شاهزاده بئاتریس دختر از محاصره شاهزاده اندرو را به ازدواج او نامزد توسعه دهنده ملک Edoardo Mapelli Mozzi در چهار شنبه 29 آوریل در لندن است.

عروسی به احتمال زیاد آخرین عروسی سلطنتی بزرگ برای حداقل یک دهه پس از بئاتریس نهایی عضو از نسل او از خواهر و برادر و عموزاده به ازدواج است. با وجود این بعید است به تلویزیونی به عنوان داخلی در افکار عمومی تبدیل شده است در برابر Yorks زیر پرنس اندرو در نقش جفری اپستاین رسوایی.

بئاتریس و ‘Edo’ یک توسعه دهنده ملک که دارای دو کودک از دیگر رابطه رو درگیر در ایتالیا در ماه سپتامبر 2019.

یک بیانیه صادر شده از طرف بئاتریس گفت: “علیاحضرت ملکه مهربانی اجازه داده می شود برای این مراسم را در کلیسای سلطنتی سنت جیمز کاخ. این مراسم خواهد بود و پس از پذیرش خصوصی داده شده توسط ملکه در باغ کاخ باکینگهام.”

محل برای بئاتریس عروسی تبدیل شده است و چیزی از فوتبال سیاسی ایران پس از عمومی از پدرش شاهزاده اندرو و اسراف عروسی خواهر کوچکترش اوژنی در سال 2018 است.

شاهزاده اندرو خواستار اوژنی داده می شود یک عروسی در برابر شکوه و جلال که از هری و مگان و اوژنی بموقع wedded به متصدی بار پسر, جک Brooksbank در همان کلیسا به عنوان هری و مگان سنت جورج نمازخانه در ویندسور.

بحث برانگیز, اوژنی نیز خواسته اند باز بالا کالسکه سواری در اطراف Windsor مدل که لذت می برد توسط هری و مگان پس از عروسی خود را.

این Yorks ناراحت شد وقتی که عروسی بود نه نمایش توسط بی بی سی اما موفق به متقاعد کردن و انگلستان اولیه تجاری شبکه ITV پخش این مراسم است.

اندرو و سارا از مدتها اصرار داشت که به عنوان تنها “خون شاهزاده خانم” از نسل دختران خود باید تحت درمان با بیشتر احترام و احترام در خانواده از شاهزاده خانم با ازدواج Meghan Markle و کیت میدلتون و خواسته های خود را در اطراف اوژنی عروسی بودند شاید بیان نهایی از آن است.

فرض بر این بود در این زمان که اوژنی عروسی بود تنظیم یک قالب برای زمانی که خواهر بزرگتر او ازدواج با این حال اندرو بسیار عمومی سقوط از فضل قرار داده و پرداخت به چنین جاه طلبی های بلند.

به عنوان storm clouds از اپستاین رسوایی swirled بئاتریس گفت: برای کاهش داد و برنامه های خود را و خواسته به جای آن به ازدواج در لندن محل برگزاری.

نمازخانه سلطنتی است که احتمالا در نمایشگاه سازش.

بسیاری از عروسی سلطنتی گرفته اند در محل نمازخانه از جمله این که ملکه ویکتوریا به شاهزاده آلبرت Saxe-Coburg در 10 فوریه سال 1840. خود را به دختر بزرگتر, Victoria, شاهزاده خانم سلطنتی شد و همچنین در ازدواج وجود دارد در سال 1858 به شاهزاده فریدریش ویلهلم از پروس بعد امپراتور آلمان فریدریش سوم. در سال 1893 دوک یورک و شاهزاده ویکتوریا مری از Teck (بعدها شاه جرج پنجم و ملکه مری) ازدواج کرده بودند در همان ساختمان.

شاهزاده جورج غسل تعمید در کلیسای سلطنتی در 23 اکتبر 2013 در مراسمی با حضور چهار نسل از خانواده سلطنتی از جمله ملکه شاهزاده ولز و دوک کمبریج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de