نرم افزار ورزشی لیگ نزدیک کردن قفل اتاق در میان coronavirus نگرانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ فوتبال در حال بسته شدن دسترسی به اتاق های قفل و clubhouses به همه غیر ضروری پرسنل در پاسخ به کروناویروس بحران لیگ اعلام کرد در یک بیانیه مشترک شنبه شب.

لیگ گفت: آنها تصمیم پس از مشورت با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی.” NBA در تماس با تیم اوایل روز دوشنبه تاکید کرد که این حرکت نه به ممنوعیت خبرنگاران اما برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان و کارکنان در آن مناطق.

این بیانیه در بخش بخوانید: “با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از تنظیمات بازی همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی. دسترسی رسانه ها خواهد شد در مکان های تعیین شده در خارج از اتاق قفل و محل باشگاه وانجمن تنظیم.”

این تغییرات که در لیگ می گویند به طور موقت آغاز خواهد شد سه شنبه — هر چند برخی از تیم NHL شروع به قرار دادن آنها را به استفاده از این آخر هفته گذشته. NBA گفت: مصاحبه با بازیکنان ادامه خواهد داد در تنظیمات مختلف تاکید فاصله دو متر بین خبرنگاران و مصاحبه با افراد است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

NBA است تماس با تیم پزشکی کارکنان برنامه ریزی برای بعد از دوشنبه شب و یک تماس بین مقامات لیگ و صاحبان تیم برنامه ریزی شده برای روز شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی. NBA گفت: تیم در هفته گذشته برای آماده سازی برای امکان بازی کردن بازی ها در عرصه خالی چیزی بازی بزرگترین ستاره لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James — اصرار او نمی خواهید برای دیدن.

بیش از 113,000 نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای این بیماری و بیش از 3,900 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند بسیاری از آنها در چین است. بیش از 62,000 مردم در حال حاضر به بهبود است. ویروس آلوده شده است و 600 نفر از مردم در ایالات متحده — از جمله مدیر این سازمان اجرا می شود که در فرودگاه نیویورک و نیوجرسی — و حداقل 26 فوت کرده اند بیشتر در واشنگتن است.

طرفدار بسکتبال کانون نویسندگان به سرعت در پاسخ به لیگ’ اعلام کرد و گفت در آن عضویت “معتقد است ایمنی از طرفداران بازیکنان تیم کارکنان عرصه کارگران و رسانه ها که پوشش لیگ باید از آن محافظت شود. افکار ما هستند با تمام افرادی که در حال حاضر شده است منفی نهفته ویروس.

“ما درک NBA تصمیم به طور موقت نزدیک رختکن به همه اما بازیکنان و ضروری پرسنل تیم با NBA قول می دهم که پس از coronavirus بحران abates لیگ خواهد بازگرداندن دسترسی کامل به روزنامه نگاران که پوشش لیگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>