شاهزاده ویلیام جوک: ما در حال گسترش Coronavirus. با عرض پوزش در مورد آن است.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر شما عاشق روزانه وحش سلطنتی پوشش, پس از آن ما امیدواریم که شما لذت بردن از Royalist, یک عضو فقط سری برای جانور داخل. تبدیل شدن به یک عضو به دریافت Royalist در صندوق پستی خود را هر یکشنبه.

دوبلین, ایرلند—شاهزاده ویلیام ساخته شده بی دست و پا Coronavirus مبتنی بر تهوع به او و همسرش کیت میدلتون در بازدید از یکی از دوبلین بالا جاذبه های گردشگری, گینس انبار دیروز در اولین روز از دولت خود را سفر به ایرلند.

با این کشور vacillating در مورد اینکه آیا یا نه به انصراف از آن معروف جهان سنت پاتریک روز جشن در 17 مارس عصبانیت در مورد این ویروس است ناچیز در دولت با وجود تنها دو مورد تأیید است.

ویلیام اما به نظر می رسد آماده برای درمان بهداشت جهانی بحران با بیش از اندکی از بی پروایی گفت: به جو Mooney یک امدادگر ملی خدمات آمبولانس “من شرط می بندم همه را مانند “من coronavirus من در حال مرگ” و شما مانند ” نه شما فقط سرفه کردم.’

“به نظر نمی رسد کاملا دراماتیک در مورد کوروناویروس در حال حاضر ؟ آن است که کمی کرات تا آیا شما فکر می کنم در رسانه ها؟”

Paramedic ارائه هیچ نظر.

به عنوان ویلیام و همسر خود را آماده برای لذت بردن از یک لیوان معروف ترین ایرلند آشامیدنی به نظر می رسید ویلیام نمی تواند متوقف خودش شوخی: “با راه دوک و دوشس کمبریج در حال گسترش coronavirus متاسفم. ما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی آن انجام دهید به ما بگویید که اگر ما نیاز به متوقف شود.”

ویلیام نظرات پس از ملکه عینک دستکش به حال افتخارات در طول یک مراسم اعطای نشان.

ویلیام و کیت دست تکان داد با ده ها تن از مردم در اولین روز از سفر خود وجود دارد اما در عمومی walkabout.

در یک سخنرانی کوتاه ویلیام مطرح شده چند می خندد هنگامی که او گفت: “در آینده به گینس انبار ما در حال اصلاح قدم به قدم از مادر بزرگم که نشان داده شد که چگونه به ریختن کامل پاینت در اینجا در سال 2011.

“خانم ها و آقایان اجازه بدهید به شما بگویم این است که اغلب که من خودم زیر ملکه به میخانه بان میخانه رفتن. اما من به دنبال به جلو به تست برای خودم نظریه که گینس سلیقه و حتی بهتر در ایرلند از خارج از کشور.”

مهمانان در این مراسم گنجانده شده است , بازی تاج و تخت ستاره لیام کانینگهام که بازی داووس Seaworth در سری HBO.

پیش از آن در روز ویلیام و کیت بازدید ایرلند باغ یادبود در دوبلین و آنها را بیشتر درگیری های سراسر کشور امروز و فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>