فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر که دولت چهارم-اکثر coronavirus موارد در کشور اشاره کرد و گفت: او با اعتماد به نفس ایلینوی می توانید با خیال راحت بازگشایی بدون تکیه بسیار بر حمایت دولت فدرال.

“من شده اند شمارش در کاخ سفید به دلیل وجود داشته است بیش از حد بسیاری از موقعیت هایی که در آنها ساخته شده اند وعده تحویل داده نمی شود” این فرماندار دموکرات گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“ما قصد داریم آن را به تنهایی به عنوان کاخ سفید را ترک کرده است تمام متحده به انجام,” او گفت و توضیح داد که در ایلینوی است کار به رشد خود را تست رای دادن به 64,000 آزمون در روز است. و در حالی که تعداد افرادی که تست مثبت برای Covid-19 حال افزایش است و این به دلیل ایلینوی افزایش یافته است برای تست این ویروس به 20,000 یک روز, او گفت:.

نرخ که در آن مردم در حال آزمایش مثبت است و در واقع ثبات یا پایین رفتن در ایلینوی پریتزکر اضافه شده است. اما دولت همچنان به اجرای قوانین اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

دولت در حال حاضر در “مرحله دوم” از پریتزکر را پنج قسمت بازگشایی طرح که هنوز هم شامل اقامت در خانه سفارش با برخی از غیر ضروری کسب و کار بازگشایی برای وانت و تحویل.

فاز سه که اجازه می دهد کسب و کار خرده فروشی به استثنای رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی خواهد آمد پس ایلینوی مطابق با استانداردهای او مجموعه ای از پریتزکر گفت: از جمله الزامات است که نرخ ابتلا به عفونت بستری شدن در بیمارستان و خواسته های به صورت تخت در بخش مراقبتهای ويژه بود با ثبات یا کاهش است.

ایلینوی در حال کار به تقلید ماساچوست’ تماس با ردیابی های مشترک و دولت با استخدام یک سابق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارمند بود که یک متخصص در این سازمان شیوع سرویس اطلاعاتی.

“ما فکر می کنیم که ما می توانیم یک تماس ردیابی تا در چند هفته آینده” پریتزکر گفت. “به منظور بازگشایی کسب و کار برای مردم را به احساس اعتماد به نفس ما را به مطمئن شوید که ما در حال به طور مداوم در حال رشد آن تلاش است.”

فرماندار همچنین ضربه به عقب در سرمقاله خود در شیکاگو تریبون که انتقاد خود را بازگشایی تلاش بیش از حد محتاط است.

“اگر شیکاگو تریبیون فکر می کند که همه چیز در حال رفتن به رفتن به عقب به طور کامل طبیعی بدون ما نیاز بسیار موثر در درمان یا واکسن آنها فقط مرده اشتباه است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر