افسر عفو مشروط: چگونه برای از بین بردن زندان را درب گردان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Jason هاردی مشغول به کار بود به عنوان یک آزادی مشروط و عفو مشروط افسر در New Orleans با caseload تا بزرگ آن را به معنای واقعی کلمه غیر قابل مدیریت است. که به نظر نمی رسد به هم ریختن مادر یکی از مشتریان خود که خواستار نگهداری او را به تلاش برای پیگیری کردن پسر فراری که تا به حال بدست گران برای هروئین در اختیار قرار داده و در مشروط شدن.

هاردی دیده بود پسر تنها یک بار و زمانی که او رفت و به یک آدرس بچه به او داده بود آن را تبدیل به یک ساختمان متروکه در محله فرانسوی. هاردی متوجه شدم پسر فقط نمی خواهم یافت می شود اما مادر نگه داشته و خواستار اصرار دارد که افسر عفو مشروط نگه داشتن به دنبال او. در نهایت نا امید هاردی به او گفت: “من باید 220 نفر در caseload. من نمی توانم همه چیز را رها کردن و ارسال یک حزب جستجو برای بچه خود را اگر او نمیخواهد کمک کند.”

آن را دقیقا مودب ترین پاسخ بود اما قطعا صادقانه ترین یکی است. “من تا به حال به صرف منابع چند من تا به حال در افرادی که ایستاده بود بهترین شانس استفاده از آنها می گوید:” هاردی امروز توضیح واکنش خود را.

هاردی جدید کتاب دومین شانس باشگاه: مشکلات و امیدوارم که پس از زنداناست که دقیقا در مورد تنش میان تلاش برای نگه داشتن مردم از تبدیل شدن به recidivists و ناچیز منابع در دسترس را که اتفاق می افتد. آن را جدی داستان از کار با مواد مخدر معتادان فروشندگان مواد مخدر و بیمار روانی در امریکا یکی از فقیرترین ترین جنایت زده شهرستانها. گفت: بخشی از طریق داستان از هفت هاردی مشتریان این یک شوکی که صفر در, یک روش ساده اما مهم سوال: اگر ما به عنوان یک جامعه صمیمانه می خواهید برای کاهش جرم و تکرار جرم سال, ما می خواهم به صرف پول ما در بیشتر زندانها و یا برنامه است که به ex-منفی توانایی برای خاموش ماندن مواد مخدر و خارج از زندان است ؟

“من فکر می کنم اصلی روز در روز-از نا امیدی بود که ما نمی باید از این ابزار برای انجام این کار می گوید:” هاردی. “تنها منبع واقعی در اختیار ما بود و زندان. این یک مبارزه مداوم برای دریافت کمک های مالی برای هر گونه جایگزین برای حبس.”

آمار هاردی را فراهم می کند برای نشان دادن آنچه که یک کار دشوار او در طول چهار سال به عنوان P. O. هستند به خصوص آموزندگی: آفریقایی-آمریکایی ها در حال 60 درصد از نلا جمعیت 80 درصد از مجرم جمعیت; 43 درصد از parolees در لوئیزیانا به عقب خواهد بود در زندان ظرف پنج سال نسبت به 25 درصد در سراسر کشور; 10 درصد از parolees بی خانمان هستند زمانی که آنها در خارج از زندان; بیمار روانی را تشکیل می دهند در هر نقطه از 1/5 به 1/3 ایالات متحده آمریکا جمعیت زندان و از سال 2016 ، سیاه, اشتغال در نلا شد تنها 52 درصد است.

هاردی اذعان می کند که این شهر است که مراقبت را فراموش کرده و ایالت لوئیزیانا در پایین هر بشکه وقتی که می آید به کمک خود را برای پست-زندان حوزه است که “به طور کلی متحده با جیب عمیق تر [او اشاره نیوجرسی و اورگان به عنوان نمونه] ارائه داده اند به مراتب گسترده تر مجموعه ای از خدمات به probationers و parolees. [اما] من فکر نمی کنم من تا به حال صحبت با یک دولت در سطح P. O. که احساس او تا به حال منابع مورد نیاز برای انجام این کار است.”

این سرخوردگی واقعا می آید از طریق در موارد فردی هاردی بخواهد به بحث در مورد در شانس دوم باشگاه (این عنوان از یک لب گنده که می گوید تعلیقی و آزادی مشروط نخواهد بود به نام “شانس دوم باشگاه اگر آنها انتظار نداشتند شما به تماشا کردن.”):

· وجود دارد شیلا که در سیگار و جذب فروشندگان مواد مخدر. او موفق به دریافت یک شغل در مترو, اما هنوز هم آرزوی وحشی زندگی است. در پایان کتاب او موفق به دریافت سلامت روان دارو, اما آینده او است که هنوز هم در هوا.

· پس از آن وجود دارد تراویس که در آزادی مشروط برای هروئین و مشکلات در محل کار. او کمی احترام در جهان خارج پس از احساس نیاز به آن را تقاضا از کارفرمایان که هیچ دلیلی برای تحمل مردم او را دوست دارم. از آنجا که این تراویس در نهایت از دست می دهد نه تنها یک کار در وال مارت اما سودآور فرفره کار بر روی دکل نفت.

· سر سخت است شصت و چیزی نظامی دامپزشک که با استفاده از crack, نوشیدنی و زندگی بیشتر در یک بی خانمان گاه اما در نهایت می شود عمل خود را با هم و یک خانه و مراقبت های بهداشتی. او یکی از معدود داستان های موفقیت است.

· Kendrick است که یک بیمار روانی به مواد مخدر کاربر که فقط می توانید کمک های حرفه ای اگر آزادی مشروط لغو شده است و او را برای بازگشت به زندان است. “زندان برای سلامت روان می گوید:” هاردی در کتاب “شما نمی توانید این.”

· و Javaron یک هارد حرفه ای جنایی که شاخه و کشته شدن یک نوجوان در یک اختلاف بیش از یک زن است و محکوم به 32 سال در زندان است.

همه آنها متفاوت و در عین حال در بسیاری از آنها همه یکسان است. فقیر به شدت تحصیل کرده به مواد مخدر کاربران اغلب با مشکلات روانی. “زمانی که من مشغول به کار در تعلیقی و آزادی مشروط یکی از راه های که ما را سعی کنید به نگه داشتن هر یک از دیگر ارواح بود تا به یکدیگر یادآوری است که تغییر در رفتار انسان است که سخت تحت هر شرایطی می گوید:” هاردی. “مردم با هر مزیت گاهی مبارزه به لرزش یک عادت بد را خوب انتخاب کند. افرادی که از طریق درهای خود را پس از یک عمر غفلت—بدیهی است با شروع درمان و یا رفتن به مدرسه بود و فروش سخت برای آنها است.”

یک چیز به نظر می رسد برخی: آموزش کار در زندان کمک می کند تا کاهش تکرار جرم سال.

که ما به ارمغان می آورد به سوال از مواد مخدر قانونی. هاردی اشاره “در پرتغالی چیز” یک سیاست مواد مخدر که در کشور نهاد در سال 2001 که اساسا جرمزدایی در اختیار داشتن مواد مخدر و استفاده و منجر به کاهش قابل توجهی در مصرف بیش از حد HIV و مواد مخدر مربوط به جرم و جنایت. این نیز منجر به یک چشم انداز مثبت در خدمات درمان و مسکن و غیره.—برای خدمت به اعتیاد در جامعه است.

در عین حال اگر چه هاردی می گوید او در حمایت از ساخت در اختیار داشتن شخصی-استفاده از مقادیر از مواد مخدر غیر جرم جنایت او هنوز هم در مورد تضاد کامل کردن قانونی است. او احساس می کند آن را دشوار است برای افرادی که مشغول به کار با معتادان دیده می شود و مصرف بیش از حد نزدیک به پشت قانونی جنبش است. او متقاعد شده است قانونی را از بین بردن بازار سیاه در مقابله با مواد مخدر و نگران است که آن را سخت خواهد بود برای تنظیم سمی دارو مانند فنتانیل که “آیا امن برای مصرف انسان در هر فرم.”

اما هاردی اذعان می کند که “من تا به حال این گفتگو با یک طرفدار قانونی اچ چندی پیش و من واقعا نمی باید یک پاسخ خوب زمانی که او به من رسید با پیر قابل اعتماد” چگونه است که کار را برای شما?'”

یک چیز به نظر می رسد برخی: آموزش کار در زندان, آیا آن را برای تعمیر تهویه مطبوع, نجاری و حتی اخیر برنامه برقرار شهر نیویورک Rikers Island برای آموزش زندانیان چگونه بود baristas کمک می کند تا کاهش تکرار جرم سال. اما بسیاری بستگی دارد که آیا برنامه وجود دارد برای کمک به زندانیان پیدا کردن شغل زمانی که آنها منتشر می شوند و در بسیاری از موارد زندانیان در مشروط شدن هستند واجد شرایط برای کمک به مسکن و کسانی که در مبارزه با مواد مخدر هزینه می توانید مواد غذایی در سال اول خود را از.

هنوز هاردی است خوش. او می بیند همه چیز در حال تغییر کلی و قانون گذاران مراقبت در مورد مشکلات ایجاد شده توسط جنگ با مواد مخدر و جرم حبس و شروع به انجام کاری در مورد آنها. “من فکر می کنم “مراقبت” برای عدم وجود یک کلمه بهتر است در تمام زمان بالا,” او می گوید. “اولین مرحله عمل [مرکب از زندان اصلاحات لایحه به قانون امضا شده در سال 2018] متوسط بود. آن عمدتا در مورد کاهش احکام برای مردم زمان خدمت در مبارزه با مواد مخدر محکومیت. اما این گفت و گو در اطراف آن بسیار قابل توجه است. شما تا به حال قریب به اتفاق اکثریت در هر دو طرف راهرو استقبال از این ایده که توانبخشی است باعث شود این کشور باید به پشت. مردم از تغییر ایدئولوژی در پاسخ به نتایج. اگر شما می توانید می گویند “این است که ارزان تر از آنچه که ما انجام می دهند در حال حاضر و آن را نیز اتفاق می افتد به امن تر و انسانی تر” آنها یک زمان سخت باد شما را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>