اولویت های ایالات متحده آمریکا و دیگران موافق به رها رای گیری طرح دعوی در دادگاه در برابر فلوریدا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A woman wearing a face mask votes in a polling booth. | Getty Images

ماه گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام در مدارس به طول سنبله اصلی و نوامبر کلی انتخابات به اتاق را برای آنچه که ممکن است رکورد میزان مشارکت.

فلوریدا

جمهوری خواهان تگرگ تصمیم به عنوان یک پیروزی است.

به روز شده


تالاهاسی — دموکراتیک فوق تایید شده و دیگر به سمت چپ متمایل گروه توافق کرده اند که به رها رای خود را در طرح دعوی در دادگاه در برابر رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و حزب جمهوری خواه در آستانه یک دادگاه فدرال که برنامه ریزی شده بود شروع به دوشنبه.

گروه ها تحت فشار قرار دادند به تغییر فلوریدا رای گیری قوانین به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس اما علائم وجود دارد که طرح دعوی در دادگاه دچار مشکل شد. ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle در اواخر ماه ژوئن خودداری کرد به منظور تغییرات حق دور از جمله یک درخواست که مالیات دهندگان پوشش هزینه های پستی برای پست الکترونیکی-در برگه های رای.

تبلیغات

تصمیم برای پایان دادن به اکثر یا همه از نبرد قانونی است و در عین حال یکی دیگر از پیروزی جمهوری خواهان در یک کلید میدان نبرد دولت است که می تواند باعث شکستن و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش کنید.

دو طرف در این پرونده مذاکره یک توافق است که خواستار فلوریدا رئیس انتخابات رسمی برای آموزش انتخابات محلی سرپرستان در قبل از پرداخت هزینه پستی و آنها را تشویق به استفاده از قطره جعبه و رای-با-ایمیل درخواست فرم های موجود در اسپانیایی. آن را نیز برای وزیر امور خارجه لورل لی به انجام یک کمپین روابط عمومی برای اطلاع رسانی به رأی دهندگان از راه های مختلف به بازیگران در یک رای گیری. لی همچنین وعده به انجام یک کمپین امداد به ثبت نام رای دهندگان که چیزی بود که دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام به دلیل آن است که پیوستن به چند دولت همکاری برای مبارزه با تقلب انتخابات.

این گریه به دور از آنچه اولویت های ایالات متحده آمریکا و دیگر گروهها به دنبال در خود طرح دعوی در دادگاه. جمهوری خواهان در یکشنبه reveled در پیروزی خود را بیش دموکراتیک تراز وسط قرار دارد و متحدان آن است.

“امروز پیروزی یک پیروزی برای رای دهندگان فلوریدا و یک پیروزی برای انتخابات یکپارچگی” گفت: جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel, در بیانیه ای. “دموکرات’ حمله در انتخابات ما فرایند است نه بر اساس واقعیت است یا دلیل که چرا آنها رد هر ادعای خود را رادیکال کت و شلوار. این RNC ادامه خواهد داد به گام و مبارزه علیه دموکرات تلاش برای دور زدن قوانین موجود و تضعیف ما انتخابات روند.”

این کاملا روشن نیست که اگر حل و فصل به پایان خواهد رسید و همه دادخواهی. اطلاع زمینه با دادگاه فدرال در روز یکشنبه اشاره نمی کند انتخابات محلی سرپرستان که آنها نیز گنجانده شده است به عنوان متهم. بسیاری از فلوریدا انتخابات محلی سرپرستان — هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات بودند مبارزه در برابر دعوی و گفت: این می تواند ایجاد مشکل برای اعمال تغییرات خیلی نزدیک به انتخابات است. فلوریدا اولیه است که در اوت. 18 و آراء شده اند فرستاده خواهد شد.

پسر سیسیل رئیس اولویت های ایالات متحده آمریکا و اخراج در جمهوری خواهان و پیشنهاد این گروه می تواند در نظر بیشتر عمل.

“همان واکنش سریع برای قرار دادن خالی اظهارات در مورد زندگی و میراث کنگره [جان] لوئیس در ادامه به مبارزه کامل و دسترسی عادلانه به انتخابات در فلوریدا و در سراسر کشور” گفت: سیسیل با اشاره به مرگ جمعه از حقوق مدنی آیکون. “در حالی که ما امیدواریم که برای رسیدن به یک توافق با ایالت فلوریدا ما ادامه خواهد داد برای کشف تمام گزینه های ما برای اطمینان از فلوریدا است که ابزار آنها نیاز به رای دادن در ماه نوامبر از جمله این پرونده به دادگاه.”

اولویت های ایالات متحده آمریکا — همراه با فلوریدا داد برای بازنشسته آمریکایی Alianza برای پیشرفت و افراد مختلف — طرح دعوی در دادگاه در ماه مه که به دنبال پرتاب کردن دولت رای-بازگشت مهلت و قوانین محدود کننده که مجاز به جمع آوری رای توسط ایمیل آراء و بازگشت آنها به انتخابات محلی دفاتر. این طرح دعوی در دادگاه در حال تثبیت شده است با یک مشابه ثبت شده در ماه مارس توسط گروه های دیگر از جمله رویای مدافعان, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده پس از تیراندازی مرگبار از نوجوان Trayvon Martin.

DeSantis یک جمهوری خواه و تهمت متحد شده بود تحت فشار در این سال از انتخابات محلی و سرپرستان و کسانی که ابراز ترس که coronavirus همه گیر می تواند بر توانایی خود را برای جذب نظرسنجی کارگران و مدیریت انتخابات در طول ریاست جمهوری سال است.

ماه گذشته DeSantis به نام در مدارس به طول سنبله اصلی و نوامبر کلی انتخابات به اتاق را برای آنچه که ممکن است رکورد میزان مشارکت. او همچنین با صدور یک فرمان اجرایی که باعث می شود آن را آسان تر برای کارکنان دولت به کار در پای صندوق های رای در روز انتخابات.

دموکرات ها و برخی از سرپرستان نا امید شد توسط فرماندار تصمیم گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی دور. این انجمن که نشان دهنده دولت انتخابات اولین خواسته DeSantis در اوایل ماه آوریل به اعطای آنها انعطاف پذیری بیش اولیه رای گیری, رای گیری مکان و زمان برای ارسال ایمیل در برگه های رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>