اولویت های ایالات متحده آمریکا با چالش های فلوریدا رای گیری در نور از coronavirus

دموکراتیک super PAC واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دیگر مقامات دولتی در روز دوشنبه به چالش کشیدن رای گیری قوانین آن استدلال می کند می تواند محدود کردن مشارکت مردم در کشور بزرگترین نوسان دولت این سقوط. طرح دعوی در دادگاه می پیوندد مداوم و مستمر نبرد قانونی بیش از رای گیری در دولت خواهد بود که کلید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

اولویت های ایالات متحده آمریکا در زمینه های مشترک با چالش قانونی با فلوریدا داد برای بازنشسته آمریکایی Alianza برای پیشرفت و افراد مختلف در برابر چهار مفاد آنها می گویند محدود کردن پست الکترونیکی و یا غیابی. در این پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه در تالاهاسی این گروه استدلال می کنند که رای دهندگان و انتخابات مقامات روبرو خواهد شد چالش ها در ماه نوامبر از جمله بی سابقه ای افزایش تقاضا برای پست الکترونیکی-در آراء و کاهش نظرسنجی کارگران و انتخابات هیات به عنوان کشور همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مورد نام DeSantis, وزیر امور خارجه, لورل لی و دادستان کل اشلی مودی همه جمهوری خواهان به عنوان متهمان و همچنین انتخابات محلی مقامات. اولویت حمایت از یک شبیه کت و شلوار در پنسیلوانیا یکی دیگر از میدان نبرد دولت در ماه گذشته.

چندین ایالت به تعویق افتاد اولیه انتخابات به شدت از coronavirus بحران افزایش یافته است. از شیوع ویروسی آلوده بیش از یک میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها و وادار کردن این کشور را تعطیل و در نتیجه از دست دادن شغل برای دهها میلیون نفر از کارگران که در زمینه نرخ بیکاری.

شکایت معتقد است که Covid-19 سرایت می کند دسترسی به غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری به طور فزاینده مهم است اما ادعا می کند که وضعیت فعلی قانون ایجاد موانع مهم است که تجاوز در فلوریدا رای دهندگان حقوق.

پر کردن چالش های اساسی دولت در انتخابات بعد از دریافت آخرین مهلت برای ارسال برگه های رای با این استدلال که برگه های رای شهریور روز انتخابات باید محسوب می شود. شاکیان همچنین ادعا می کنند که هزینه مورد نیاز برای ارسال برگه های رای به مقدار یک نظرسنجی مالیات و که رای دهندگان کمک ممنوعیت تحمیل محدودیت های غیر منطقی در گفتار و راست از انجمن.

“هیچ Floridian همیشه باید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن” اولویت های ایالات متحده آمریکا رئیس پسر سیسیل گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “کشور ما چهره یک بار در یک عمر سلامت با بحران محلی و رهبران دولت نیاز به مطمئن شوید که هر فلوریدا رای دهندگان است برابر و امن دسترسی به صندوق های رای در ماه نوامبر است.”

هر گونه تغییر در مهلت رای گیری می تواند تاثیر در مسابقات. حدود 7000 برگه های رای نیست شمارش در انتخابات 2018 به دلیل برخی از رای گیری از طریق پست پیش از روز انتخابات نیست دریافت شده توسط رای گیری شمارش مهلت. سپس-فرماندار تگزاس ریک اسکات یک جمهوری خواه را شکست داد وقت وزیر بهداشت ، بیل نلسون از یک دموکرات با کمی بیش از 10000 آرا در آن انتخابات.

مترقی گروه به نام VoteVets صندوق اقدام و دو دموکراتیک سازمان تلاش برای سرنگونی فلوریدا مهلت رای گیری در بازشماری نبرد پس از انتخابات 2018 اما یک قاضی فدرال رد درخواست.

طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه دوم فدرال شکایت فشار دادن فلوریدا به تغییر آن رای گیری قوانین با توجه به کوروناویروس. چند لیبرال و رای دهندگان ثبت دادخواست در آستانه ماه مارس ریاست جمهوری اولویت اصلی اما یک قاضی فدرال رد تلاش های خود را برای عقب راندن رای-توسط-mail مهلت و دیگر اقدامات برای حفاظت از رای دهندگان.

گروه حمایت است که طرح دعوی در دادگاه — از جمله رویای مدافعان که ایجاد شد در پی تیراندازی از نوجوان Trayvon Martin — ثبت نسخه جدید شکایت خود را در ماه آوریل است. کسانی که تحت پیگرد شامل سالمندان رای دهندگان که گفت: آنها نمی, رای گیری طول اولیه چون آنها می ترسیدند که در معرض coronavirus.

که طرح دعوی در دادگاه است که برنامه ریزی شده است که شنیده می شود در اواخر ماه جولای نیز به دنبال تغییر فلوریدا رای گیری قوانین از جمله اجازه دادن به پست الکترونیکی-در برگه های رای شهریور روز انتخابات محسوب می شود. در حال حاضر برگه های رای باید در انتخابات محلی توسط دفاتر روز انتخابات محسوب می شود. این دعوی نیز می پرسد دولت به پرداخت بازگشت هزینه های پستی برای رای گیری.

فلوریدا انتخابات محلی سرپرستان در اوایل ماه آوریل خواسته رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis اجازه اقامت برای رای دهندگان ترس از انتخابات اگر coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد به اوت حالت اولیه یا نوامبر انتخابات عمومی.

یک درخواست بود برای باز کردن اولیه رای گیری سایت های 22 روز قبل از انتخابات و نگه داشتن آنها را باز از طریق انتخابات. ناظران همچنین می خواهید بیشتر گریز به تحکیم و حرکت سنجی ،

این DeSantis دولت است در پاسخ به این درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر