنرانی خود گفت: “ما می خواهیم به شنیدن حقایق و دیدگاه ها از سراسر صنعت است. ما نیازی به اختراع دوباره چرخ یک مقدار زیادی از کار انجام شده است. اما تحقیقات ما دوباره نشان می دهد که بسیاری از این تلاش شکست خورده برای رسیدن به آگاهی مصرف کنندگان است.”

راه اندازی Travalyst در سپتامبر گذشته تحت الشعاع قرار بود توسط یک جدال مداوم در مورد Sussexes استفاده از جت خصوصی.

“ما معتقدیم سفر چیز خوبی است. آن است که قلب انسان, تجربه, فرهنگی, ارتباطات و دوستی های جدید,” هری گفت. “پیش بینی شده است که گردشگری را به بیش از 1.8 میلیارد مسافران تا سال 2030. اگر ما نمی کنند و در بخش های بزرگ پیش از این اجتناب ناپذیر افزایش, این افزایش عظیم معنی خواهد بود که ما را بیشتر از جهان زیبا و مقصد بسته و یا تخریب بیشتر جوامع تبدیل شدن به ضعف بیشتر سواحل تعطیل به دلیل آلودگی و حیوانات و حیات وحش رانده شده از زیستگاه طبیعی خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>