مشکلات در مقابل ‘Snoblems’: چرا هیچ چیز در این COVID-19 Pandemic ما را جدا از آنها

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—مشکلات وجود دارد و پس از آن وجود دارد “snoblems” به عنوان رسانه های اجتماعی را دوست دارد به تماس های خاص برای اولین بار در جهان مسائل شخصی در طول بیماری همه گیر. و تقریبا هر کسی که با یک قلم و یک پلت فرم—از جمله خود من— نوشته شده است در مورد دومی با قصه های دلخراش از همه چیز از مواد غذایی خطوط در طول مستند به بد و بی دست و پا زوم خرما. اما فقط به عنوان ممتاز اسلاید پایین پشت جهانی coronavirus همه گیر است و کسانی که قطع برق در حاشیه تقریبا همیشه نادیده گرفته شده توسط جامعه است که ما باید بیشتر در مورد نگران است.

منحنی شده است مسطح در بسیاری از سخت ترین ضربه از مناطق جهانی coronavirus بحران از شهر نیویورک به شمال ایتالیا که در آن کمتر از 500 مرگ و میر در یک روز را در حال حاضر احساس عجیب پیروز است. ووهان است باز برای کسب و کار و ایتالیا را به آرامی بیرون آمدن از آن خود coronavirus خواب زمستانی در اوایل ممکن است.

اما به سنگاپور آموخته است از اواخر زودرس جشن مهار می توانید به راحتی نافرجام اگر آن است که تنها اندازه گیری موفقیت در میان کسانی که در حال شمارش است. به دقت مدیریت شهر-دولت دچار اخیر سنبله در موارد جدید به سادگی دلیل آن نبود تماشای کسانی که ساده ترین را نادیده بگیرد.

کارگران مهاجر مجبور به مستند در خوابگاه در حال حاضر در حال ظهور برای کمک به kickstart سنگاپور اقتصاد اما در اوج بحران آنها تا حد زیادی تست نشده و این ویروس فرار وحشی در میان آنها است. آنها در حال حاضر حساب برای یک افزایش بزرگ در مورد مالیات بر سیستم مراقبت های بهداشتی و باعث رهبران به اجرای بخشی از مستند برای اولین بار در این بیماری همه گیر.

همان است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در سراسر اروپا که در آن کارگران مهاجر و کارگران فصلی هستند به شدت مورد نیاز برای برداشت محصولات کشاورزی در فصل زمستان. تقدیر ویژه ای برای عبور از مرزهای بسته است در حال حاضر در نظر گرفته شده برای رومانیایی برداشت کارگران برای آمدن به ایتالیا که در آن آنها را به حرکت در بازداشتگاه سبک مسافرخانه و محل کار در کنار هم. در انگلستان پس از تماس برای furloughed کارگران از غیر ag بخش به گام و کار در مزرعه صنعت شد و تا حد زیادی نادیده گرفته, دولت چارتر پرواز را به رومانیایی سبزیجات و میوه چینان در, با وجود ممنوعیت سفر.

رومانی تا به حال بیش از 10 ، 000 موارد مثبت اما تنها از اطراف انجام 115,000 آزمون معنی بخش بزرگی از جمعیت احتمالا شما بدون دانستن. ایتالیا ندارد ظرفیت آزمون فصلی کارگران مزرعه که می تواند در معرفی این ویروس در مناطق جنوبی کشور که در زمستان کشاورزی است که بر اساس آن باید تا حد زیادی موفق به فرار از فشار از بیماری همه گیر.

بیش از 70 میلیون نفر آواره جنگ و درگیری در سراسر جهان به عنوان شمارش توسط کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان نیز قفل شده بدون انواع تست های انجام شده بر روی جمعیت های دیگر. دیده بان حقوق بشر هشدار می دهد که به عنوان سازمان ملل لغو محدودیت بسیاری از مهاجران شروع خواهد شد در حال حرکت دوباره و بدون هر گونه مراقبت های مناسب در طول بحرانی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

در جزایر یونانی که در آن هزاران نفر از پناهندگان از شرق میانه زندگی می کنند در شرایط وحشتناک در انتظار احکام در درخواست پناهندگی خود را تست است که عملا وجود ندارد. سخنگوی پزشکان بدون مرز گفت: روزانه وحش که در بدنام Moria اردوگاه در جزیره لزبوس که در آن 19,000 مهاجران و پناهندگان زندگی می کنند در یک فضای به معنای فقط برای 3,000 وجود دارد فقط یک شیر آب برای هر 1,300 مردم و بدون صابون در همه.

“خانواده از پنج یا شش را به خواب در فضاهای بیش از سه متر مربع [حدود 32 متر مربع]” دکتر Hilde Vochten MSF پزشکی هماهنگ کننده در یونان گفت: به تازگی. “این به این معنی است که توصیه می شود اقدامات مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این ویروس فقط غیر ممکن است.”

به عنوان جهان آموخته است از تماشای COVID-19 اشک از طریق کشتی های کروز هواپیما حامل و نیویورک شهرستان, تنگ ترتیبات زندگی هستند که زمین مناسب برای پرورش این ویروس. در بسیاری از نقاط جهان به حاشیه رانده شده—از اردوگاه های پناهندگان به کار مزارع—اجتماعی فاصله نمی تواند اجرا شود به طور موثر و پتو برای تست این ویروس است و نه فقط یک اولویت است.

این نیز محیط های که در آن دیگر مسائل مربوط به سلامت شایع از سوء تغذیه و عدم رعایت بهداشت آن را پیچیده تر و حتی موارد خفیف COVID-19 و جایی که حامل بدون علامت می تواند به راحتی گسترش این بیماری به هزاران نفر از مردم قبل از تنها یک مورد تایید شده است.

Moria مانند دیگر اردوگاه است که سرویس های کارکنان که زندگی در این جزیره و آمدن و رفتن از اردوگاه, ساخت آن آسان برای آنها را به گسترش این بیماری سوراخ در حصار آن را آسان برای بسیاری از مردم به حرکت آزادانه و بازگشت.

نوشتن در کشور, نویسنده و مدافع حقوق بشر ساشا Abramsky هشدار طوفان در افق. “بنابراین دغدغه ما توسط خود ما ترس و آمریکا همه گیر فاجعه است که ما در معرض خطر فراموش کردن بدبختی انباشت اشیاء بدست آمده در بدبختی از 70 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آواره جنگ و فروپاشی اجتماعی” او می نویسد: هشدار است که در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرت باعث در تنگنا امکانات که در آن کسانی که ممکن است حمل COVID-19 هستند نه درمان و نه منتشر شده است.

در ایالات متحده, که در آن حدود 11 میلیون نفر تهمت را دوست دارد به تماس با “غیر قانونی” کار در بخش های است که حل snoblems برای بقیه از ما, عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی می تواند کشنده باشد, نه فقط برای “آنها” اما برای “ما” بیش از حد. از ترس از اخراج این آسیب پذیر کارگران ثبت نشده به احتمال زیاد برای جلوگیری از بیمارستان و به جای ماندن در این شغل مشغول به کار در آن کسب و کار که در حال باز کردن در برخی از ایالت ها مانند رستوران ها و سالنهای ماساژ و بولینگ alleys.

استارک درجه از درد و رنج و آسیب پذیری به COVID-19 تا حد زیادی متمرکز بر افراد مسن و ناخوشی در جهان توسعه یافته فشار بر روی به طور معمول به خوبی توسعه یافته سیستم های بهداشتی که باید به مراتب بهتر آماده و تکان دهنده عدم آمادگی در جهان ثروتمندترین اقتصاد. اما نوشتن در این اقتصاددانبیل گیتس هشدار می دهد که به همه گیر کاهش می یابد و در کشورهای توسعه یافته آن را به سرعت در حال توسعه هستند.

“تجربه خود را, اما بدتر خواهد بود می گوید:” گیتس. “در کشورهای فقیر که در آن شغل کمتر می توان از راه دور از فاصله اقدامات نمی خواهد کار به عنوان به خوبی.” او اشاره می کند که “COVID-19 غرق شهرها مانند نیویورک اما داده ها نشان می دهد که حتی یک بیمارستان منهتن بیشتر فشرده-تخت های مراقبت از بسیاری از کشورهای آفریقایی. میلیون ها نفر می میرند.”

گیتس می رود می گویند او امیدوار است کشورهای ثروتمند شامل فقیر آنهایی که به حرکت آنها به یک پست-همه گیر جهانی است. “حتی بیشتر از خود فرد علاقه مند و یا isolationist دولت باید موافقت با این, در حال حاضر,” او می گوید. “این بیماری همه گیر به ما نشان داده است که ویروس ها نمی اطاعت از مرز قوانین و که ما همه در ارتباط بیولوژیکی توسط یک شبکه میکروسکوپی میکروب که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.”

اما اگر هیچ چیز انجام شده است به ادغام نیازهای کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر در حاشیه—چه در خانه و در “جهان اول” و یا خارج از کشور در کمتر مرفه جوامع—کارشناسان هشدار می دهند که آنها ممکن است کمک انبوه به موج دوم COVID-19. و آنها نمی تواند به عنوان آسان به چشم پوشی از دفعه بعد در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>